Филозофска хроника

guest 135511

Buduća legenda
Poruka
39.924
ВАНРЕДНЕ ВЕСТИ
Београд је у хаосу!
три маскирана вилењака и једна сирена украли су огромну своту новца

процене су различите али за сада се зна да су у питању милиони и неколико једнорога из резервата
државни врх је сазвао седницу стручњака из области, и закључци су различити:

једни сматрају да су нас ентитети из света Платонових Идеја посетили и обелоднили своју неоспорну егзистенцију
други сматрају да се ради о халуцинантној рецепцији садржаја колективног несвесног, провучена кроз естетичке и етичке индивидуалне филтере
прогресивна струја сматра да је рептилска влада из сенке грађанима сипала ЛСД у јутарњу кафу

шта ви мислите?
 
ВАНРЕДНЕ ВЕСТИ
Београд је у хаосу!
три маскирана вилењака и једна сирена украли су огромну своту новца

процене су различите али за сада се зна да су у питању милиони и неколико једнорога из резервата
државни врх је сазвао седницу стручњака из области, и закључци су различити:

једни сматрају да су нас ентитети из света Платонових Идеја посетили и обелоднили своју неоспорну егзистенцију
други сматрају да се ради о халуцинантној рецепцији садржаја колективног несвесног, провучена кроз естетичке и етичке индивидуалне филтере
прогресивна струја сматра да је рептилска влада из сенке грађанима сипала ЛСД у јутарњу кафу

шта ви мислите?

Chekaj....sirena? Beograd je u poplavi? :mrgreen:
 
ВАНРЕДНЕ ВЕСТИ
Београд је у хаосу!
три маскирана вилењака и једна сирена украли су огромну своту новца
процене су различите али за сада се зна да су у питању милиони и неколико једнорога из резервата
државни врх је сазвао седницу стручњака из области, и закључци су различити:

једни сматрају да су нас ентитети из света Платонових Идеја посетили и обелоднили своју неоспорну егзистенцију
други сматрају да се ради о халуцинантној рецепцији садржаја колективног несвесног, провучена кроз естетичке и етичке индивидуалне филтере
прогресивна струја сматра да је рептилска влада из сенке грађанима сипала ЛСД у јутарњу кафу
шта ви мислите?

Mi na Olimpu smo odlucili da vam posaljemo Hermesa Trismegistosa.....da vam objasni neke stvari.....da ne halucnirate vise.......:lol:
 
другарица и ја смо малопре убиле ГИГАНТСКУ ЗМИЈУ у мом стану
она каже да је црево од усисивача у питању, ја тврдим да је гигантска змија типа АНАКОНДА
она је на трави, ја сам стрејт

шта ви мислите?
анкета
 
large.jpg
 

Back
Top