bla bla bla

MrNapokon

Legenda
Poruka
58.183
Ja jednu ona 100 i jednu.
Mora li svaki razgovor koji krene da se zavrsi na 3 cosavni maraton ko ce vise da isprducka na usta ?
Moze li barem 5 minuta tisine? Zzzzz, nista da se ne kaze (dupla negacija) !!!
Jel to veza i ljubav koju toliko hvalimo i velicamo? Da mi napunis glavu pocev od toga kako ti je na poslu bilo, pa preko toga sta je glupo neko komsijsko dete uradilo, pa onda tvoje drugarice bla bla bla, i svaki put ako mi obrve nisu na federima i spustim ih, da krenes onom psiholoskom torturom, pa ti si se smorio, pa tebi je ovakvo ili onakvo. Moze li samo da se ZACEPI?
Sta je? Ne mozes da imas dobar sex ako pre toga ne izbacis vazduh?
 
Uzgred ako vise izblebeces i sto brze, ne znaci da si inteligentnija niti da si bolja u multitaskingu.

- - - - - - - - - -

Nemoj ti meni Alexa tu mudrosti . Kineske poslovice Konfuzije.
 
mozda etf :think:
mozda ne sve

- - - - - - - - - -

il neke umetnice
mada mozda je to i kompliment kad krenu da brbljaju, znaci opustile su se

- - - - - - - - - -

pa bilo koje, ne samo te, sve koje nesto rade
 
Ja jednu ona 100 i jednu.
Mora li svaki razgovor koji krene da se zavrsi na 3 cosavni maraton ko ce vise da isprducka na usta ?
Moze li barem 5 minuta tisine? Zzzzz, nista da se ne kaze (dupla negacija) !!!
Jel to veza i ljubav koju toliko hvalimo i velicamo? Da mi napunis glavu pocev od toga kako ti je na poslu bilo, pa preko toga sta je glupo neko komsijsko dete uradilo, pa onda tvoje drugarice bla bla bla, i svaki put ako mi obrve nisu na federima i spustim ih, da krenes onom psiholoskom torturom, pa ti si se smorio, pa tebi je ovakvo ili onakvo. Moze li samo da se ZACEPI?
Sta je? Ne mozes da imas dobar sex ako pre toga ne izbacis vazduh?

moras pod hitno prestati da slusas trucanja svoje majke i komsinica na njihovoj jutarnjoj kafi jer si na osnovu toga formirao takvo majmunskko misljenje
 
Ja jednu ona 100 i jednu.
Mora li svaki razgovor koji krene da se zavrsi na 3 cosavni maraton ko ce vise da isprducka na usta ?
Moze li barem 5 minuta tisine? Zzzzz, nista da se ne kaze (dupla negacija) !!!
Jel to veza i ljubav koju toliko hvalimo i velicamo? Da mi napunis glavu pocev od toga kako ti je na poslu bilo, pa preko toga sta je glupo neko komsijsko dete uradilo, pa onda tvoje drugarice bla bla bla, i svaki put ako mi obrve nisu na federima i spustim ih, da krenes onom psiholoskom torturom, pa ti si se smorio, pa tebi je ovakvo ili onakvo. Moze li samo da se ZACEPI?
Sta je? Ne mozes da imas dobar sex ako pre toga ne izbacis vazduh?

Pisi propalo.
 
u tisini ces biti kad umres
a dotad mudro slusaj svaki slog koji tvoj picic kaze
jer je verovatno pametnija i yanimljivija od tebe i kad joj se osuse usta od price ona ih kurcohidrira

Ne slazem se. Uopste ne mislim da je izbacivanje mnogo reci znak inteligencije. To se zove uvezban govor. Samo vestina koja se uci od malena. Probaj, vezbaj da izbacis sve sto ti je na umu.
 
valjda te dozivljava kao nesto pitomo cim sme tako

Pa znas kako. Umem da se pripitomim. To u stvari i zelim u vezi. Ne zelim vezu gde cu da dobijem zuljeve od udaraca shakom od sto. Ali ako druga strana nema eintuiciju i osecaj prema tome. Vec to uzima zdravo za gotovo. E onda tu nastaje problem. Postovanje i zelja za razumevanjem se valjda uzvraca istim. A ne da igras kolce preko toga.

- - - - - - - - - -

I plus treba On da ispadne neko ko je tu drka'ija, kreten i naduvenko. Uzas bre, posle se pitate sto dobiojate sut karte i sto vam nista ne kaze.
 

Back
Top