Decak koji je svoj zivot posvetio ulicnim zivotinjama

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Rayela

Legenda
Poruka
71.814
"Decak koji voli zivotinje" se nikada nije zapitao odakle dolaze te "granule" kojima hrani zivotinje koje voli?

Psi i macke se hrane zivotinjama. Zato se ne moze reci da ovaj decak "voli zivotinje", samo da voli pse i macke.
A to nije vredno ni spominjanja, kamoli reportaze.

A sta bi kako po tebi bilo vredno neke vesti o zivotinjama?
Decak ubija zivotinje?
 
Ne kaze se "po tebi" nego "po tvom misljenju" ili slicno.

Da, ovo sto si okacila je vest o decaku koji ubija zivotinje.

Mozda ces negde pronaci vest o decaku koji je spasao sigurne smrti, usvojio i pripitomio kakvog ljudozdera.
Dao mu je ime, i sada se mali usvojenik goji, dobro ruca i fino napreduje, i veoma je druzeljubiv.

.

Kuda ide ovaj svet? Zar nije vec stigao? Zar ima dalje?
 
Poslednja izmena:
Pa neka love, ko im brani. Treba da love. Priroda je tako uredila. Macke treba da love, pacovi nam pojedose useve.

Problem je sto ih mi proglasimo za swatkice mawe i dajemo im kuvane patke i zeceve.

mačka je zver, ali to me ne sprečava da ih obožavam i da im dajem tunjevinu, zečetinu, piletinu ili govedinu u granulama. i jeste, beskrajno su slatke. i? koji je ustvari tvoj problem u celoj priči?
 
mačka je zver, ali to me ne sprečava da ih obožavam i da im dajem tunjevinu, zečetinu, piletinu ili govedinu u granulama. i jeste, beskrajno su slatke. i? koji je ustvari tvoj problem u celoj priči?

Проблем је што неке будале не држе животиње на свом поседу, него их ето држе и хране на јавним површинама, што нема нигде у цивилизацији.
 
sad će neko da se uhvati priče kako treba da nahranimo gladnu decu... mislim, opušteno je da zlostavljamo pse i mačke, ali deca! ona ista romska npr. koje bi po čitanju na forumu najradije hitlerovom metodom istrebili..
licemerja kolko voliš..

- - - - - - - - - -

Проблем је што неке будале не држе животиње на свом поседу, него их ето држе и хране на јавним површинама, што нема нигде у цивилизацији.

pa ne može svaka životinja na ulici da bude udomljena, ali može biti nahranjena od strane ljudi koji za to imaju sredstava.. opet ne vidim problem. glupa sam mnogo izgleda
 
Ne kaze se "po tebi" nego "po tvom misljenju" ili slicno.

Da, ovo sto si okacila je vest o decaku koji ubija zivotinje.

Mozda ces negde pronaci vest o decaku koji je spasao sigurne smrti, usvojio i pripitomio kakvog ljudozdera.
Dao mu je ime, i sada se mali usvojenik goji, dobro ruca i fino napreduje, i veoma je druzeljubiv.

.

Kuda ide ovaj svet? Zar nije vec stigao? Zar ima dalje?

Koji je stvarno tvoj probllem? Sta treba da se radi sa zivotinjjama koje vlasnici izbace na ulicu?
A ja rekoh da se ovaj momak stara i o psima koji su na kratkom lancu, na suncu i slicno.

- - - - - - - - - -

sad će neko da se uhvati priče kako treba da nahranimo gladnu decu... mislim, opušteno je da zlostavljamo pse i mačke, ali deca! ona ista romska npr. koje bi po čitanju na forumu najradije hitlerovom metodom istrebili..
licemerja kolko voliš..

- - - - - - - - - -



pa ne može svaka životinja na ulici da bude udomljena, ali može biti nahranjena od strane ljudi koji za to imaju sredstava.. opet ne vidim problem. glupa sam mnogo izgleda

Ove zivotinje koje on momentalno ima u svojoj kuci, on i udomljava, svake subote su on, nekoliko devojaka iz te organizacije u centru grada i udomljavaju ih.
 
pa ne može svaka životinja na ulici da bude udomljena, ali može biti nahranjena od strane ljudi koji za to imaju sredstava.. opet ne vidim problem. glupa sam mnogo izgleda

У цивилизованом свету нема животиња луталица по улицама, па нема ни говора о неком лажном душебрижништву које ти овде расипаш.

- - - - - - - - - -

Koji je stvarno tvoj probllem? Sta treba da se radi sa zivotinjjama koje vlasnici izbace na ulicu?
A ja rekoh da se ovaj momak stara i o psima koji su na kratkom lancu, na suncu i slicno.

