Ћирилица на Косову и Метохији... или НЕ
Prikazujem rezultate 1 do 9 od 9

Tema: Ћирилица на Косову и Метохији... или НЕ

Aktivan član kalama (avatar)
    Učlanjen
    09.11.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    70

Podrazumevano Ћирилица на Косову и Метохији... или НЕ

Ово пишем јер видим да се нешто сви поломише у СРБ ради неких права неких мањина изигравајуци све али никакко пријатеља самом себи.Рез.1244 УН каже да је КиМ саставни и неотуђиви део СРБ.Наше послушне Политичке елите то пакују како им одговара тј. како им газде наређују.Али чињеница је следећа:код војника КФОР на амблему пише на "ЋИРИЛИЦИ" КФОР.Што су онда сви други натписи су на ЛАТИНИЦИ?Називи градова итд. Ћирилица као да непостоји?А и сам КФОР ћути и прави се као да невиди и незна ништа тим поводом.А ја питам "Наводне СРБ политичаре" и све остале наводно особе од интереса "Што нико не постави питање поготову сад где Дачић има добре односе са "Змијом" ух.. извињавам се Хашим Тачи,па кад имају те разговоре са њима драгом Кетрин Ештон у том прелепом Бриселу,што то Дачић не постави питање шта је са нашим СРБ "Ћириличним" писмом???
    Такође бих то хтео питати и гдина Вука Јеремића јер он као особа која је на тим функцијама на којима је чудо да он то не постави и не погура тамо где је запело или то НИКОГА НЕИНТЕРЕСУЈЕ???

Moderator vučji čopor (avatar)
    Učlanjen
    08.01.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1387

Podrazumevano Re: Ћирилица на Косову и Метохији... или НЕ

Citat Original postavio kalama Pogledaj poruku
    Ово пишем јер видим да се нешто сви поломише у СРБ ради неких права неких мањина изигравајуци све али никакко пријатеља самом себи.Рез.1244 УН каже да је КиМ саставни и неотуђиви део СРБ.Наше послушне Политичке елите то пакују како им одговара тј. како им газде наређују.Али чињеница је следећа:код војника КФОР на амблему пише на "ЋИРИЛИЦИ" КФОР.Што су онда сви други натписи су на ЛАТИНИЦИ?Називи градова итд. Ћирилица као да непостоји?А и сам КФОР ћути и прави се као да невиди и незна ништа тим поводом.А ја питам "Наводне СРБ политичаре" и све остале наводно особе од интереса "Што нико не постави питање поготову сад где Дачић има добре односе са "Змијом" ух.. извињавам се Хашим Тачи,па кад имају те разговоре са њима драгом Кетрин Ештон у том прелепом Бриселу,што то Дачић не постави питање шта је са нашим СРБ "Ћириличним" писмом???
    Такође бих то хтео питати и гдина Вука Јеремића јер он као особа која је на тим функцијама на којима је чудо да он то не постави и не погура тамо где је запело или то НИКОГА НЕИНТЕРЕСУЈЕ???
    Занима Србе, али се њихов глас слабо може да чује од ЕУ буке.Изгледа да ће морати да викну,да би их неко чуо.

Veoma poznat Fixa (avatar)
    Učlanjen
    19.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1034

KFOR je ćutao i gledao kako šiptari uništavaju srednjevekovne verske građevine, uneskom zaštićene, a ti pitaš za ćirilicu.

Veoma poznat
    Učlanjen
    08.04.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    669

Prvo da se uvede cirilica u Beograd,pa redom...
    ko razume shvatice.

Legenda al bundy (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1391

Srbi većinski pišu latinicom što se da videti iz priloženog gde kod se kroz Srbiju prodje ,a toga je sve više u ovoj eri informatičke globalizacije ,tako da je dobro bar da državni organi inistitucije forsiraju ćirilicu kako se ne bi skroz izgubila ,kad je već većina naroda digla ruke .
    The Show Must Go On...

Elita Protector (avatar)
    Učlanjen
    05.06.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    586

Нема ћирилице ни у Београду, а ти питаш за Космет...

- - - - - - - - - -

Citat Original postavio al bundy Pogledaj poruku
    Srbi većinski pišu latinicom što se da videti iz priloženog gde kod se kroz Srbiju prodje ,a toga je sve više u ovoj eri informatičke globalizacije ,tako da je dobro bar da državni organi inistitucije forsiraju ćirilicu kako se ne bi skroz izgubila ,kad je već većina naroda digla ruke .
    Ма српски народ није ни за qрац, 90% народа су идиоти.
    “You know it’s funny, when it rains it pours they got money for wars, but can’t feed the poor.” - 2Pac

Aktivan član kalama (avatar)
    Učlanjen
    09.11.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    70

Да то си у праву Протекторе!Интересантно да нисам још нигде видео народ који толико и у тој мери НЕЦЕНИ самог себе већ све чини на своме уништењу.А лепше и боље земље такође нисам видео.А веруј ми обишао сам доста и видео доста.Али зар Срби са КиМ ко хебе ове БГ издајнике немогу сами да траже од КФОР-а поштовање свог/ћириличног писма???

Moderator vučji čopor (avatar)
    Učlanjen
    08.01.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1387

Citat Original postavio Protector Pogledaj poruku
    Нема ћирилице ни у Београду, а ти питаш за Космет...

- - - - - - - - - -

Ма српски народ није ни за qрац, 90% народа су идиоти.
    Ја бих пре рекао да се ради о томе да се од већине српског народа систематски праве идиоти.

Elita Protector (avatar)
    Učlanjen
    05.06.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    586

Citat Original postavio vučji čopor Pogledaj poruku
    Ја бих пре рекао да се ради о томе да се од већине српског народа систематски праве идиоти.
    Не, ми какви смо данас такви смо били и пре 100 година, а сигуран сам и раније.
    “You know it’s funny, when it rains it pours they got money for wars, but can’t feed the poor.” - 2Pac

Slične teme

1. Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 27.09.2014., 23:02
  2. Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 09.02.2010., 00:18
  3. Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 15.12.2008., 14:04
  4. Odgovora: 68
    Poslednja poruka: 20.07.2007., 08:27

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor