Mad max

georgejune

Srebrna tastatura
Poruka
211.218
E ,imate tako nekog ko vas smara od pamtiveka za neku/og bivsu/eg,ono drvlje kamenje sve najgore trazi od vas savete kako da preboli i sebe predstavi kao ispravnog,sto aminujete i uvek izlazite u susret kad im treba podrska,i jednog dana oni se pomire,a?
 
E ,imate tako nekog ko vas smara od pamtiveka za neku/og bivsu/eg,ono drvlje kamenje sve najgore trazi od vas savete kako da preboli i sebe predstavi kao ispravnog,sto aminujete i uvek izlazite u susret kad im treba podrska,i jednog dana oni se pomire,a?

iam ja jednog takvog...baš takvog...
dvaput me navuko na tu foru što si opiso i posle sam se razmišljo jeote dal će se izleti kod nje i tako te misli...
otad izbegavam to i uglavnom kaem e brate ne smaraj tvoja stvar mani mene
 
E ,imate tako nekog ko vas smara od pamtiveka za neku/og bivsu/eg,ono drvlje kamenje sve najgore trazi od vas savete kako da preboli i sebe predstavi kao ispravnog,sto aminujete i uvek izlazite u susret kad im treba podrska,i jednog dana oni se pomire,a?

ne aminujem.. il cutim ili kazem shta mislim ...ponekad, u retkim trenima sam suptilna pa okrenem na zez
 
naravno, ima takvih pichkica na sve strane... šta radim... pa lepo kažem kako jeste, ako je on debil ja lepo kažem ti si bate debil i sad pati ko te ****, ako je ona debilka ja mu opet lepo kažem ti si bate debil, koji ćeš ***** s debilkom vidiš da je poremećena, i slično... i ljute se naravno posle ali koga boli ***** realno... ja ne bi slago ni inače a pogotovo ovako ne bi da propustim idealnu priliku da se iskenjam po nekome ako ispada imbecil
 
E ,imate tako nekog ko vas smara od pamtiveka za neku/og bivsu/eg,ono drvlje kamenje sve najgore trazi od vas savete kako da preboli i sebe predstavi kao ispravnog,sto aminujete i uvek izlazite u susret kad im treba podrska,i jednog dana oni se pomire,a?

drukčije da se desi čudio bih se :lol:
ko god tako nešto kao sve najgore uvijek se pomire ... to što baca sve najgore znači da joj daje na značaju da je kako se kaže voli ... realno ako si raskrstio o tome se ne i priča nešto ... ma ljudi ***** papuče ... ja ne bi iz inata ako bi nekog pljuvao da se pomirim, ako ni zbog čeg drugog

- - - - - - - - - -

naravno, ima takvih pichkica na sve strane... šta radim... pa lepo kažem kako jeste, ako je on debil ja lepo kažem ti si bate debil i sad pati ko te ****, ako je ona debilka ja mu opet lepo kažem ti si bate debil, koji ćeš ***** s debilkom vidiš da je poremećena, i slično... i ljute se naravno posle ali koga boli ***** realno... ja ne bi slago ni inače a pogotovo ovako ne bi da propustim idealnu priliku da se iskenjam po nekome ako ispada imbecil

ma ni ne treba ništa pričati im ... samo kažeš - neam pojma ti znaš - ... bacaš bezveze svoju mudrost na budele :lol:
 
ma ni ne treba ništa pričati im ... samo kažeš - neam pojma ti znaš - ... bacaš bezveze svoju mudrost na budele :lol:




ma volim bre da zajebavam budale. a i nema veze, odljute se posle

- - - - - - - - - -

u stvari kad malo bolje razmislim i ne ljute se ortaci toliko, oni lepo saslušaju i mirno prime to kad im kažem da su bilmezi. valjda znaju da sam u pravu. njihove ženske me mrze. al dobro, ko ih ****
 
E ,imate tako nekog ko vas smara od pamtiveka za neku/og bivsu/eg,ono drvlje kamenje sve najgore trazi od vas savete kako da preboli i sebe predstavi kao ispravnog,sto aminujete i uvek izlazite u susret kad im treba podrska,i jednog dana oni se pomire,a?

Imao sam jednu takvu drugaricu i mogu samo jedno reći: nije mi više drugarica, a za svakog ko naleti na taj slučaj: Goni to u piččku materinu!
 
E ,imate tako nekog ko vas smara od pamtiveka za neku/og bivsu/eg,ono drvlje kamenje sve najgore trazi od vas savete kako da preboli i sebe predstavi kao ispravnog,sto aminujete i uvek izlazite u susret kad im treba podrska,i jednog dana oni se pomire,a?

Desava se. Ne aminujem. I ne komentarisem bivse i sadasnje meni bliskih ljudi. Ako i postoji, ogorcenost pripada njima, ja mogu da olaksam slusanjem bez komentarisanja.
 

Back
Top