Sta bi ste vi?

a zasto su bilmezi? zato sto nisu dinkici? profesori ekonomije koji nikad u zivotu nisu radili pravi posao a pogotovo imali svoju firmu.
ti ljudi placaju porez, izdrzavaju gomili ljudi, drzava ih otkida a oni proizvode nesto, stvaraju.
ako mislis da na zapadu su mali preduzetnici pismeniji od ovih - grdno se varas.
u srbiji biti mali preduzetnik koji stvara nesto - e za to su pootrebna mudanca druze a ne fakultet.
 
a zasto su bilmezi? zato sto nisu dinkici? profesori ekonomije koji nikad u zivotu nisu radili pravi posao a pogotovo imali svoju firmu.
ti ljudi placaju porez, izdrzavaju gomili ljudi, drzava ih otkida a oni proizvode nesto, stvaraju.
ako mislis da na zapadu su mali preduzetnici pismeniji od ovih - grdno se varas.
u srbiji biti mali preduzetnik koji stvara nesto - e za to su pootrebna mudanca druze a ne fakultet.

Ma nisam mislio da su bilmezi zbog posla koji oboavljaju. Neverovatno su glupi, ogrniceni. Ne mozes sa njima da razvijes nikakvu komunikaciju.
 
Ma nisam mislio da su bilmezi zbog posla koji oboavljaju. Neverovatno su glupi, ogrniceni. Ne mozes sa njima da razvijes nikakvu komunikaciju.

moras da se snadjes ako ih zelis za klijente. da zaradis od njih na nekin nacin.
slobodno trziste je surovo ali vrli isplativo ako se postigne uspeh.
klijenti sa kojima radim nisu nista bolji od ove dvojice, ali se drze nase firme ko pijan plota
 
Ma nisam mislio da su bilmezi zbog posla koji oboavljaju. Neverovatno su glupi, ogrniceni. Ne mozes sa njima da razvijes nikakvu komunikaciju.


jel ovi ljudi dobro rade svoj posao?
ako je odgovor potvrdan, budi malo fleksibilniji, ne verujem da ti je toliko nemoguće "spustiti se na njihov nivo" mada mrzim tu arogantnu frazu.
šta bih ja..živim, a nekad sam i radila okružena takvim ljudima, pa sam prosto naučila da plivam među njima deleći ih po nekim drugim kriterijumima koji nemaju veze sa intelektom i komunikativnim veštinama.
 
Prostodusni ljudi koji posteno zaradjuju hleb, ne vidim neki problem. Problem je kada je neko bilmez ovako, kreten i glup u jednom, ili kao sto je postavljac rekao ogranicen, nesposoban za nesto vise, a pokvaren.
To sto su oni prosti i sto ne moze da se sa njima prica o necemu ozbiljnom, pa mozda i jeste problem, ali iskulirao bih ih, pustio da zive i rade svoj posao dokle god mi se ne mesaju u moj posao, ne prave pametni i idu na zivce.

"Zdravo, kako je druze, jesi vredan", nekad samo i "zdravo" i to je to, ako vec ne mozemo da nadjemo zajednicki jezik.
 
moras da se snadjes ako ih zelis za klijente. da zaradis od njih na nekin nacin.
slobodno trziste je surovo ali vrli isplativo ako se postigne uspeh.
klijenti sa kojima radim nisu nista bolji od ove dvojice, ali se drze nase firme ko pijan plota

Stvar je u tome sto ih je opstina na silu dodelila mojoj organizaciji gde ja radim, posto ne smemo da to odbijemo, jer smo kao organizacija na budzetu opstine, a posla nema dovoljno ni za mene. I oni sad dosli a ja ne znam sta da im dam da rade i vratim ih kuci. Posle me zovu iz opstine i pitaju me kako nemam i kazu mi "mora da ima nesto....valjda ce se naci neki posao"!!! Debili kretenski. To im neka nevladina organizacija iz EU dala pare da zaposle invalidna lica na 6 meseci i moraju ta sredstva nekako da opravdaju. Ne trebaju oni nama ni za k......ali sam vec objasnio zasto moramo da ih primimo.

- - - - - - - - - -

Plus ovaj sto je shatro "novinar" mi skocio za oci cim sam uvredio Borisa Tadica i fk partizan! Od tad me gleda popreko.
 
Jos kad mi rece covek da ima devojku u NS, pa jos zavrsila likovnu akademiju......:hahaha: a on volina. Sa'ce neko reci da mi krivo......nije mi krivo nego ne mogu da se nacudim. Jedino ako ima palamaru od 30 santima. Al' ne verujem da je ni to!

- - - - - - - - - -

svi su na yebenom budzetu

Nama su najavili da nas od iduce godine skidaju sa budzeta. Vise mi opstina nece davati platu. Nekom srecom, imamo poslovni prostor koji izdajemo. Probacemo da ga izdamo nekoj od banaka za jedno dva tri soma jevreja.
 
Jos kad mi rece covek da ima devojku u NS, pa jos zavrsila likovnu akademiju......:hahaha: a on volina. Sa'ce neko reci da mi krivo......nije mi krivo nego ne mogu da se nacudim. Jedino ako ima palamaru od 30 santima. Al' ne verujem da je ni to!

- - - - - - - - - -



Nama su najavili da nas od iduce godine skidaju sa budzeta. Vise mi opstina nece davati platu. Nekom srecom, imamo poslovni prostor koji izdajemo. Probacemo da ga izdamo nekoj od banaka za jedno dva tri soma jevreja.

e pa nema više budžetske sise, jer realno i iz čega?
eno ga onaj momčić laza krstić najavljuje stezanje kaiša da smanji deficit.
samo kome će da ga stegne?
 
e pa nema više budžetske sise, jer realno i iz čega?
eno ga onaj momčić laza krstić najavljuje stezanje kaiša da smanji deficit.
samo kome će da ga stegne?

Ma mi smo nista. Da vidis neke budzetske korisnike, koja su to sredstva. Pa jel u redu da neko prima platu od 400 000 dinara iz budzeta opstine! Mi mesecno dobijamo 50 000 za platu. I to kad platimo obaveze opet mi neostaje za 35 000 nego organizacija dotira 5 000 din. i troskove prevoza.
 

Back
Top