Poslanik SNS porucuje: Ugledajmo se na Franju Tuđmana!

bagzzi

Poznat
Poruka
8.618
http://www.vesti-online.com/Vesti/Srbija/339640/Poslanik-SNSa-Ugledajmo-se-na-Tudmana

27. 08. 2013. 00:07h | Beta| foto: youtube.com, Fonet veličina teksta:+-


Poslanik SNS-a: Ugledajmo se na Tuđmana!
Komentara 7
34


Završnu fazu rasprave o izmenama Zakona o ministarstvima, a koja je ušla u 11. sat, obeležila su i poslanička izlaganja i reakcije na pomen pokojnog hrvatskog predsednika Franje Tuđmana - "kao etalona za pravilno vođenje države", kao i priča o brojnim satovima bivšeg ministra odbrane. Reakcije je izvazvao poslanik Marko Atlagić iz Srpske napredne stranke, time što je naveo primer bivšeg hrvatskog predsednika Franje Tuđmana za dobro rešavanje kadrovskh problema. Na negodovanje ostalih poslanika Atlagić je rekao da je ta Tuđmanova politika, politika koju oni ne rezumeju.






Ови СНС-овци све бисер до бисера! Брука ,Срамота! Борисе Тадићу врати се све ти је опроштено!
 
Мањак кадрова.

SNS ima puno mladih sa zavrsenim fakultetima u clanstvu, nemoguce da pored perspektivnih mladih ljudi u prvi plan guraju ljude kojima u rezimeu vasarski klovn.

zar je nemoguce u Srbiji naci 126 ljudi koji imaju slifa da budu poslanici a ne ovakve retarde. zar Srbija nema 250 normalnih ljudi da budu poslanici, vecito ovakve kretenske izjave, sve stranke ih imaju
 
zar je nemoguce u Srbiji naci 126 ljudi koji imaju slifa da budu poslanici a ne ovakve retarde. zar Srbija nema 250 normalnih ljudi da budu poslanici, vecito ovakve kretenske izjave, sve stranke ih imaju
Verovatno i sam znas, ali da te podsetim:

Da bi dosao do mesta poslanika, moras prvo da osvojis neke pozicije u stranci ili bar da si toj stranci nekakav gotivan lik. Imati slifa, zavrsen fakultet ili bilo sta sto se ceni kod postenog sveta, nije kvalifikacija kojom se postize takva pozicija. Za to su potrebne neke druge kvalifikacije.
 
SNS ima puno mladih sa zavrsenim fakultetima u clanstvu, nemoguce da pored perspektivnih mladih ljudi u prvi plan guraju ljude kojima u rezimeu vasarski klovn.

zar je nemoguce u Srbiji naci 126 ljudi koji imaju slifa da budu poslanici a ne ovakve retarde. zar Srbija nema 250 normalnih ljudi da budu poslanici, vecito ovakve kretenske izjave, sve stranke ih imaju

U SNS imaju prednost prebezi iz SRS, da nemaju, nikog nebi ni bilo u stranci. A prebezi ko prebezi, da su bili pametni, nebi pobegli.
 
Da li je tebi uskreceno bilo sta?

Uskraceno je pravo na postojanje jednom istorijsko politickom narodu,...dok se u njegovoj nacionalnoj drzavi Srbiji glorifikuje njihov nacisticki terminator Franjo Tudjman,
a ti obnevidio, mene pitas, sta je meni uskraceno?????

Ma da ti nisi sam Dr., koji je to postao ruseci svoj Mr. ???????
 
Poslednja izmena:

Back
Top