Ti si moja duhovna hrana

Dokle bre s tim tumačenjima tipa A ŠTA JE ON HTEO DA KAŽE. Nije ništa hteo da kaže. Kenya.
Gledaj šta radi.
To se broji.
A tumačenja, analize i ostale gluposti,
to možda za književna dela... :D
 
blizance:
Kada vam muskarac kaze ove reci a ima drugu sta to treba da znaci?

suvi$e je komplikovano, ali on siroma izgleda zheli da se druzhite i tako to...

Niste bili u vezi? Mozda si chasna sestra pa si mu 'duhovna' hrana? Obrazovana si visoko verovatno pa ga produhovljuje$ :D

Duhovna i 'du$evna' hrana.. to je razlichito..

Duhovni bolesnik vs Du$evni bolesnik...

Dejvid Duhovni npr.
 
cLick - OR - Die:
blizance:
Kada vam muskarac kaze ove reci a ima drugu sta to treba da znaci?

suvi$e je komplikovano, ali on siroma izgleda zheli da se druzhite i tako to...

Niste bili u vezi? Mozda si chasna sestra pa si mu 'duhovna' hrana? Obrazovana si visoko verovatno pa ga produhovljuje$ :D

Duhovna i 'du$evna' hrana.. to je razlichito..

Duhovni bolesnik vs Du$evni bolesnik...

Dejvid Duhovni npr.
Sad mi je jasnije pa njemu treba uciteljica,sta cu kad sam pametna!!!Da znas da je siroma,verovatno nema s kim da caska pa mene davi satima telefonom i uvek mu je lepo da prica samnom.Sta da radim ako je tip stvarno "dusevni bolesnik".Nego sta se ja mlatim s njim,samo jos da mi ispije svu moju pozitivnu energiju,nego zauzet a sladak... :lol: sta ako ja "dusevno obolim"?
 
blizance:
Sad mi je jasnije pa njemu treba uciteljica,sta cu kad sam pametna!!!Da znas da je siroma,verovatno nema s kim da caska pa mene davi satima telefonom i uvek mu je lepo da prica samnom.Sta da radim ako je tip stvarno "dusevni bolesnik".Nego sta se ja mlatim s njim,samo jos da mi ispije svu moju pozitivnu energiju,nego zauzet a sladak... :lol: sta ako ja "dusevno obolim"?

Drago mi je da sam dopro do su$tine problema, a ako zaista 'du$evno oboli$' ne brini. Na Krstarici ima mesta za sve kao $to vidi$ :lol:
 
Pa, to znaci tacno ono sto je i rekao, tj ti si njegova duhovna hrana. Ili drugim recima, u glavi te ne asocira sa praznjenjem moshnica ali zadovoljavas neke njegove druge potrebe.

Jos nesto bih zeleo da ti kazem, moras raditi na svojoj biovlast seksualnosti. To je tvoj bazicni nagon.
 
random_cloud_form:
Pa, to znaci tacno ono sto je i rekao, tj ti si njegova duhovna hrana. Ili drugim recima, u glavi te ne asocira sa praznjenjem moshnica ali zadovoljavas neke njegove druge potrebe.

Jos nesto bih zeleo da ti kazem, moras raditi na svojoj biovlast seksualnosti. To je tvoj bazicni nagon.
Au,sad sam se zamislila,prvi deo tvog odgovora kapiram kao kompliment/jer ono sa praznjenjem mosnica moze i sa prostitutkom/ali ovaj drugi deo odgovora me bas zaintrigirao.
 
blizance:
Kada vam muskarac kaze ove reci a ima drugu sta to treba da znaci?
Teraj to u tri lepe dok je vreme...osim ako ne volontiras ko psihoterapeut ili spremas odbranu doktorske disertacije "Kako nahraniti iskompleksiranog nedozrelog i nadasve bezobraznog tipa"...Nemoj da zvucim ko babaroga ali brate slatki sta ti to treba...Ti meljes sa nji mlatis praznu slamu a on kod te druge izigrava frajera jer si mu podigla samopouzdanje...Sledeci put pocni ti o nekom svom problemu pa vidi da ce dasa imati samo dve sec vremena da te saslusa...jer ti njega hranis a ne on tebe, takvi nisu sposobni da daju samo da uzimaju...(izvinjavam se onima koji kada pricaju sa jednom zenom daju i njoj da nesto progovori o svojim dilemama i saznanjima...) Ja to onda zovem pravo prijateljstvo...Proveri ti to draga...
 
ariela:
blizance:
Kada vam muskarac kaze ove reci a ima drugu sta to treba da znaci?
Teraj to u tri lepe dok je vreme...osim ako ne volontiras ko psihoterapeut ili spremas odbranu doktorske disertacije "Kako nahraniti iskompleksiranog nedozrelog i nadasve bezobraznog tipa"...Nemoj da zvucim ko babaroga ali brate slatki sta ti to treba...Ti meljes sa nji mlatis praznu slamu a on kod te druge izigrava frajera jer si mu podigla samopouzdanje...Sledeci put pocni ti o nekom svom problemu pa vidi da ce dasa imati samo dve sec vremena da te saslusa...jer ti njega hranis a ne on tebe, takvi nisu sposobni da daju samo da uzimaju...(izvinjavam se onima koji kada pricaju sa jednom zenom daju i njoj da nesto progovori o svojim dilemama i saznanjima...) Ja to onda zovem pravo prijateljstvo...Proveri ti to draga...Hvala ti,otvaras mi oci! :wink:
 
blizance:
random_cloud_form:
Pa, to znaci tacno ono sto je i rekao, tj ti si njegova duhovna hrana. Ili drugim recima, u glavi te ne asocira sa praznjenjem moshnica ali zadovoljavas neke njegove druge potrebe.

Jos nesto bih zeleo da ti kazem, moras raditi na svojoj biovlast seksualnosti. To je tvoj bazicni nagon.
Au,sad sam se zamislila,prvi deo tvog odgovora kapiram kao kompliment/jer ono sa praznjenjem mosnica moze i sa prostitutkom/ali ovaj drugi deo odgovora me bas zaintrigirao.

za nju treba para. :I

i ne moras da radis na bs
 
CaLiMeRo:
Dokle bre s tim tumačenjima tipa A ŠTA JE ON HTEO DA KAŽE. Nije ništa hteo da kaže. Kenya.
Gledaj šta radi.
To se broji.
A tumačenja, analize i ostale gluposti,
to možda za književna dela... :D
slazem se, dela su mnogo vaznija od reci ... Nije svako sposoban da od reci pravi muziku, ali je sposoban da postupa ...
 

Back
Top