Adsl internet

Lazarsrb

Početnik
Poruka
37
Pozz svima,Ja privatno stanujem u Beogradu.Hteo bih da uvedem adsl internet,ali je problem sto gazda stana nece ni da cuje za to,i sto je iskljucio fiksni telefon. Da li je moguce da uzmem adsl,na moju licnu kartu? Hvala
 
Moze na tvoju licnu kartu ali mislim i da vlasnik linije mora da potpise saglasnost.
Bar je tako bilo pre par meseci kad sam ja produzivao ugovor

Za Telekomov ADSL saglasnost? Zar je moguce da sad traze saglasnost? Ja sam kao podstanar u dva razlicita stana uvodio ADSL i IPTV na svoje ime, poslednji put zimus, nikakva saglasnost nije bila potrebna. Kada sam se odseljavao samo sam odjavio, vratio opremu, nikakvih problema nije bilo.
 
Jeste, za Telekomov ADSL.
Prvi put kad sam ga uzimao, prijavio sam se online tako da saglasnost nije trebala.
Ali kad sam u decembru produzivao ugovor, trazili su da vlasnik linije potpise i napise broj svoje LK.
 
Ali ako se dobro secam, online zahtev je moguc samo za vlasnika linije. Ja sam jednom tako prijavio, a nisam znao za to, pa kada sam isao po opremu, trazili su mi saglasnost. Morao sam da cekam da se odbije taj zahtev, pa da odem licno da podnesem zahtev na svoje ime, bez ikakve saglasnosti vlasnika. Tako da je to resenje ove zagonetke, pretpostavljam. :)
 
Ali ako se dobro secam, online zahtev je moguc samo za vlasnika linije. Ja sam jednom tako prijavio, a nisam znao za to, pa kada sam isao po opremu, trazili su mi saglasnost. Morao sam da cekam da se odbije taj zahtev, pa da odem licno da podnesem zahtev na svoje ime, bez ikakve saglasnosti vlasnika. Tako da je to resenje ove zagonetke, pretpostavljam. :)

Meni su tada, rekli da vlasnik linije mora da preuzme opremu, ali su je na kraju ipak dali meni jer sam rekao da vlasnik ne moze da dodje.
 
^^^ ozbiljno? Gledao sam na njihovom sajtu, nisam ništa našao. Sigurno naplate onaj uređaj i spliter kako se već zove

To dobijas na koriscenje.

Pise samo nema ko da procita:

U cenu je uključeno korišćenje modema i splitera, jedna e-mail adresa (Mailbox veličine 200 MB), dinamičko IP adresiranje, neograničen pristup Internetu. Nema merenja protoka (tzv. "Flat Rate").
 

Back
Top