nestalo vode a ves masina ukljucena

ukljucila sam ves masinu i poslije nekog vremena sam primjetila da je nestalo vode i iskljucila sam je...sta da radiim, da ostavim tako pa da ukljucim kad dodje voda? bojim se da ce se pokvariti :(

Ne moze da se pokvari. Grejaci ne mogu da rade ako u ves masini nema vode. Ali bez obzira najbolje je iskljuciti i nastaviti gde je stala ako moze. Nisi rekla da li je vodu vec primila pa je nestalo vode i nije imalo vode da ispere. Ako je tako onda samo ukljucis program ispiranja. Ako uopste nije primila vodu onda sve iz pocetka.
 
Poslednja izmena:
ukljucila sam ves masinu i poslije nekog vremena sam primjetila da je nestalo vode i iskljucila sam je...sta da radiim, da ostavim tako pa da ukljucim kad dodje voda? bojim se da ce se pokvariti :(



Ugasi ( prethodno stavi malo na ispumpavanje ) pa kad dođe uključi opet ispočetka sve.

Ne može ništa da joj bude zbog nestanka ali ne znaš kad je prestala da prima vodu, koliko je oprala a koliko vrtela u prazno.
Zato, lakiranim prstićima dugmence Isključ/Uključ :) , pa posle ceo program ispočetka.
 

Back
Top