fenomenalno 50 novih radnih mjesta

wwwlado

Ističe se
Poruka
2.054
RTS je upravo javio da je Hrvatska prehrambena tvornica VIndija otvorila 50 novih radnih mjesta u Plandištu , napokon dobre vijesti . Nesposobni Srbi će moći da gaje svinje za Hrvatske gazde , nećemo umrijeti od gladi , mnogo sam sretan zbog toga .

ps. u srbiju je ove godine uloženo 400 miliona , ima li neko podatak koliko je miliona izvučeno iz Srbije ?

Ponovo postaviti pitanje , ako nismo u stanju da gajimo i prodajemo svinje da li smo u stanju da imamo državu ? Ako ministri nisu u stanju da pokrenu gajenje i prodaju svinja ,da li su u stanju da budu ministri ili u prevodu : koji će nam ***** takav ministar , takva vlada i takav predsjednik , TEHNOLOŠKI VIŠAK .

Šta smo dobili oslobađanjem od Turaka , mogli smo i za turske gazde da gajimo svinje ? I za Hitlera smo mogli gajiti svinje kao niža rasa .

Ovo je definitivno dno , kada RTS javlja , kao dobru vijest, kako je Hrvatska zaposlila 50 Srba da gaje svinje .

SRBIJA JE OKUPIRANA .
 
10.000 evra po radnom mestu x 50.Za 500.000 evra si sam mogao da otvoriš i 5.000 radnih mesta.Uopšte mi nije žao što će ova nakaze od države koja nepravedno nosi slavno ime da propadne i što će stoka koja nepravedno nosi slavno ime "Srbi" da umre od gladi.
 
10.000 evra po radnom mestu x 50.Za 500.000 evra si sam mogao da otvoriš i 5.000 radnih mesta.Uopšte mi nije žao što će ova nakaze od države koja nepravedno nosi slavno ime da propadne i što će stoka koja nepravedno nosi slavno ime "Srbi" da umre od gladi.

Gde si, Dominacijo? Jel ide taj sprache, nekako na gurku, pa da dodjes u Alemaniju, pa da vidis kako radi, redi i disciplinuje nemacka demokraCija! :ok:

_nobody_
 
stvarno je heben ovaj život, zovete hrvate konjušarima, balegarima, podguznim muvama i... na kraju srbi rade ko svinjari za hrvatsku firmu? znam znam , čujem vas kako pišete.... biće dana za megdana;).

Nije problem sto Srbi rade kao svinjari za bilo kojeg gazdu problem je sto nasa vlast se ponasa prema nama Srbima kao maceha i zlikovac, a prema vama strancima kao majka.

Zato vi stranci dobijate 10.000 evra subvencija po radnom mestu za svakog nezaposlenog kojeg zaposlite, a mi Srbi ne mozemo da dobijemo ni 3000 evra po radnom mestu. Meni konkretno drzava duguje 30.000 evra vec vise od 2 godine za 10 radnika koje sam zaposlio i nece da mi isplate nista.

Beneton je uzeo 117 miliona evra od drzave na ime subvencija da navodno zaposli 2700 radnika a od toga je zaposlio 1000 i to za platu od maksimum 150 evra

Strasno sta nam rade ovi izdajnici i djubrad siptarska na vlasti.
 
Nije problem sto Srbi rade kao svinjari za bilo kojeg gazdu problem je sto nasa vlast se ponasa prema nama Srbima kao maceha i zlikovac, a prema vama strancima kao majka.

Zato vi stranci dobijate 10.000 evra subvencija po radnom mestu za svakog nezaposlenog kojeg zaposlite, a mi Srbi ne mozemo da dobijemo ni 3000 evra po radnom mestu. Meni konkretno drzava duguje 30.000 evra vec vise od 2 godine za 10 radnika koje sam zaposlio i nece da mi isplate nista.