Најпре се треба побринути за кажњавање власника избачених животиња, а од пара добијених кажњавањем треба финансирати азиле.
 
У цивилизованом свету нема животиња луталица по улицама, па нема ни говора о неком лажном душебрижништву које ти овде расипаш.

- - - - - - - - - -



Најпре се треба побринути за кажњавање власника избачених животиња, а од пара добијених кажњавањем треба финансирати азиле.

Civilizovani svet cine civilizovani ljudi, a toga u Srbiji nema.
U civilizovanomm svetu je svaka kuja ili macka sterilisana jer je tako i zivotinji i vlasnik zivot jednostavnniji.
U tom Zajecaru je sterilizacija besplatna, dele se leci po ulici, adresa veterinara, ali skoro niko ne vodi svoje
zivotinje na sterilizaciju. Na drugom topiku ovde jedan forumas moli za pomoc jer je (valjda) juce nasao u sumi
u kartonskoj kutiji 6 stenaca.

Azili u jako skupi, to ne moze niko da finansira barem ne tako da zivotinje imaju iole pristajan zivot i negu.

Ja bih licno ulicne zivotinje uspavljivala.
 
http://www.b92.net/video/videos.php?nav_category=905&yyyy=2013&mm=08&dd=25&nav_id=746299

Ja Miodraga licno i poznajem ( ali i organizaciju BETA), ima 17 godina, srednjoskolac je, svaki slobodan minut
provodi zbrinjavajuci zivotinje, hranecu ulicne pse, ali i kontrolise vlasnike koji pse drze na kratkim lancima,
prijavljuje komunalnoj policiji, razgovara ssa vlasnicima i uvek ima uspeha:))

Letovanja i zimovanje za njega ne postoje.
Свака му част.

За разлику од паметњаковића који висе по форумима просипајући демагогију и лажни патриотизам, он ради нешто корисно и конкретно.
 
Civilizovani svet cine civilizovani ljudi, a toga u Srbiji nema.
U civilizovanomm svetu je svaka kuja ili macka sterilisana jer je tako i zivotinji i vlasnik zivot jednostavnniji.
U tom Zajecaru je sterilizacija besplatna, dele se leci po ulici, adresa veterinara, ali skoro niko ne vodi svoje
zivotinje na sterilizaciju. Na drugom topiku ovde jedan forumas moli za pomoc jer je (valjda) juce nasao u sumi
u kartonskoj kutiji 6 stenaca.

Azili u jako skupi, to ne moze niko da finansira barem ne tako da zivotinje imaju iole pristajan zivot i negu.

Ja bih licno ulicne zivotinje uspavljivala.
Треба ли се онда чудити што је у том истом Зајечару зимус расипан креозан и тровани пси у приватној режији?

- - - - - - - - - -

Свака му част.

За разлику од паметњаковића који висе по форумима просипајући демагогију и лажни патриотизам, он ради нешто корисно и конкретно.

Јел? А шта је то корисно у храњењу паса луталица? То што ће да се размноже и да почну да нам нападају децу?
 
Јел? А шта је то корисно у храњењу паса луталица? То што ће да се размноже и да почну да нам нападају децу?


Neće ti pas napasti decu pogotovo ako ih naučiš da vole i poštuju životinje, a s druge strane tvoja deca će imati od koga da se nauče humanosti kad već ne mogu od svog oca.
 
Neće ti pas napasti decu pogotovo ako ih naučiš da vole i poštuju životinje, a s druge strane tvoja deca će imati od koga da se nauče humanosti kad već ne mogu od svog oca.

А ти си неки пасји адвокат овде, пси ти обећали да неће да нападају, па нам ти то овде преносиш?
И не разумем како људи могу од животиња да се науче хуманости, знаш ли ти уопште шта означава појам хуманост?
 
А ти си неки пасји адвокат овде, пси ти обећали да неће да нападају, па нам ти то овде преносиш?

Nije bitno ko sam ja...nego zbog čega ti toliko mrziš životinje ?

И не разумем како људи могу од животиња да се науче хуманости

Ne mogu svi, ali za neke "ljude" je ulični pas nedostižni nivo čovečnosti ;)
 
Nije bitno ko sam ja...nego zbog čega ti toliko mrziš životinje ?



Ne mogu svi, ali za neke "ljude" je ulični pas nedostižni nivo čovečnosti ;)

Које животиње? О којим ти то животињама причаш кад је очигледно да су за тебе само пси животиње?

И кад је очигледно да су ти пси мерило људскости (?!?!?), што јасно говори о томе да си поремећен.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top