pomotj !

AntunTun

Veoma poznat
Poruka
10.793
imam ogroman problem.....zhivot mi se raspada....kao da nije moj zhivot.....sedim i trulim....i blah blah blah....neshto kao razmishljam....a u stvari....samo jedem gowna.....moj problem je.........DAL SU GOWNA POSNA ?..........poshto sam veliki vernik i osetjam blizinu svevishnjeg a ne bi da se zameram i da ne poshtujem post....molim vas....ako ima sveshtenika da chitaju ovaj forum....pomozite....savet mi je neophodan.............
 
AntunTun:
imam ogroman problem.....zhivot mi se raspada....kao da nije moj zhivot.....sedim i trulim....i blah blah blah....neshto kao razmishljam....a u stvari....samo jedem gowna.....moj problem je.........DAL SU GOWNA POSNA ?..........poshto sam veliki vernik i osetjam blizinu svevishnjeg a ne bi da se zameram i da ne poshtujem post....molim vas....ako ima sveshtenika da chitaju ovaj forum....pomozite....savet mi je neophodan.............
Budi od neke koristi,tako da necesh morati da jedesh gowna i necesh morati da razmishljash jesu li posna ili ne :!:
 
AntunTun:
imam ogroman problem.....zhivot mi se raspada....kao da nije moj zhivot.....sedim i trulim....i blah blah blah....neshto kao razmishljam....a u stvari....samo jedem gowna.....moj problem je.........DAL SU GOWNA POSNA ?..........poshto sam veliki vernik i osetjam blizinu svevishnjeg a ne bi da se zameram i da ne poshtujem post....molim vas....ako ima sveshtenika da chitaju ovaj forum....pomozite....savet mi je neophodan.............

hahah je l ti to meni nesto

ladno me neko i chita

pa pitaj u crkvi...ne bi trebalo da te je blam

ali mislim da je greh jesti go.vna...ne znam ako jedes od laste npr...verovatno nisu posna
 
AntunTun:
imam ogroman problem.....zhivot mi se raspada....kao da nije moj zhivot.....sedim i trulim....i blah blah blah....neshto kao razmishljam....a u stvari....samo jedem gowna.....moj problem je.........DAL SU GOWNA POSNA ?..........poshto sam veliki vernik i osetjam blizinu svevishnjeg a ne bi da se zameram i da ne poshtujem post....molim vas....ako ima sveshtenika da chitaju ovaj forum....pomozite....savet mi je neophodan.............

idi kod psihijatra
 
AntunTun:
znate kako....fala vi ljudi plemeniti....ironiju ko je video...video...ko nije...mozhda tje nekad...
Cudan smisao za ironiju... Moraces da poradis na tome, za pocetak da definises sta je to ironija, pa da malo vezbas, cujes kritike, ispravljas, pa sve iz pocetka...
Ovako samo navlacis sebi bedu na vrat, jer ti ne znas sta je ironija a sta lupetanje.
 
codemaker:
AntunTun:
znate kako....fala vi ljudi plemeniti....ironiju ko je video...video...ko nije...mozhda tje nekad...
Cudan smisao za ironiju... Moraces da poradis na tome, za pocetak da definises sta je to ironija, pa da malo vezbas, cujes kritike, ispravljas, pa sve iz pocetka...
Ovako samo navlacis sebi bedu na vrat, jer ti ne znas sta je ironija a sta lupetanje.


e sad sam se rasplako.....
 
Pa mozda i imas razloga da se rasplaces, nikoga ne dodiruju tvoje epohalne ironije ? Preziveces ti to, siguran sam.
Ajd' da prekinemo tu glupu diskusiju, nastavi da jedes sta vec jedes, nemam vise vremena za tebe.
 
