oni sa malim

NovaIsta

Legenda
Poruka
51.033
kurrcem....
el su oni vece drrkadzije el su vece drrkadzije oni sa velikim?
da li drkadzistvo ekvivalentno raste sa velicinom kurrca ili je dijametralno nesrazmerno?
kad neko ima mali, el ondak mora da ispadne velika piccka el dovoljno da bude i mala piccka pa da ispadne ko da je velika..?
razumete sta ocu da pitam :zcepanje:
 
kurrcem....
el su oni vece drrkadzije el su vece drrkadzije oni sa velikim?
da li drkadzistvo ekvivalentno raste sa velicinom kurrca ili je dijametralno nesrazmerno?
kad neko ima mali, el ondak mora da ispadne velika piccka el dovoljno da bude i mala piccka pa da ispadne ko da je velika..?
razumete sta ocu da pitam :zcepanje:

Mislim da je mali q veliki psiholoski problem i da to uopste nije za salu. Neke kazu da to funkcionalno i nije toliki problem.

Uzgred, postoje slicni problemi i sa z. polnim organom.

Resenje je u pravim partnerima i u isto tako pravoj vezi.
 
Moze biti i ne mora, jer ako je neko stalno odbijan zbog svoje velicine, verovatno ce se koristiti Desankom, ili ce da plati neku, ako mu je poljuljano samopouzdanje toliko.
Jedini razlog da koristi ruku vise je da kaze sebi, ja sam mali, nece me nijedna, bolje da sedim kucim. Da li ce cesce da se masturbira zbog toga, pa moze i ne mora, neko tako leci frustraciju, neko ne moze da nadje partnerku.
 
kurrcem....
el su oni vece drrkadzije el su vece drrkadzije oni sa velikim?
da li drkadzistvo ekvivalentno raste sa velicinom kurrca ili je dijametralno nesrazmerno?
kad neko ima mali, el ondak mora da ispadne velika piccka el dovoljno da bude i mala piccka pa da ispadne ko da je velika..?
razumete sta ocu da pitam :zcepanje:

Zavisi kolike su ti ruke,koliki mozes da uhvatis.:think:
 
Moze biti i ne mora, jer ako je neko stalno odbijan zbog svoje velicine, verovatno ce se koristiti Desankom, ili ce da plati neku, ako mu je poljuljano samopouzdanje toliko.
Jedini razlog da koristi ruku vise je da kaze sebi, ja sam mali, nece me nijedna, bolje da sedim kucim. Da li ce cesce da se masturbira zbog toga, pa moze i ne mora, neko tako leci frustraciju, neko ne moze da nadje partnerku.

drkkanje u uvodnom navedeno kao mentalna aktivnost, ne kao fizicka.
drrkadzija= kreten, tako nesto

- - - - - - - - - -

oti sa malim se mnogo kurce jezikom i pesnicama

:think:

moguce
 
kurrcem....
el su oni vece drrkadzije el su vece drrkadzije oni sa velikim?
da li drkadzistvo ekvivalentno raste sa velicinom kurrca ili je dijametralno nesrazmerno?
kad neko ima mali, el ondak mora da ispadne velika piccka el dovoljno da bude i mala piccka pa da ispadne ko da je velika..?
razumete sta ocu da pitam :zcepanje:
Ja svako vece moram il da ebem il da drrkam , inace ne mogu da zaspim . Nemam pojma kako bi bilo da sam ozenjen .
Ubjedjen sam da intenzitet drrkanja ne ovisi o velicini kite , vec o tome koliku imamo zelju za seksom .Isto tako , zabluda
je da su oni sa najvecim kitama i najveci kurvari . Neki su i impotentni , a neki vise vole rakiju i prasetinu nego zene .
Ja inace imam sasvim solidnu kitu , da ne bude zabune . Mislim da se i zene i muskarci previse opterecuju dimenzijama .
Boj ne bije svijetlo oruzje , vec boj bije srce u junaka !
 
zavisi.
posto zakljucujemo da dimenzije igraju veliku ulogu u formiranju karaktera muskarca, ondak zavisi taj predebeli i predugacki u sta su pretvorili svog vlasnika:sad2:

- - - - - - - - - -

mene sad nesto stra` :sad2:
 
kurrcem....
el su oni vece drrkadzije el su vece drrkadzije oni sa velikim?
da li drkadzistvo ekvivalentno raste sa velicinom kurrca ili je dijametralno nesrazmerno?
kad neko ima mali, el ondak mora da ispadne velika piccka el dovoljno da bude i mala piccka pa da ispadne ko da je velika..?
razumete sta ocu da pitam :zcepanje:

pa ti sa malim kurcem mogu pišati sjedeći kao prave žene ... i ne moraju se pomjeriti na kraj šolje da ga uguraju
 
drkkanje u uvodnom navedeno kao mentalna aktivnost, ne kao fizicka.
drrkadzija= kreten, tako nesto

Aaaa, kapiram sada.
Pa moze biti da je neka isfrustriranost prema zenama pa tako kenjaju. Ako te 90% zena odbije zbog malog penisa i iskljucivo zbog toga, moze da utice to na psihu.
Isto ko da ti 90% muskaraca kaze, gle kakva si, frigrdna, onakva onakva, ne bi te ni stapom pipno pijan, a kamoli penisom.

Ubije to neku sliku o sebi i samopouzdanje u seksualnom smislu. Nije sve u velicini, vec kako ga koristis, ali ako se one smrace i rastuze ("pa sta je to?") kada se svuces...pa ubije to samopouzdanje, sad zavisi kako se ko nosi sa time. Neko kaze, pa nekoj ce odgovarati, a neko se deprimira i digne ruke od zena.
 
ja iskreno ne znam sta je malo,a sta veliko,nisu me josh punili
ja mislim da sam srednji,a drkadzija sam veliki
znaci,nema veze,niste pogodili
a jel stew videli u novina onaj Cajko sto ima kjurax?:hahaha:
Cajko,kuku majko:(
 
tako e!

eto zasto zene vole velike kurrceve :super: zbog mentalnog sklopa koji njegov vlasnik ima:super:

To može da ode i na drugu stranu. Ima veliki pa je pun sebe ili misli da je to jedino sto ženi treba. Kao i žene koje su mnogo dobre ribe pa im je glava u oblacima. A sve to može da bude a ne mora. Život nije crno-belo nego bezbroj nijansi sive
 
drkažijstvo je stanje svesti i stanje materijalnog stanja
aj ku rac ko ko *****
nego znaš one male niske tipove al su kočoperni
a pogotovo ako su žilaviji pa skaču ko pit bulovi na sve
 

Back
Top