samo pozitiva

aleksa ndar

Elita
Poruka
17.732
Ovako mi smo svi srećan narod, sve što nam se desi to je za rad našeg uzdizanja moralnog duhovnog pa na kraju i materijalnog, Naši političari nisu lopovi oni to sve tako rade da bi mi postali mudri i da bi se očeličili, ne kradu oni za sebe, nego skupljaju pare u neku kasicu i poslije će nam svima razdjeliti i bićemo svi milioneri ona njihova auta ''okolo jaguar a unutra buba'' Ja ću evo prvi početi pisati žitije o njima.

Ovi ratovi koje su izazvali to je bilo zato zato što je tako trebalo da nam bude bolje recimo da nije bilo ratova možda bi nas u kursadžijama okarekterisali kao geja.

Gubitak Kosova je isto tako pozitivna stvar jer tamo haraju duhovi još od 1389.

Ono nato bombardovanje je isto tako pozitivno jer smo dobili novi hemijski element, sutra će neki Tesla od njega da napravi ''sentriju'', to je jako moćna stvar sve može

Lizanje šupaka onima koji su nas bombardovali je tu samo da nam ukaže kako ne treba da se radi.

i tako dalje.
Živio srećni srpski narode sto godina !!!
z:dm4:
 
a i pozitivno i negativno je to sto ne mozete ucinit nista povodom toga.. gledas svoj zivotni cilj, to su samo faktori ogranicenja, premosti mogucnosti sa zeljom..
 

Back
Top