Brazilian wax

Da li pribegavate mašinicama ili makazicama?
Ja preferiram "Braun"-ov aparatić i toplo ga savetujem "početnicama", jer makazice umeju da uštinu i to kad se najmanje nadaš... : )

Nego, nisam mislila samo na "klasično" šišanje... Da li oblikujete svoje frizurice i kako?
Tipa, jel pravite "čirokanu" ili tripujete neki oblik-crticu, srce, strelicu...?

Prosto sam u fazonu da razmenjujemo ideje, ništa nastrano...

Nemojte samo da čitate, odgovorite. Ko izda 'izda! : )
 
ra-ta-tat:
Ahahahhaa... ja sam se navikla na "urednost" i osisanost i sada kada su malo duze dlake bas mi smeta i svrbi me :((
i posto sve manje vidim svoje intimne delove jer mi stomak raaaasteee... mislim da ce moj muz imati novi zadatak :lol:
e, podseti me:p
moj muž je isto to radio..jer sam negde čula (a bila sam malada i glupa:lol: ) da depil kreme ne sme da se koriste u trudnoći...kao ni da se farba...btw...a kako nisam videla ni nokte na nogama, a kamoli bermudski trougao...morala je da proradi pomoć prijatelja:lol:
inače..minimalizam. totalizam..nikad više.
 
uh, pa ja obozavam to!! ne mogu da podnesem, a da mi nije nicely done :) lol
inace, 1 sam probala sa hladnim voskom, NE DAJ BOZE kako otkida....sa toplim je zakon!!!

ooohh, i ne volim ona fantaziranja poput srculencad, strela, itd....SVE ili NISTA.....moj motto je ALL:)

xoxox
 
bebidoll:
uh, pa ja obozavam to!! ne mogu da podnesem, a da mi nije nicely done :) lol
inace, 1 sam probala sa hladnim voskom, NE DAJ BOZE kako otkida....sa toplim je zakon!!!

ooohh, i ne volim ona fantaziranja poput srculencad, strela, itd....SVE ili NISTA.....moj motto je ALL:)

xoxox
sori al meni to lici na zenskog petra pana :?
i ja sam to nekad volela ali sad ipak volim (bar na tom mestu:lol: ) pokazem da sam prerasla pubertet :D
 
promenila ja salon....
kozmeticarka od 18 godina, ali mala bas fino radi!!!
Ja kazem...standardno, vide se ivice, moze jos malo dublje.....kad je ona navalila!!!
Sad sam predpubertet....cekam efekat kad pocnu da rastu!!! A malo mi je kinky.... nisam presrecna... mozda je stvar navike...
 

Back
Top