pomoć prijatelju pola pola

SmileyCoin.jpg
čokoladne pare primate! :mrgreen:
 
sad kad bi ja otvorijo žiro račun i objavio broj istog ovde koji bi služio jelda da mi vi uplaćujete određena srestva, naravno po sopstvenoj volji i proceni a koja bi ja iskoristio za nadogradnju penisa dal bi mi pomogli ?

Ja bik ti uplatijo prike, ali nako simvolično :rumenko: Jerbo, valja se, a i želiš ga tolko. Mislim veći ******, jelte. Nemo sad da me sfatiš boktepita kako.
 
Ja bik ti uplatijo prike, ali nako simvolično :rumenko: Jerbo, valja se, a i želiš ga tolko. Mislim veći ******, jelte. Nemo sad da me sfatiš boktepita kako.

pravilno sam te skonto prijatelju...mada ispada ko da oću veći ******...
količina sredstava je zaista irelevantna...poklonu se u zube jelda ne gleda

- - - - - - - - - -

ma nije...to je baš onako fino...:lol:
...nego ja mislim ipak da ti uskratim pare...mislim da će mlogo da te boli! A ja to ne volem! :lol:
..ma ne znam Internet izvori, kažu...da ćeš da regretuješ posle...a? :lol:
ne sikiraj se ti za moje bolove...uostalom duševni bol je jači od bilo kog hiruškog zahvata
 
Pa ono, ni ne tražim ništa za uzvrat, jerbo i to moš svakako zaključit. Stoga prike, volo bik samo viti tvoje srećno lice i šerecki osmeh. :super:

:per: :ok:

- - - - - - - - - -

A jel bi ti meni za grudi? :think:

Ne bih. Pomogla bih ti svojim i iskustvima svojih drugarica, da dokazem koliko je time zamarati se besmisleno.

naravno...uvek ako vidim da duševno patiš zbog istih :heart:
 
ma znam...ali što da bude isti...čini mi se da treba da bude jedinstven! :zaljubljena:
šta kažeš svi 20, u Bog te? :lol:
:lol:
vidi se da si nova
ništa ispod dvajes...dobro, osim mene koji sam ispod minimuma

- - - - - - - - - -

Tebi lutko za grudi ide nešto drugo u paketu sa stomačetom i nemoj sad da mi se praviš nevešta :ljutko:

njoj brate ne hvali ama baš ništa...štaviše
 

Back
Top