Čime se sve ljudi čude u cilju obmane javnosti.

kapetan koca

Početnik
Poruka
5
Pozdrav svima koji prate ovaj forum.
Razlog otvaranja nove teme:
Jako me je zainteresovala tema vezana za zaštitu nepušača pa sam posle pročitane teme ''penzionisanog duduka'' rešio da ispitam slučaj jer sam i sam iz Smedereva i zbog toga ne mogu da pređem preko blaćenja bilo koga kako druga koji je ''stradao od i zbog duvanskog dima '' tako ni ustanove koje se bave humanim radom , i da mi rekla kazala veruj mi na reč ni malo ne uliva poverenj u istinitost iznetogako ako ne čujem i drugu stranu.
Pošto za pravo pisanja i odgovaranja na ovom forumu moderator treba da odobri prva tri posta reših da otvorim novu temu smatrajući da će mi tako moderatori postaviti moje odgovore na temu ''penzionisanog duduka'' a sve u cilju istine i samo istine.
Ne bih dalje, a za nepravdu koja se u slučaju kolege dogodila posle svega što sam proverio možete pročitati ako moderatori postave moje odgovore u temi ''penzionisanog duduka.
Ako se to ne dogodi biću primoran , a sve u cilju da se sazna prava istina ''nepravda ili ne'' da otvorim još jednu temu u kojoj ću ja izneti svoje argumente jer se posle mog saznajna ja osećam prevarenim a verovatno i svi Vi.
Pozdrav iz Smedereva
 

Back
Top