Pomoc oko DC++

red boy

Zainteresovan član
Poruka
353
Instalirao sam verziju DCplusplus 0.674.Kada sam na netu ne radi mi pretrazivanje
Levo(filter) ukucam Balkan i nista se ne desava
Ali zato ispod pise Hub list dowloadded(http//:dc.selwerd.nl/hublist
Inace taj spisak uvek izbacuje iako sam promenio na configured >natom spisku ubacio sam se na hub Ex Yu i chat-ovao tamo ato je jedino sto sam mogao
Takodje i za search ne radi (iako imam ikonicu)ukucam recimo navijaci i nista....
.Mozda treba neka dodatna podesavanja...I da pored nick pise mi 0 za sharing(iako sam ubacio foldere??
Pa jel moze neko da mi objasni zasto mi ovo ne uspeva,i kako zapravo radi ovaj program...
:roll:
 
samo jedno pitanje da znam unapred;
Gde mogu da vidim koliko je skinilo od jednog fajla-jel ima neko odbrojavanje vremena ili procenat,...
I da cesto me odbija-ne mogu da skinem video fajl,probao sam nekoliko razlicitih-jel to normalno??
 
Da ja sam tri sata pokusao da skinem nekoliko razlicitih video fajlova-i stalno connecting-timeout
zapravo jedan je pocelo da skida 3 sec i onda stalo-jedino sto sam skinuo je nekoliko fotografija koliko da vidim da li radi.Da li je moguce da su ovi stalno zauzeti pa ja ne mogu da se ubacim ili je mozda zbog moje lose veze -3-5kb/s??Na chatu su bezuspesno pokusavali da mi pomogu-menjao sam i active i passive,obrisao ip(kazu da nije potrebno)... :roll:
 
Mozda!!!
Ali ja nisam krenuo na filmove-vec na klipove 2mb...
U stvari greskom sam poceo da skidam neki film oko400mb-uzeo sam close connection a ono malo saceka,pa ponovo nastavi download,al nekako sam ga ugasio!!!

tnx za informacije i ja sam najvise sumnjao da je zbog veze
 

Back
Top