Muskarci i moda!

gost 339460

Iskusan
Poruka
5.829
U poslednje vreme,desila se katatrofalna promena,u nacinu oblacenja kod muskaraca.Govorim naravno,o ulicnoj modi
oblacenja.Dok su devojke i mladje zene,obucene dosta dopadljivo za oko,sa oblacenjem muskaraca,to sasvim obrnuto.
Bez obzira,sto vec duze vreme,vladaju tropske vrucine,nedopustivo je i neestetski,kako mladidi,mladji,a bogami i postariji
muskarci,idu beogradskim ulicama.

Veoma je neukusna trenutna moda,da nuskarci nose pantalone tri cetvrt duzine.Neukusno je,da na razgolicene dlakave noge,natuku "JAPANKE',a umesto lepe pamucne,prozracne kosulje,nose atlet majice bez rukava.Pri tom,vire im cupave dlake,ispod pazuha!Neki cak,i zavrnu majicu iznad pupka,jer zaboga vrucina je !!!

Mislim da bi nasi muskarci,ipak trebalo malo viseda povedu racuna o svom oblacenju, a mislim,da bi i nasa zenska populacija,taj novi trend,u oblacenju muskaraca,zdusno pozdravila.:klap::klap::klap::klap::klap::klap::klap::klap::klap:
 
What-Ever-Happened-To-Men-Fashion--Funny-Comparisson-Picture.jpg
 
Ne marim za modu, oblacim se kako mi je cef, da l' to ima stila ili ne, pa i nije me briga mnogo.
Trebam da se lickam, pazim na nijanse kosulje i carapa, samo da mi be zene primetile? Neka hvala.
 
Ne marim za modu, oblacim se kako mi je cef, da l' to ima stila ili ne, pa i nije me briga mnogo.
Trebam da se lickam, pazim na nijanse kosulje i carapa, samo da mi be zene primetile? Neka hvala.



pa ne moraš da paziš da bi te žene primetile ako baš ne haješ ali bilo bi poželjno da bar malo obratiš pažnju da ne ispadneš baš totalni degen nevezano za žene
 
U poslednje vreme,desila se katatrofalna promena,u nacinu oblacenja kod muskaraca.Govorim naravno,o ulicnoj modi
oblacenja.Dok su devojke i mladje zene,obucene dosta dopadljivo za oko,sa oblacenjem muskaraca,to sasvim obrnuto.
Bez obzira,sto vec duze vreme,vladaju tropske vrucine,nedopustivo je i neestetski,kako mladidi,mladji,a bogami i postariji
muskarci,idu beogradskim ulicama.

Veoma je neukusna trenutna moda,da nuskarci nose pantalone tri cetvrt duzine.Neukusno je,da na razgolicene dlakave noge,natuku "JAPANKE',a umesto lepe pamucne,prozracne kosulje,nose atlet majice bez rukava.Pri tom,vire im cupave dlake,ispod pazuha!Neki cak,i zavrnu majicu iznad pupka,jer zaboga vrucina je !!!

Mislim da bi nasi muskarci,ipak trebalo malo viseda povedu racuna o svom oblacenju, a mislim,da bi i nasa zenska populacija,taj novi trend,u oblacenju muskaraca,zdusno pozdravila.:klap::klap::klap::klap::klap::klap::klap::klap::klap:

najjadnije mi je kad vidim muškarca u roze majci koja ide uz telo, a pritom nosilac majce uopšte nije mišićav...ne želim da kažem da takve majce treba da nose samo mišićavi, štaviše zagovornik sam da muškarci uopšte ne treba da nose tesne gornje delove odeće, ali ovo s pink bojom majci koje idu uz telo je tragedija jedna znači strašno

- - - - - - - - - -

pa ne moraš da paziš da bi te žene primetile ako baš ne haješ ali bilo bi poželjno da bar malo obratiš pažnju da ne ispadneš baš totalni degen nevezano za žene

opet se slažem s tobom

- - - - - - - - - -

Ne marim za modu, oblacim se kako mi je cef, da l' to ima stila ili ne, pa i nije me briga mnogo.
Trebam da se lickam, pazim na nijanse kosulje i carapa, samo da mi be zene primetile? Neka hvala.

pa valjda uskladiš makar boje :sad2:
 
Niko nista pametno,nije rekao,o problemu loseg oblacenja,muskaraca u gradu beogradu.Dajte neki konkretan predlog? Ovako,vise se nemoze.Beogradski muskarci,idu obuceni
kao barabe.I one smesne japanke,na dlakavim nogama! Pa to je uzas.Ocekujem od zenske populacije,da daju neki konkretan predlog,kako da muskarci,konacno,pocnu da
lice na evropljane,a ne na neuredne znojave spodobe,koji zaudaraju na znoj,i ustajalu spermu !!!
 
Tebi smetaju aplauzi??? Neznas nista drugo,da napises kao komentar? Jadna ti majka,ako si toliko pismen.Zasto se ne izjasnis,sta mislis o muskarcima,koji idu ulicama,obuceni
kao adrapovci.Sta zene misle,o muskarcima,koji kandisu na znoj,i ubudjavelu spermu !Ovi muskarci,sto nose japanke,vise lice na majmune nego na ljude.

Biti muskarac,ali onaj pravi,to je velika cast,ali,i velika odgovornost.Muskarac mora svuda,na ulici,na javnim skupovima,i kod svoje kuce,uvek da bude pristojno odeven!!!
Ukoliko se tako ne ponasa,onda nije pravi muskarac,onda je to imitacija muskarca,onda je on,nalicje pravog muskarca.
 
U poslednje vreme,desila se katatrofalna promena,u nacinu oblacenja kod muskaraca.Govorim naravno,o ulicnoj modi
oblacenja.Dok su devojke i mladje zene,obucene dosta dopadljivo za oko,sa oblacenjem muskaraca,to sasvim obrnuto.
Bez obzira,sto vec duze vreme,vladaju tropske vrucine,nedopustivo je i neestetski,kako mladidi,mladji,a bogami i postariji
muskarci,idu beogradskim ulicama.

Veoma je neukusna trenutna moda,da nuskarci nose pantalone tri cetvrt duzine.Neukusno je,da na razgolicene dlakave noge,natuku "JAPANKE',a umesto lepe pamucne,prozracne kosulje,nose atlet majice bez rukava.Pri tom,vire im cupave dlake,ispod pazuha!Neki cak,i zavrnu majicu iznad pupka,jer zaboga vrucina je !!!

Mislim da bi nasi muskarci,ipak trebalo malo viseda povedu racuna o svom oblacenju, a mislim,da bi i nasa zenska populacija,taj novi trend,u oblacenju muskaraca,zdusno pozdravila.:klap::klap::klap::klap::klap::klap::klap::klap::klap:
ne volim muskarce koji se previse picane i interesuju za modu, bitno da bude cist, jedina stvar koja mi je odvratna je trenerka stil i airmax, i to ona suskava pa zategnuta preko masnih zapustenih stomaklija i jos kad mirise na zaprsku il kiso kupus :bljak: missim ako nisi na treningu, cemu odvratna trenerka i jos gadnije patike tog tipa :confused:
 

Back
Top