ZVEZDA U NOVOJ SEZONI !

X1_so:
Iako sam Cigan do bola :twisted: realno je:
-polufinale goodyear lige
-finale Yuba lige
-osrednji rezultat u Uleb-u
Ako dovedemo nekog opasnog centra :evil: i standardno dobrog pleja(nesto poput Pena) :wink: moguce su i titule.

ti se bas ne razumes a? :D yuba liga vise ne postoji...postoje srpska i cg liga a zvezda ne ucestvuje ni u jedoj ni u drugoj (sto se tice ligaskog dela)
a sto se tice jadranske lige ne postoji ekipa koja moze da parira zvezdi po kvalitetu
 
A ti se pa jako razumes!
1.Juba liga postoji azvezda i ostali ucesnici Jadranske lige se ukljucuju kasnije!
2.Kako niko ne moze da vam parira u Goodyear ligi -vec smo videli:Olimpija vas osinula u Pioniru,a Cibonu ste jedva dobili(mada su to njima treninzi pred Euroligu gde su pravi klubovi)
3.Dok vas vode Mazgo i celavi Ilic nema nista od titula!
 
Hm,realno zvezda ove godine treba da osvoji goodyear ligu.I mislim da hoce,ne znam zasto ali sledece godine im je za dlaku izmakla,ona trojka zadra je sranje kakvog nema,ali su i jako lose odigrali zadnje sekunde.Nema veze,idemo dalje.

U domacoj ligi ce biti interesantno,ali nije ni vazno ko osvoji,vazno da se igra dobra kosarka jer bas me briga oce li biti prvi partizan ili zvezda,ocu da reprezentacija scg opet bude prva u Evropi i Svetu.

Sto se zagrevanja za ova dva kluba gore tice,cek samo da nalete na partizan u evroligi,pa cemo da vidimo.A i videcemo koliko su se zagrejali.
 
Iako nevijam za partizan(ma ne bas,samo bi za Kingse zivot dala) moram reci da je Zvezda odlina.Ova pobeda nad Zadrom me je odusevila.Sve je bilo izgubljeno kao na Svetskom Prvenstvu..ali nisu to dzaba nasi ljudi...dizu nas iz mrtvih...HVALA IM NA TOME! :wink: :wink: :wink:
 

Back
Top