Patrick Rothfuss

Ја тек треба да прочитам.Имам и Име ветра и Страх мудрога,али још увек читам Џордана.Биће времена и за Ротфуса.:)
 
А јел има још наставака који нису преведени,и ако има јел завршен(да не буде ко са Мартином и Џорданом до скоро)?
 
А јел има још наставака који нису преведени,и ако има јел завршен(да не буде ко са Мартином и Џорданом до скоро)?

Sta Dzordan? On je umro pre nego sto je zavrsen serijal Tocak vremena. Brandon Sanderson je napisao zadnje 3 knjige po Dzordanovim skriptama.

- - - - - - - - - -

Inace i ja jedva cekam 3. knjigu.
 
Sta Dzordan? On je umro pre nego sto je zavrsen serijal Tocak vremena. Brandon Sanderson je napisao zadnje 3 knjige po Dzordanovim skriptama.

- - - - - - - - - -

Мислим на то што смо његов серијал чекали,што није био завршен до сад.Не мислим буквално на њега него на његов серијал.
 
Sanderson je relativno brzo zavrsio zadnje 3 knjige. Dzordan je umro 2007 a Sanderson je vec 2009 zavrsio prvu, posle su izlazile 2010 i 2013. Uz to je paralelno pisao i svoje knjige. NIje bilo kao Martinovih 6god izmedju 4. i 5. knjige
 
Кад ли ће овај написати следећи део о Квоуту баш ме занима. Стварно сјајан свет. Изгледа да ћу опет узети да читам Име ветра и Страx мудрога. Хехехе
 
Одличне су књиге, не могу сачекати трећу књигу. Прва ми се више свиђа али и друга је одлична. Начекаћемо се за трећу књигу. :(

http://www.laguna.rs/n1702_knjiga_noc_demona_laguna.html

Читам ову књигу док чекам да изађе, баци поглед можда ти се свиди. :)

Juce sam procitao 3. knjigu. Ok su ali me sada nervira cekanje na 4.
 
Ја сам по ко зна који пут прочитао ове две што имају и не могу да ишчекам више да изађе последња. Јако ме занима шта ће да се деси, односно како ће да се заврши. Мислим да не може све да стане у једну књигу. Много тема је отворено. Осим ако их писац такве и остави, што не бих волео. Нпр. занима ме шта ће бити са Амирима. Толико пажње посврћено, надам се да неће остати непознаница . . . Ако је већ написао, ваљда ће имати обзира да што пре објави. Или чека следећу Мартинову књигу? Или можда неку другу? Неће дозволити да га то засени . . .
 
Rotfus je napisao sve 3 knjige, njima je pobedio na takmicenju kod izdavaca i tako je uopste objavio knjigu. samo sto tempira da izda knjigu kada njemu bude odgovaralo. a cuo sam i da ce biti serije, negde sam to citao.

Имаш ли више информација што се серије тиче? Волео бих кад би снимили квалитетну мини серију нпр. Има лепог материјала.

Sent from my U8500 using Forum mobile app
 
Одличне су књиге, не могу сачекати трећу књигу. Прва ми се више свиђа али и друга је одлична. Начекаћемо се за трећу књигу. :(

http://www.laguna.rs/n1702_knjiga_noc_demona_laguna.html

Читам ову књигу док чекам да изађе, баци поглед можда ти се свиди. :)

О чему се ради?

Sent from my U8500 using Forum mobile app
 
Odlican je serijal...prvu procitao, drugu imam na kompu, al nema teorije da skoro nastavim da je citam...Inace, u Vulkanu ima da se kupi, mislim da su negde oko 600-700 dinara...Ali, stvarno, neverovatno...prvu knjigu sam procitao u jednom dahu, mnogo mi se svidja stil pisanja :D
 
Odlican je serijal...prvu procitao, drugu imam na kompu, al nema teorije da skoro nastavim da je citam...Inace, u Vulkanu ima da se kupi, mislim da su negde oko 600-700 dinara...Ali, stvarno, neverovatno...prvu knjigu sam procitao u jednom dahu, mnogo mi se svidja stil pisanja :D

Да. Веома је интересантна. Нон стоп се нешто догађа и писац не претерује са описима. Таман како треба.
 
Rotfus je napisao sve 3 knjige, njima je pobedio na takmicenju kod izdavaca i tako je uopste objavio knjigu. samo sto tempira da izda knjigu kada njemu bude odgovaralo. a cuo sam i da ce biti serije, negde sam to citao.
Doteruje trecu knjigu, a pisace i druge knjige, o Ori, Lajonelu, Modegu 200 godina pre Kvouta, a uz to vodi humanitarnu organizaciju Worldbuilders, veoma uspesno, a na twiteru i facebooku je veliki car. Neki dan je odgovarao na pitanja citalaca na redditu, tako da mu se ne moze zameriti odugovlacenje :)
 

Back
Top