Beneton je uzeo 117 miliona evra od drzave na ime subvencija da navodno zaposli 2700 radnika a od toga je zaposlio 1000 i to za platu od maksimum 150 evra

Strasno sta nam rade ovi izdajnici i djubrad siptarska na vlasti.

tihi tvoja kuknjava frustrira, pa pođi čovječe iz te vukojebine di jesi u svit i tamo napravi biznis. ne pričaš za koliko si novaca ojadio državni proračun, radnike i još štošta ne prikazujući promet, plaćanje na crno itd. nije istina? ti si pošteni poduzetnik. izgleda jedini na balkanu.

- - - - - - - - - -

Jeste heben... Ti i ovi tvoji podguzni ce pecati ribu za Nemce, i glancati im cipele, docim ce Srbi raditi za iste u rudnicima, a na poljima Srbije ce pichiti Kinezi... Heben je ovaj Zivot, itekako! :smeker:

_nobody_

a ti evropski radnik, bogato plaćen a svako malo u srbiji. voliš gledat patnju sunarodnika, neki psih. poremećaj? ili dolaziš zbog organiziranja humanitarnih akcija?
 
hvala tihi. znači pogodio sam u sridu. ti srićon nisi:D

nisi pogodio nista nego si mi se popeo na onu stvar . Pokusam sa tobom da pricam kao sa covekom i shvatim posle 2 recenice da si srbomrzac ko i vecina drugih tvojih sunarodnika, ciji je jedini razlog bitisanja na ovom forumu vredjanje i podhebavanje.

Konjusarski mentalitet.

Mislis da si nesto vise i bolje od mene i od drugih Srba samo zato sto lizes svapske guzice na moru, klanjas se i govoris danke i wilkomen debelim matorim svabicama tamo u Istri.

Ovi svinjari su za tebe gospoda.
 
nisi pogodio nista nego si mi se popeo na onu stvar . Pokusam sa tobom da pricam kao sa covekom i shvatim posle 2 recenice da si srbomrzac ko i vecina drugih tvojih sunarodnika, ciji je jedini razlog bitisanja na ovom forumu vredjanje i podhebavanje.

Konjusarski mentalitet.

Mislis da si nesto vise i bolje od mene i od drugih Srba samo zato sto lizes svapske guzice na moru, klanjas se i govoris danke i wilkomen debelim matorim svabicama tamo u Istri.

Ovi svinjari su za tebe gospoda.

ma ti znaš da imam pravo jer varaš državu ko i svaki privatnik. ti si to razumio ko da je to tvoje ekskluzivno pravo pa stalno kukaš a govoriš da živiš ko bubreg u loju. ne ide to jedno s drugim. i ne mislim da sam od ikog bolji. da tako mislim vrijeđao bih svoje prijatelje. svinjari su vrijedni radnici.smiri se i nemoj zbog mene maltretirat svoje radnike .
 
ma ti znaš da imam pravo jer varaš državu ko i svaki privatnik. ti si to razumio ko da je to tvoje ekskluzivno pravo pa stalno kukaš a govoriš da živiš ko bubreg u loju. ne ide to jedno s drugim. i ne mislim da sam od ikog bolji. da tako mislim vrijeđao bih svoje prijatelje. svinjari su vrijedni radnici.smiri se i nemoj zbog mene maltretirat svoje radnike .

Ja ne varam drzavu i nemoguce je prevariti drzavu bez da za to krivicno ne odgovaras. Ti mene ne poznajes ne znam ni ko sam ni sta radim - tako da su ovakve insinuacije cista uvreda.


Ovakva trabunjanja kao tvoja plasiraju samo neki koji su ili na drzavnoj sisi ili totalni neradnici bez dana jednog radnog staza. Ili Hrvati koji imaju zelju da dodju ovde da lece neke frustracije vredjajuci Srbe.

Uostalom i vi sto se klanjate do zemlje debelim Svabama po primorju ste isto tako privatnici :) Siguran sam da si prijavio svaki evro koji su ti svabe tutnule u dzep i na njega platio porez hrvatskoj drzavi :)
 
Ja ne varam drzavu i nemoguce je prevariti drzavu bez da za to krivicno ne odgovaras. Ti mene ne poznajes ne znam ni ko sam ni sta radim - tako da su ovakve insinuacije cista uvreda.


