zamisliti osvetu :)

Poruka
9.015
sin-city-comics-8.gif


I wonder how long you would live
with a bullet in your gut
I wonder how much s h i t you'd talk
if your throat was cut
I wonder what you'd sound like
begging me to let you breathe
I wonder how much pain it would take
to make you all believe
believe, believe, believe, believe
in Me


---------------------------

Vash red...
 
VisionOfDisorder:
bolje bi bilo da stavish neshto dobro sutra hoklice.
Izvini, skrnavila sam ti temu.
Ponadala sam se da će Tipkaroš da da dobar materijal.
No, nije, čak se i zahvalio. Kakav lažnjak...

i Vision, sada si me malo pritisnuo.
Ne očekuj mnogo. Možeš mi verovati da sam u nekoj, hm, blokadi. Svakome kome bi mogla da se osvetim, opraštam, sa opravdanjem.

Niko nije skoro iznervirao, sem onog ebenog zubara, ali i njemu opraštam, no ne bilo loše da i njemu povade neke drage zube...
Volela bi da se osvetim svim ratnim zločincima, tako da im pokažem koliko su štete naneli drugima. Zatvorila bih ih u sobu sa svim ožalošćenim porodicama, ali tako da te porodice ne zanaju s kim su. Pričali bi s njima, rekli bi im kakvi su ti ljudi bili, šta su oni voleli, šta su bili i koliko su oni tužnu što ih više nema... Volela bih da osete najgora ljudska osećanja i na kraju da se pokaju...ili jendostavno umru.
 
Znate li kako izgleda nož za dranje? Kratko sečivo, široko, izvijeno u stranu i sa šiljatim, izvijenim vrhom... Zamislite da imam jedan takav u ruci; prilazim objektu moje osvete i saginjem se u stranu. Presecam tetive, prvo na jednoj a zatim na drugoj nozi. Dok pada na kolena stajem iza leđa. Svojom levom rukom provučenom ispod levog ramena obuhvatam, i izdižem desnu ruku objekta, ostavljajući otvoren prostor ispod nje. Sada tim nožem pravim otvor između rebara, dovoljan da provučem svoju šaku, kako bih mogao da uhvatim ta ista rebra i da ih čupam. Sličnu proceduru ponavljam i sa druge strane, pazeći da ne oštetim pluća i srce. Zatim puštam da padne, na leđa, kako bih mogao spreda da napravim otvor u grudima kroz koji ću iščupati srce. Držim ga u šaci, iznad očiju vlasnika i čvrsto ga stegnem,... Pri tom sam savršeno hladan, cilj mi nije da ispraznim negativnu energiju proizvedenu onim što mi je ta osoba učinila, niti uživam u tome. Samo radim svoj posao. Možda nisam najbolji u tome, možda nisam čak ni dobar. Ali ga radim, i to uspešno...
 
streets and fight! Prvo ga udaris u jednu slepoocnicu da bi mu zatvorio jedno oko, onda ga malo pustis, pa onda u drugo, onda on ne vidi nista..ali narsce na tebe ko lud..ti ga onda sacekas udarcom u grudi, to ga zaboli..on nastavlja...i onda ga udarcom u bradu - ravno - nokautiras i on pada ispred tebe.
 
DisMisaL:
Pri tom sam savršeno hladan, cilj mi nije da ispraznim negativnu energiju proizvedenu onim što mi je ta osoba učinila, niti uživam u tome. Samo radim svoj posao. Možda nisam najbolji u tome, možda nisam čak ni dobar. Ali ga radim, i to uspešno...

Slikovito.
Mada to meni vuche na ratni zlochin, don't you think?
Mislio sam na obichnu osvetu... ali svachija interpretacija je dobra.


Truman:
Vision jel' taj odlomak iz Jame Ivana Gorana Kovacica ? :)

Very funny.

LPhoklica:
Volela bi da se osvetim svim ratnim zločincima, tako da im pokažem koliko su štete naneli drugima. Zatvorila bih ih u sobu...


...ili jendostavno umru.

Humanista do kraja.
Sweet, but naive.

Lepo ti je to sa sobom samo shto bih ih ja ostavio sa mojim dobrim prijateljem Simmons-em.

spawn%20-%2085_01s_400x400.jpg


Prichacu ti nekad o njemu.
 
Natjerati ga da i sam prezivi sve unutrashnje borbe, padove, da spozna pravi ochaj... da ga sustigne jevrejska kletva, samo ne bash u svom pravom znachenju...
Da pati:
Svakog trenutka...
Svakog trenutka...
Svakog trenutka...
Da shvati koliko je nishtavan i jadan u svojoj narcisoidnosti i zelji da zadivi druge, koji su, prema njegovoj razocharavajucoj procjeni na njegovom nivou i da se nadje u istoj situaciji...
Da ga osoba do koje mu je najvishe stalo prezire iz dna dushe, ali da mu prvo pruzi laznu nadu i tek onda ga odbaci, odgurne od sebe, ponizi pred svima...
Da pochne osjecati neshto za shta prije ne bi ni pomislio da bi moglo njega da savlada - samoprezir...
Da se kaje i pati sve dok ne postane potpuno apatichan...
Tek onda moze da umre.


Hmmm... ovo nije dovoljno dobro.
 
Sta pozeleti da se desi pojedinim osobama, iz osvete...


Zelim im da postanu najgore moguce dusevne i fizicke nakaze i da ih sto pre svi odbace... Da zauvek ostanu neprihvaceni u najbednijim uslovima, da polude od samoce, da im ludilo razori psihu i telo. Da se svaki dan postepeno raspadaju u najtezim bolovima i mukama, uzaludno boreci se da se vrate u normalu...Hocu da ih na svakom koraku pljuju, gaze, omalovazavaju, sputavaju, ismejavaju da ih svuda iskoriscavaju, maltretiraju, izbegavaju...
Zelim da ih vidim kako u poslednjim trenucima svog propalog zivota, u pocepanom i prljavom odelu klececi, pruzaju krvave ruke, dok gorko placu i mole za oprostaj...ne bi li skinuli bar jedan delic prokletstva sa sebe i obezbedili sebi da bar umru u manjim mukama...



Ovo je bilo vise iz zezanja, ne valja ovo, napisacu drugi put nesto bolje...
 
choice control...behind propaganda....poor information.....to manage your anger..........u zadnje vreme bi samo neke sa kravatama davio....ne znam shto...al imam potrebu da pljunem u lice nekom znojavom birokrati.....yea :>
 
VisionOfDisorder:
Mada to meni vuche na ratni zlochin, don't you think?
Samo sanjaj... Ne bih se tako svetio za krv, pogotovu ako je pala u nečem što nosi znak haosa, gde se ne mogu rašlučiti manje krivi od istinskih grešnika. Uzroci i posledice, mi, vi, oni, sve je to previše da bi razmišljao o osveti.

Sve što napisah je bio samo pokušaj da predočim jednu sliku koja je nastala u mojoj glavi kada sam pročitao ovu temu. A nemam blagu ideju odakle mi to. Ja sam mirno dete, i u školu idem samo... I nešto nije u redu.
 

Back
Top