Treba mi pomoc-hitno, please...

Lanica_bg

Početnik
Poruka
7

Molim Vas, pomozite mi. Sa deckom sam vise od godinu dana. Super smo funkcionisali do jedne teze svadje. Posle smo se pomirili, ali i on i ja smo hladniji, kao da se udaljavamo. Volimo se mnogo, i on i ja necemo da raskinemo, vec da ostanemo zajedno.
Kako da resimo to?
 
Lanica_bg:

Molim Vas, pomozite mi. Sa deckom sam vise od godinu dana. Super smo funkcionisali do jedne teze svadje. Posle smo se pomirili, ali i on i ja smo hladniji, kao da se udaljavamo. Volimo se mnogo, i on i ja necemo da raskinemo, vec da ostanemo zajedno.
Kako da resimo to?
Lutko ako ste se vec posle jedne teze svadje poceli emotivno udaljavati, znaci da podsvesno shvatate da niste jedno za drugo i tu nema pomoci, sta god da pokusate samo cete se muciti da odlozite neminovno.
Obzirom na ono sta si napisala za sada smo ovo.... :cry:
 
Šta god da je, ma šta da te muči, ne traži saveta ni pomoći na Forumu Internet Krstarice, jer dobiti je nećeš.
(Sveta Knjiga Foruma Internet Krstarice, glava XXX, psalm 69, stih 13)

Ako pročitaš prethodne teme i postove, utvrdićeš da postoje i mnogi drugi, sa problemima spram kojih tvoji deluju neprikladnim za javno predstavljanje (previše iskreni ili šta već, trebala si sa pričom: moja drugarica ima problem, čula sam negde...), o problemima mentalne prirode nekih psihopata koji se iživljavaju zezajući autore teme da ne govorim.
(Autostoperski Vodič kroz Forum Internet Krstarice, strana 142.)
 

Back
Top