oci ili usi?

Зоки

Legenda
Poruka
51.425
evo sad da ne bude mnogo mracna tema pa da ne kazem - sta ako bi vam postavijo uslov da birate da vam odsece oci ili usi...
pa cu da kazem ovako, racimo da imate nekog vrlo dragog kome je potrebno da poklonite svoj sluh ili vid, kojega od dva biste se odrekli?
imate izbor da vise nikad ne cujete svoje voljeno bice ili neko naredno voljeno bice ( bivse vam i ne nedostaje) kad vam je tesko ne mozete cuti neku lepu rec...
ok uvek moze da se napise, ali nije to isto kao kad ga ona otpeva... al bar mozete da se budite nocu i da ju gledate a da ne cujete kako hrce :heart:
a izbor dva je da nikad ne vidite njene oci vise, kosu, nokte, noge sise dupe usta... mozete da ju opipate, ali mozda se ofarbala u crveno, mozda se suncala pa joj ostalo belo ispod prslucheta...:kiss:
z druge strane lepota je prolazna a dobrost? :kpozdrav:
s postovanjem 3
 
Poslednja izmena od moderatora:
Pa odrekao bih se sluha koji će mi realno ... sve znam a nešto se s njim i ne služim ... kada mi pričaju toliko sam se dobro izvježbao u tobože slušanju ... a nju bih mogao voliti slijepu morao bih da se brinem i čitao joj priče
 
Uzasnog li izbora...

Al da znas da sam razmisljala o tome kada sam videla tako par razlicitih slucajeva i cini mi se da je ipak culo vida na prvom mestu.
Mislim da bi bilo pakleno ziveti u mraku.
 
Ona je bila slepa od ociju cim je prevarila tod div junaka sa onim raspojasanim vagabundom.

Ma ljubav ima svoje pute, više joj se svidio Ture ... msm ono kapiram ja dobar delija je bio Strahinja ... al možda joj nije bio zanimljiv ... Ja mislim da on tu ništa nije trebao da dira, on je to zbog časti ganjao, ne zbog nje ... tek se na kraju po mom mišljenju zaljubio ... Al da je dobar čovjek dobar je to mu niko ne spori, jedan od najvećih ... Al je trebao da se povuče u inoke kad se to desilo i sačeka Kraljevića Marka gdje bi nam onda kraj bio
 
Ma ljubav ima svoje pute, više joj se svidio Ture ... msm ono kapiram ja dobar delija je bio Strahinja ... al možda joj nije bio zanimljiv ... Ja mislim da on tu ništa nije trebao da dira, on je to zbog časti ganjao, ne zbog nje ... tek se na kraju po mom mišljenju zaljubio ... Al da je dobar čovjek dobar je to mu niko ne spori, jedan od najvećih ... Al je trebao da se povuče u inoke kad se to desilo i sačeka Kraljevića Marka gdje bi nam onda kraj bio

Zenska glova
 

Back
Top