Ovakva trabunjanja kao tvoja plasiraju samo neki koji su ili na drzavnoj sisi ili totalni neradnici bez dana jednog radnog staza. Ili Hrvati koji imaju zelju da dodju ovde da lece neke frustracije vredjajuci Srbe.

Uostalom i vi sto se klanjate do zemlje debelim Svabama po primorju ste isto tako privatnici :) Siguran sam da si prijavio svaki evro koji su ti svabe tutnule u dzep i na njega platio porez hrvatskoj drzavi :)

za boldirani važi ovo:rotf:, radio sam privatno desetak godina a i sad radim za privatnika, tako da... opetpromašeno, jebaji ga.
 
za boldirani važi ovo:rotf:, radio sam privatno desetak godina a i sad radim za privatnika, tako da... opetpromašeno, jebaji ga.

Ti mrzis svog gazdu ocito , pa zato mrzis sve privatnike.

A trebao bi mrzeti samog sebe. Da si sposobniji, ne bi ti radio za drugog , vec bi drugi radili za tebe.

Tako je to u kapitalizmu, ili radis za nekog, ili drugi rade za tebe.

I ja sam radio za druge, nije to sramota, dok nisam stekao dovoljno znanja i iskustva i pozeleo da se u poslu oprobam sam.

A u svakom drustvu najvredniji su ljudi koji svojim idejama, novcem, i znanjem otvaraju nova radna mesta i zaposljavaju takve kao ti.

Takav covek vredi kao 10 drugih radnika, jer jedan takav covek omogucava egzistenciju za 10 drugih.
 
Ti mrzis svog gazdu ocito , pa zato mrzis sve privatnike.

A trebao bi mrzeti samog sebe. Da si sposobniji, ne bi ti radio za drugog , vec bi drugi radili za tebe.

Tako je to u kapitalizmu, ili radis za nekog, ili drugi rade za tebe.

I ja sam radio za druge, nije to sramota, dok nisam stekao dovoljno znanja i iskustva i pozeleo da se u poslu oprobam sam.

A u svakom drustvu najvredniji su ljudi koji svojim idejama, novcem, i znanjem otvaraju nova radna mesta i zaposljavaju takve kao ti.

Takav covek vredi kao 10 drugih radnika, jer jedan takav covek omogucava egzistenciju za 10 drugih.

i pokrade te iste radnike ne plaćajući ih dovoljno, nego onoliko koliko je dovoljno da prežive i rade, a gazda se vozi u džipu i ide po svitu? to mu je vrijednost? takvih je 90%. jel ti palo na pamet da nekad nije dobro živit u stresu privatnog posla i da ima lipših načina zarađivanja novca i mirniji život vodit?
 
i pokrade te iste radnike ne plaćajući ih dovoljno, nego onoliko koliko je dovoljno da prežive i rade, a gazda se vozi u džipu i ide po svitu? to mu je vrijednost? takvih je 90%. jel ti palo na pamet da nekad nije dobro živit u stresu privatnog posla i da ima lipših načina zarađivanja novca i mirniji život vodit?

pa mrzeli ste socijalizam, mrzeli ste SFRJ, hteli ste neovisnost, hteli ste gotovo svi kapitalizam, pa sad uzivajte u istom.....
 
Ako odustanemo od monetizacije: Ili će autoceste ići u koncesiju, ili će se plaće i mirovine morati rezati

Ili će autoceste ići u koncesiju, ili će se plaće i mirovine morati rezati, a Hrvatska doći pod udar sankcija Bruxellesa. Tako, pojednostavljeno, izgleda crni scenarij odustajanja od monetizacije autocesta, na koji sve otvorenije upozoravaju i iz same Vlade.

CROatska lisnica u CROatskim zepi! :hahaha:

Adios, Cromanjonas Amigos... Moj vam usput! :smeker:

_nobody_
 

Back
Top