Klin u tocak

Vrela Cica

Iskusan
Poruka
5.579
:heart:
Sinoc sam se setala sa drugaricom ovde po kraju. Preselila sam se na Novi Beograd. Zivim sama. Po prirodi sam samostalna i nezavisna devojka, pa sam odlucila da zivim sama. Vesto se borim s tim. Mogu da pohvalim samu sebe, kako uspevam da sve izguram. Moja kucna pomocnica nece da mi kuva, pa cu uskoro morati da zaposlim kuvara, a nemam bas preterano mesta u mom stanu. Stan jeste veliki, ali nije bas predvidjen da posluga ima luksuzni tretman. Veoma sam odgovrna. Ipak, moracu da uzmem kuvara, jer me smara da narucujem hranu, a pored toga, ja sam zakleta veganka, pa nikada nisam sigurna, da li je nesto stvarno veganski. Jednostavno, moram da uzmem kuvara. Razmisljam i da otpustim ovu kucnu pomocnice, a da zaposlim novu, ali ovu je zaposlila moja Mama, pa moram da je trpim, iako, osim toga sto briska i komentarise moje momke i garderobu, nista drugo ne radi. Stalno ima da nesto doda i zlobno kaze. Obavezno se dotakne godina mog decka i bracnog stanja: "Cico, je l' ti i ovaj razveden?" ili "Pazi, da te njegova zena ne udari cegerom." ili jos zlobnije: "Mozda ce te napasti njegov unuk." Ja znam da je ona zlobna i glupa zena pa ne obracam paznju na njenu zlobu, a pored toga je i prilicno neotesana i nevaspitana. Treba da mi bude zahvalna, zato sto je ja drzim na platnom spisku u ovo vreme, kada mi je tesko, zbog promene nacina zivota. Ipak, vratimo se na temu.
Sinoc smo se setale moja drugarica Andjela i ja. Ona je lepa devojka, nekako ima italijanski luk. Crna kosa, plave oci i malo nekako strokav ten. Ranije je radila kao hostesa u nekom klubu, pa smo ostale dobre, jer i ona ima pudlice. Njeni roditelji su bogati i finansirali su joj fakultet, pa smo se ponovo srele na faksu. Sada, kada sam se doselila ovde, blizu je, pa se povremeno vidimo i malo prosetamo. Tako smo i isnoc setale i videle smo jednog decka, koji se smarao sa nekom decom u parku. Bas je bio sladak, pa sam odlucila malo da se zezam sa njim. Ja sam mislila da je on neki ujak, koji cuva decu od svoje sestre, ali je ispalo da su to njegova deca, ali poenta price je bila da je Andjela pocela njemu da se nabacuje. Ja sam se bas onako namestila i pocela da se igram sa decicom, a ja obozavam decu, a ona je pocela tu da se s njim nesto zeza i da mu se ulizuje. Ja nisam nista ozbiljno mislila, samo novo poznanstvo u kraju, jer sam nova, a ona je tu vec 25 godina i nikada ga nije videla, a ja sam tu od maja i mislim da novo poznanstvo nije lose. Ona je tu pocela da se s njim nesto kezi i da mu se nabacuje. To mi je bilo odvratno. Cak je rekla i da voli mlade tate. A to je pravi okidac za te smotane, iskompleksirane, ozenjen muskarce. I mene je predstavila kao drugaricu Cicu, koja je u ozbiljnoj vezi.
Ja sutra putujem na Maltu s mojim deckom. Ici cemo kroz Italiju, njegovim djipom, a onda cemo se ukrcati brodom do Malte. On je tako planirao. Hotel, u koji idemo je deluhe kategorije i imamo ol inkluziv. Nisam htela da mu kazem da ja imam kucu na Malti, pa cu ga iznenaditi. Inace, kuca je iznajmljena, ali to nije vazno. Mislim da ce mi ovo letovanje biti lepse od prethodnog "grckog scenarija", kada sam srela onu zlobnu drugaricu, koja se sepurila sa svojim deckom i njegovom jahtaom, a ja sam kao neki bednik putovala avionom u klasi GSP.
Sta radite kada vas tako neko blokira, kao sto je mene blokirala Andja? Ja je zovem Andja. Da li treba da nastavim da se druzim sa njom? :heart:
 
Pošalji nju na Maltu nek' malteriše te iznajmnjene kuće, a ti navali na mladog tatu... Jesi uzela broj? Ako nisi vrzmaj se po kraju dok ga opet ne sretneš i pozovi ga na kafu kod tebe... prethodno kućnu pomoćnicu onesposobi metodom tiganj u vugla...
 
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
 
Чек цела ова прича је због Анђе? :lol: Какве то уопште везе има са ЉиС-ом, ово је за Жене море.

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Не хистериши лупићу ти шамар :lol:
 

Добро завршили смо, не обраћај ми се.

Ko još čita ovo?

Je l' bilo kresanja na kraju ili ne? neka neko skrati čupri???!??!?!?!?!!!!?!?!!!WCX

Јесте. Налетела Анђа и она на неког тату са децом, Анђа појебала тату а она децу :lol: Мислим деца њу.
 
Јесте. Налетела Анђа и она на неког тату са децом, Анђа појебала тату а она децу :lol: Мислим деца њу.

:heart:
Nije isla toliko ozbiljno, ali to je bio samo bezazleni flert. A deca... smorila su me. Ne znam ni sta je bilo s njima, jer sam se tako iznervirala. A jos je dozvolila i da je pipka po grudima. Prostakusa.:heart:
 
:heart:
Veceras putujem. Necemo moci da se cujemo, posto ja postujem ono pravilo da govorim jezik zemlje u kojoj se nalazim, a ovde nije dozvoljeno da se pise na madjarskom, nemackom, italijanskom, kalabrijskom i malteskom. Iako je na Malti zvanicni jezik engleski, ja govorim malteski, jer postujem njihovu kulturu, istoriju i nasledje. Ukoliko se nesto bitno dogodi javice se moj menidjer sa sopstenjem, posto mi je ovde memorisana sifra. Hvala vam sto postojite. Ja sam tu zbog vas. Voli vas samovasa Vrela Cica.

@Tema: Svakom se desilo da ga minira neka prijateljica. Tema nije o djipovima, vec o Andjinoj pakosti.:heart:
 

Back
Top