Острог, стена пала на вернике

yokai

Elita
Poruka
15.332
Три жене лакше повређене када се обрушила велика стена на плато испред горњег манастира под Острогом.
Велика стена се обрушила и пала на плато испред горњег манастира под Острогом, и том приликом је повређено троје људи, пишу Вијести.
Ostrog.jpg


Директор никшићке болнице Илија Ашанин потврдио је за подгорички лист да су три жене примљене јуче после 18 часова са лакшим повредама, али да су после указане помоћи пуштене кући.
Велика стена пала је на плато у тренутку када је тамо било верника и пукла је на три дела. Остаци стене су уклоњени багером.
Митрополија црногорско-приморска најавила је за данас саопштење поводом незгоде, а њен протојереј Велибор Џомић саопштио је да управа манастира Острог, заједно са алпинистима, редовно одржава простор изнад манастира како би се спречили одрони.

izvor: http://www.rts.rs/page/stories/ci/story/3/Регион/1383782/Острог,+стена+пала+на+вернике.html
 
Poslednja izmena od moderatora:
Да си био, несретниче, знао би а и да си, барем, размислио дошао би до простог закључка да и јесте чудо да на месту где одроњавање камење није реткост, до сада, нико није повређен. Још веће чудо је се обруши велика стена и имамо троје лакше повређених. То и јесте само још једно у низу чуда Светога Василија слава му и милост.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Да си био, несретниче, знао би а и да си, барем, размислио дошао би до простог закључка да и јесте чудо да на месту где одроњавање камење није реткост, до сада, нико није повређен. Још веће чудо је се обруши велика стена и имамо троје лакше повређених. То и јесте само још једно у низу чуда Светога Василија слава му и милост.

ahahah :hahaha1:
koji si marmun... :lol: :hahaha:
 
ahahah :hahaha1:
koji si marmun... :lol: :hahaha:

Знаш ли, несретниче, за она колица са бебом која су се сурвала у провалију и распала у парам парчад а дете остало неповређено ? Хоћеш ли да ти препричам нека од небројених сведочанстава муслумана, римокатолика, јевреја и осталих неправославних који сведоче о угоднику Божијем и чудима Светога Василија ?
 
Poslednja izmena:
Знаш ли, несретниче, за она колица са бебом која су се сурвала у провалију и распала у парам парчад а дете остало неповређено ? Хоћеш ли да ти препричам небројена сведочанства муслумана, римокатолика, јевреја и осталих неправославних који сведоче о угоднику Божијем и чудима Светога Василија ?

a sto ne napravis zbirku tih prica pa je prodajes kao price za laku noc? :rotf:
 
Да си био, несретниче, знао би а и да си, барем, размислио дошао би до простог закључка да и јесте чудо да на месту где одроњавање камење није реткост, до сада, нико није повређен. Још веће чудо је се обруши велика стена и имамо троје лакше повређених. То и јесте само још једно у низу чуда Светога Василија слава му и милост.
Koji si ti demagog ! :eek: A da ih je poginulo desetoro , ti bi rekao
da je cudo sto ih nije poginulo stotinu ! :roll:
 
Велика стена се обрушила и пала на плато испред горњег манастира под Острогом, и том приликом је повређено троје људи, пишу Вијести.
Samo sam čekao kada će se javiti pacijent da objasni kako je Vasilijeva zasluga što niko nije pogin'o... nisam morao dugo da čekam, doduše... :hahaha:
(o tome zašto je Vasilije uopšte odlučio da odroni tu stenu iznad svoje kuće, nema mnogo komentara)
 
Koji si ti demagog ! :eek: A da ih je poginulo desetoro , ti bi rekao
da je cudo sto ih nije poginulo stotinu ! :roll:

Јел их је погинуло десеторо ? Знаш ли и ти, несретниче, колико их је исцељено од тумора на врату, мозгу, кичми.........колико је умоболних дошло себи..........?
 
Samo sam čekao kada će se javiti pacijent da objasni kako je Vasilijeva zasluga što niko nije pogin'o... nisam morao dugo da čekam, doduše... :hahaha:
(o tome zašto je Vasilije uopšte odlučio da odroni tu stenu iznad svoje kuće, nema mnogo komentara)

Ма јок твоја је заслуга што на истоме месту са којега је пало дете у колевци - играло шестогодишње дете и оно несмотрено пало преко зида низ високу стену од неких тридесет метара........и прошло без и једне повреде.

И - упристоји се !
 
Samo sam čekao kada će se javiti pacijent da objasni kako je Vasilijeva zasluga što niko nije pogin'o... nisam morao dugo da čekam, doduše... :hahaha:
(o tome zašto je Vasilije uopšte odlučio da odroni tu stenu iznad svoje kuće, nema mnogo komentara)

Nema strasnijih vernika od ateista...:zcepanje:

- - - - - - - - - -

recimo da sam vernik,a nisam,pomislila bih da je to neko bozije upozorenje...

Ja sam vernik, a takva paganska glupost mi uopšte nije pala na pamet.Tamo gde ima stena, ima i odrona.
 
Јел их је погинуло десеторо ? Знаш ли и ти, несретниче, колико их је исцељено од тумора на врату, мозгу, кичми.........колико је умоболних дошло себи..........?

Pusti bezboznike rugaju se svetinji i Svetitelju Bozijem Svetom Vasiliju, a oni su za nas sto puta vece budale.
 
Знаш ли, несретниче, за она колица са бебом која су се сурвала у провалију и распала у парам парчад а дете остало неповређено ? Хоћеш ли да ти препричам нека од небројених сведочанстава муслумана, римокатолика, јевреја и осталих неправославних који сведоче о угоднику Божијем и чудима Светога Василија ?
Не бацај бисере пред свиње

- - - - - - - - - -

Pusti bezboznike rugaju se svetinji i Svetitelju Bozijem Svetom Vasiliju, .
Хуле на Бога и светиње. Нека им Бог опрости и Св. Василије Острошки. Не знају шта чине.
 
Ма јок твоја је заслуга што на истоме месту са којега је пало дете у колевци - играло шестогодишње дете и оно несмотрено пало преко зида низ високу стену од неких тридесет метара........и прошло без и једне повреде.

И - упристоји се !

cek malo, tu izgleda stalno neka djeca padaju? :eek:
pa sto ne obezbijede bolje to mjesto???
 
Јел их је погинуло десеторо ? Знаш ли и ти, несретниче, колико их је исцељено од тумора на врату, мозгу, кичми.........колико је умоболних дошло себи..........?
E moj nesretnice ! Ti si od onih koji vjeruju da osuseni lesevi mogu shetati po crkvi ?
Ja znam dosta tupavih koji su isli tamo , al ne vidim da su se vratili pametniji .
Od tih lagarija manastir inkasira godisnje oko 50 miliona dolara !
Jel postoji medicinska dokumentacija za bar jednog takvog izlijecenog ?
Da taj manastir lijeci patrijarh Pavle bi isao tamo a ne na VMA .
Kad on nije vjerovao , sto bih vjerovao ja ?
 
cek malo, tu izgleda stalno neka djeca padaju? :eek:
pa sto ne obezbijede bolje to mjesto???

Не падају стално - пало их је двоје а место је обезбеђено. Сачекаћу да поново прочиташ да је друго дете играјући несмотрено пало преко зида..........Додуше, први забележени случај се десио почетком прошлога века и нису била у питању колица но колевка....
 

Back
Top