Gledanje u oci za vreme oralnog sexa

Gazdarica:
Nislija - primitivan, zatucan, nezreo, pun predrasuda, a uz to arogantan...
Decko, umjesto da lupetas kojekakve gluposti, bolje bi ti bilo da cutis i ucis od starijih...
Znas kako se kaze: Kad neko sumnja da si glup, bolje ti je da cutis, nego da progovoris i otklonis svaku sumnju... :wink:
Pozzz

Tu si se zayebala, moje kolege iz MENSA tako ne misle...
A vidim ovaj maymun Incognito je ocigledno ljubomoran na mene, s obzirom da potencira i dovodi u pitanje moje "zavodnicko umece"
Covece skini mi se s qrca!
 
testament_85:
Tu si se zayebala, moje kolege iz MENSA tako ne misle...
A vidim ovaj maymun Incognito je ocigledno ljubomoran na mene, s obzirom da potencira i dovodi u pitanje moje "zavodnicko umece"
Covece skini mi se s qrca!

Da ne sirimo... kazi mi ime psihologa MENSA-e u Jugoslaviji... To moras znati ako si clan iste :lol: :lol: :lol:

Mada, nemam sta da budem ljubomoran na tebe... Sam pokusavas da se izvadis iz zivog blata u koje si upao, ne znajuci da time jos vise tones :lol:
 
testament_85:
Hahaha...kikirez
Pazi da si ti musko, i da je tebi cjale pukovnik k'o sto je meni ne verujem da bi bila beskompromisnija od mene
Pobogu, nije ovo knjizevno vece, niti ja vodim debatu sa Ivo Andricem da bih vodio racuna o terminima sa kojim baratam
a nisi ni na pijaci... dali ti ovako komuniciraš i na ulici sa nepoznatima... ?

kao prvo poželjno bi bilo da pročitaš pravilnik foruma a kao drugo kulturna komunikacija je samo tvoje ogledalo...
 
Incognito:
testament_85:
Tu si se zayebala, moje kolege iz MENSA tako ne misle...
A vidim ovaj maymun Incognito je ocigledno ljubomoran na mene, s obzirom da potencira i dovodi u pitanje moje "zavodnicko umece"
Covece skini mi se s qrca!

Da ne sirimo... kazi mi ime psihologa MENSA-e u Jugoslaviji... To moras znati ako si clan iste :lol: :lol: :lol:

Mada, nemam sta da budem ljubomoran na tebe... Sam pokusavas da se izvadis iz zivog blata u koje si upao, ne znajuci da time jos vise tones :lol:

Jasna Bulajic
Jesi li sad zadovoljan?!
 
testament_85:
Jasna Bulajic
Jesi li sad zadovoljan?!

Samo jos kazi kako gospodja izgleda, pa cu i da ti poverujem da si clan MENSA-e. Mada, cak ni to nije cudo znati... A u svakom slucaju, kakve veze ima to sa zivotom i zreloscu da bi to potencirao... Ako si clan iste, ti si PRVA osoba koju sam video da se hvali time...

Daj malko odrasti, pa posle popuj o tome sta je moralno i nemoralno, i sta zene rade a sta ne...
 
Snezna_kraljica:
em ovde nema kome da kazes, zaista..
snežna slažem se s' tobom...

da je tako ne bi se tema zvala 'gledanje u oči za vreme oralnog sexa'...
a krstaričin forum je podosta širok da svako nađe sebi ono što mu odgovara...

čudi me jedino to da 'veliki' umovi zapnu baš ovde i nikako da izađu iz ovog 'low life' kruga nastoječi da ovde dokazuju svoj IQ?!
 
blondi:
Snezna_kraljica:
em ovde nema kome da kazes, zaista..
snežna slažem se s' tobom...

da je tako ne bi se tema zvala 'gledanje u oči za vreme oralnog sexa'...
a krstaričin forum je podosta širok da svako nađe sebi ono što mu odgovara...

čudi me jedino to da 'veliki' umovi zapnu baš ovde i nikako da izađu iz ovog 'low life' kruga nastoječi da ovde dokazuju svoj IQ?!
-opa,ala imamo zubice :lol:
 
testament_85:
Hahaha...kikirez
Pazi da si ti musko, i da je tebi cjale pukovnik k'o sto je meni ne verujem da bi bila beskompromisnija od mene
Pobogu, nije ovo knjizevno vece, niti ja vodim debatu sa Ivo Andricem da bih vodio racuna o terminima sa kojim baratam
Opravdanja, opravdanja... To je najlakse.
Naravno da nije knjizevno vece, ali ovde na Forumu se koriste argumenti ne psovke. To samo govori da pokusavas da dokazes da si u pravu, a nemocan si jer nemas cime da dokazes. Verovatno bi vikao da mozes. I lupao sakama o sto. Mozda bi i nekoga udario. Razgovor je umetnost, nauka... i ne moze svako da ga vodi. Mozda jednog dana to i naucis. Ali pazi te lekcije nema u udzbenicima cak ni PMF-a.
Pazi, da si ti cerka jednog elektrotehnicara ne verujem da bi bio takav kakav si sada. Bio bi vaspitan.
A ćale-pukovnik je trebalo odavno da te nauci sta je kompromis i da ratovi pocinju, jer nema dogovora medju ljudima. Ako hoces da ratujes idi tamo gde se ratuje nas ostavi da uzivamo u miru i civilizovanom razgovoru.
Nije mi jasno kako tebe salecu devojke?! Ako si ih imao "milion" ili lazes za 999,999 ili tvoje veze traju veoma kratko, jer ne znam ko bi pored tebe takvog ostao ni dana duze. Imati ih "milion", pogotovo u tvojim godinama nije kompliment, ako malo bolje razmislis.
I ne znam zasto se onda cudis sto ni jedna nece da ti pruzi oralni sex. Ko zna sta su cule o tebi, tipa "To je onaj sto cesto menja devojke. Sto bih mu davala nesto vise kada necu dugo biti sa njim". Ne pruza se oralni svakome. Uostalom iz tvog pisanja na jednoj drugoj temi, devojka koja bi ti to "uradila" ne bi bas bila lepo okaraktrisana. Jer ti volis device, a tesko da ces neku nagovoriti na oral. Ako budu pametne nece popustiti pod tvojim beskompromisnim karakterom.
Licno mislim da je ok sto takvi kao ti postoje, jer samo pomazes isticanju dobrih osobina drugih tipova u okruzenju. Jedino mi je zao devojaka koje se prevare, pa budu sa tobom. Mozda te treba nekako oznaciti... da te se klone.
 

Back
Top