TRIO MIX iskustva i saveti

proka

Legenda
Poruka
57.100
prva tri meseca po 1 dinar
a kad ono :
kablovska tv se placa kao i do sada 1000 dindzi mesecno
a za uzvrat u paketu dobijas osnovni paket u digitalnom formatu i par kanala vise koji su i inace besplatni i dostupni preko satelitske antene

internet do 6mb/s
da li je on za 1 din prva tri meseca

fiksni telefon...
isto pitanje

bio sam u korisnickom servisu i ne mogu da ih nahvatam ni za glavu ni za rep, ali sam shvatio da mi prva tri meseca racun nece biti 1 din !
 
sad je osnovni gold trio mix paket 16mb/s, cena je ista..

a usluga?

malo malo pa ostanemo bez komplet trio miksa, ne radi ni telefon, ni kablovska ni internet
ajd pa kad ne radi kablovska i telefon /imamo svi mobilne/ ali internet ...:think:
 
posto su lose procenili ove tuzne dana sa izborom programa, umesto da nam umanje racune za broj dana kad nismo koristili vecinu UGOVORENIH kanala, oni sad nude satisfakciju:

Poštovani,


S obzirom da smo tokom Dana žalosti prilagodili programsku šemu, do 30.06.2014. godine D3 korisnicima su otvoreni dodatni kanali u digitalnom i HD kvalitetu, osim HBO, Cinemax i filmova za odrasle.

U okviru ove akcije imate mogućnost da gledate bogat dodatani sadržaj, dodatne sportske kanale, crtane filmove za decu, muzičke kanale, kao i filmske kanale. U skladu sa gore navedenim nismo u mogućnosti da izvršimo umanjenje računa za naše usluge u navedenom periodu.

Cilj nam je da imamo zadovoljne korisnike. Uvek se trudimo da izađemo u susret svojim korisnicima i ponudimo uvek više.

Hvala Vam unapred na razumevanju.​



- - - - - - - - - -

da li je to uredu?
kad nece novce da vracaju pa daj sta das?
 
Mislim da to nije u redu. Cena je vec i dovoljno visoka, a usluga pocinje da zastareva. Premalo je u odnosu na upload, a bogami i download. Za ovih par godina su mogli da nacine daleko bolje ugovore i ponude minimum 20mb download, a upload skoro pa 10. Ipak je to kablovski internet koji moze dosta da dogura preko bakra, a tek da ne pricam o fiber-u.

Ako se ovako nastavi s visokim cenama ja cu biti prinudjen da menjam provider-a s obzirom da TV skoro i da ne gledam, a placam bezveze. A ukoliko mi cak i zatreba mogu da koristim stream na netu. Kada bi imali samo pakete za internet bilo bi super.
 
Najviše muzike za isto toliko para.:lol:

1408640741-159-x-507px-gold_trio_paketi.jpg
3704424840.png


Lista kanala

http://sbb.rs/D3+digitalna+televizija/5487/Raspored+kanala.shtml
 
Poslednja izmena:
Problem je u tome sto zelim da mi u funkciji budu 2 telefonska aparata (na istom su broju) jedan u prizemlju, drugi na spratu. Ne vidim kako se to moze izvesti bez razvlacenja kablova. Dodatni problem bi mogao biti sto stepeniste na sprat ide s polja, a ne iz kuce.

Vidis, napravili smo gresku i u petak predali zahtev za prenos broja misleci da oni koriste Telekomovu infrastrukturu. Ovaj gateway mi nikako ne odgovara, ako ga stavim u prostoriju sa racunarom (koja je u prizemlju), moram da burgijam i vucem kabl do hodnika gde je telefonski aparat (ne zelim da ga drzim udb ili sobama, jer je u hodniku najprakticnije), a zatim i da vucem drugi kabl i da burgijam plafon da bih ga sprovela do sprata.

Na sajtu SBB nigde (ni u opisu trio paketa, ni u sekciji telefonija) ne stoji da je koriscenje jednog aparata nuklearna fizika, a dva naucna fantastika. Pokusala sam danas da u razgovoru sa njihovim operaterom nekako obustavim prenos broja, on je navodno prosledio moju molbu, pa cemo videti, ali po svoj prilici *ebala sam jeza naredne dve godine.
 
Daj Boze, da sve to obustavim. Valjda nije prekasno. Pozvacu i Telekom sutra ujutru (danas nisu radili), a otici cu i do njihove ispostave u mom gradu, da vidim mogu li da odbiju da prenesu broj.
Kontam da ako nije izvrsen prenos broja, ugovor jos nije stupio na snagu. Ima na SBB sajtu pravilnik "Opsti uslovi" ali negde su koncizni, a tamo gde im to ne odgovara neodredjeni, ili na podmukao nacin peru ruke i prebacuju odgovornost na korisnika.
 
Koliko sam shvatio imaš 14 dana da se predomisliš, ali ako je broj već odjavljen u Telekomu onda ne znam šta se događa.
Ne vidim u čemu je problem sa drugim telefonom. Razvučeš jedan kabl od čvorišta i to je sve. Da li bi oni to uradili ne znam, ali verujem da bi. Oni trenutno nemaju mogućnost dve linije na jednom modemu, ali jednu liniju možeš da razvlačiš na koliko god hoćeš telefona.

P.S. Ugovor stupa na snagu uvođenjem TV, to piše u njemu.

Nešto nisam najbolje razumeo: da li sada trenutno imaš razvučene kablove po kući za Telekom broj? Ako to postoji onda nema nikakvog problema da nastaviš da koristiš telefon kao do sada. Liniju vučeš od modema i dovedeš je do najbližeg postojećeg mesta za telefonsku liniju i imaš oba telefona, eventualno postaviš običan razdelnik ako je potrebno. Ne znam kako izgleda tvoja postojeća instalacija pa ne mogu detaljnije da napišem. U svakom slučaju interne radove ti niko ne radi pa ni Telekom. To je uvek moralo nekome da se plati da odradi. Znači ne očekuj od SBB-a, Telekoma ili bilo kog operatera da će da ti razvlači kablove po kući prilikom uvođenja broja.
 
Poslednja izmena:

Back
Top