Gledanje u oci za vreme oralnog sexa

Ma nerazumem ljude koji imaju fobiju od sexa.Tamo nesto se kresemo.Ja nju lizem.Ona meni pusi.Satiremo se.Ali joj je neprijatno da me gleda u oci.Mislim ako se predajemo jedno drugom.Prolazimop kroz razne faze u jednoj vezi.Odakle onda mesta neprijatnosti i nekom smesnom strahu.Imao sam situacija kada spavam sa devojkom.Izlazim.Provodim se.Ali i posle mesec dana neprijatno joj je da se tusira predamnom.Navodno je debela.Ako je devojka debela u mozgu sta joj vrede sve ostale osobine.Kao da sam ja idealan ili bilo ko od nas.Sem toga devojka koja ima kozicu na stomaku ali ne i salo je izuzetno bar meni pozeljna.
Imam zenu koja je stvarno zategnuta za moj ukus i previse.Jer nekada u mraku pomislim da ruku drzim na muskarcu a ne na zeni.Pa ipak sta cu moja je.
 
Gazdarica:
blondi:
FACA:
NAJJACA STVAR KOJU RIBA MOZE DA URADI U SEXU I SA KOJOM ME NAJVISE NAPALI JE DA ME GLEDA IZAZOVNO ZA VREME ORALNOG SEXA, ALI JE MALO ONIH KOJE TO RADE.SVIMA NJIMA SADA DODELJUJEM CISTU DESETKU IZ SEXA 8)
pa i gledanje muškarca dok se uvija od užitka je napaljivo :mrgreen:
Ufff, voda mi curi iz usta...
Hocu sad to...:(
sele... strpljenje je majka

mada to gledanje u oči je mmmmmmmmmmmmm :oops:
 
blondi:
Gazdarica:
blondi:
FACA:
NAJJACA STVAR KOJU RIBA MOZE DA URADI U SEXU I SA KOJOM ME NAJVISE NAPALI JE DA ME GLEDA IZAZOVNO ZA VREME ORALNOG SEXA, ALI JE MALO ONIH KOJE TO RADE.SVIMA NJIMA SADA DODELJUJEM CISTU DESETKU IZ SEXA 8)
pa i gledanje muškarca dok se uvija od užitka je napaljivo :mrgreen:
Ufff, voda mi curi iz usta...
Hocu sad to...:(
sele... strpljenje je majka

mada to gledanje u oči je mmmmmmmmmmmmm :oops:
-E,pi'ke ste majke mi...."MAJOOOOOOOO,DOLAZ' 'VAMO :lol: :twisted:
 
Tupite ga samo tako, mogu da potpisem da 90% onih koji su ovde postovali(e) nisu ni probale oralni sex..
Kako to ja dosada nisam nabasao na neku devojku koja zudi za oralnim seksom (a promenio sam ih mali milion)..
Dajte, devojke primoravanje na oralni seks, pa cak i sam taj cin smatraju krajnje nemoralnim bre !
 
testament_85:
Tupite ga samo tako, mogu da potpisem da 90% onih koji su ovde postovali(e) nisu ni probale oralni sex..
Kako to ja dosada nisam nabasao na neku devojku koja zudi za oralnim seksom (a promenio sam ih mali milion)..
Dajte, devojke primoravanje na oralni seks, pa cak i sam taj cin smatraju krajnje nemoralnim bre !
sine pogledaj svoje godište, kazat' če ti se samo... 8)
 
blondi:
testament_85:
Tupite ga samo tako, mogu da potpisem da 90% onih koji su ovde postovali(e) nisu ni probale oralni sex..
Kako to ja dosada nisam nabasao na neku devojku koja zudi za oralnim seksom (a promenio sam ih mali milion)..
Dajte, devojke primoravanje na oralni seks, pa cak i sam taj cin smatraju krajnje nemoralnim bre !
sine pogledaj svoje godište, kazat' če ti se samo... 8)
E Blondi da nismo ti i ja medju tih "mali milion" koje je promenio :roll: ... S obzirom koji je to broj :? ... ko zna... mozda me je ostavio zbog tebe... :D :wink:
Ej, *85. lepo ti kaze teta, pa da ti kaze i ova - sve ce ti se samo kasti kada malo (vise) odrastes i pocnes da se zabavljas sa devojkama, a ne devojcicama. Uostalom, ako si ih promenio mali milion to i nije neka preporuka za tebe. Ne pruza se oral svakome. Jos gledanje u oci... Mnogo bi ti hteo, a sta pruzas zauzvrat?
 
Gazdarica:
Ja licno, najvise volim onaj momenat, kad ga lagano pocnem obradjivati, i onda podignem pogled... Gledam ga ravno u oci, dok kitu uvlacim sve dublje...
P.s. Ovo je naravno samo u masti, kao sto klinac rece... :mrgreen:
ijuuuu koja bezobrazna mašta... :roll:

mada mi onako privlačno deluje 'pogled ispod obrva' dok klizi njime po ispruženom jeziku... joj nesmem dalje stid me i u mašti :oops:
 

Back
Top