No comment...
1.gif
 
kad ustanesh a napolju je kisha a tvoja inache orna sexualna saradnica ti saopshti da ima neq infekciju i da se netjete videti....i odjednom je besmisleno shto si petj ostavio na trojci celu notj ne bi li se danas znojio s zhenskim telom....sednesh u kola i zhelish da popijesh prvu stenu pored puta....its my time tooooo..........aaaaaargh

shto su ljudi....
 
ovo je dobra tema:)

e pa med je pchelinja fekalija pa ne kukate

ok meni je dobra tema.
antune preporucila sam te guti verovatno sam neshto zasrala ali kao posrednik nemam bash pravo da ucestvujem nekako je pristrasno. vidim da nas povezuju iz nekog razloga. mislim da nije zdravo uopste pisati po forumima. uvek ima neko ko je pribran i posmatra iz coska i izvlaci ko zna kakvu korist.
da li vas to pogadja
?

shto ti nije rekla na pocetku da ima infekciju, zhelela je da ti smesti
ili cudna igra sudbine, pojavili se simptomi tek posle sexa
i rekla je da se necete vidjati zbog njene infekcije
moguce da nesto nisam dobro shvatila
 
da super tema...shteta shto sam naishao na nerazumevanje (:

I was born with the voice of a riot, a storm
lightening the function, the form, far from the norm
I won't follow like cattle, I'm more like the catalyst
calm in the mix of battle
who let the cowboy o¬n the saddle? He don't know a
missle from a gavel;
para terror troopin flippin loops of death upon innocent flesh
but I'm back in the cipher my foes and friends, witha verse and a pen
against a line I won't toe or defend, instead I curse at murderous men
in suits of professionals who act like animals
this man child, ruthless and wild
who gonna chain this beast back o¬n the leash?
this Texas furor, for sure a, compassionless con who
serve a , lethal needle to the poor, the cure for crime is murder?
on the left, left, right, left
but it's just a march of death
I read the news today, oh boy, a snap shot of a midnight ploy
vexed and powerless, devoured my hours I'm motionless with no rest
'cause a scream now holds the sky, under another high-tech driveby
a lie is a lie this God is an eagle or a condor for war nothing more
Islam peace, Islam stare into my eye brother please off our knees
to beef now we feed their disease, interlocked our hands across seas
what is a flag but a shroud out loud, and outside my window is a faceless crowd
'cause a cowering child just took her last breath, o¬n snare in the march of death
on the left, left, right, left
but it's just a march of death
here it comes the sound of terror from above
he flex his Texas twisted tongue
the poor lined up to kill in desert slums
for oil that burn beneath the desert sun
now we spit flame to flip this game
we are his targets taking aim
we're the targets taking aim
all his targets are taking aim

bila mosha...sad sam onako...revolucionaran...jutros je bilo shit...sad je super dobro...isplanirano popodne i sve...samo me mrzi sad me smlatila mariuana...da tema je sjajna...ja sam se tripovo da je neko ovde neka devojka s kojom se dopisujem mejlovima...al danas nabasah na onu temu te mi ljudi objasnishe zablude i sve...haha show jbte...nije to za zabune ovdi...to me i ne pogadja (: nego sam napo tu nesretnicu da me lazhe (: ...shto i nije iskljucheno (: ...joj shto se neca nije navuko na ovo...i on uzhiva u ljudima ko i ja shto chinim (: ...samo je on kreativniji on se shkolovo za to...avaj slova su tako bezveze kad ih ne pishesh (: ...zaspo sam pa se probudio...shto bi reko gazda...odo do aparata s espresom pa na sunchano jutro...oh lord...sad je predveche...maler jbte...kad ti dan pochne od 18h nishta gore...dobio sam shampon na poklon...jeeej...chudno je shto je od druga...al njegova mati ima neki friz salon pa kao ja se zhalio pre na shampone pa mi on dao...welle il wele...chini mi se da sam vidjo reklamu al se ne razumem...valjda me nije zayebo...nije on neca shaban...e istina je ono o pisanju i kad chovek krene da upoznaje ljude...to se i meni desilo al ne ovde...ono s telefonom je mnogo vetje zlo...noshish ga svuda jbte...izgubish zhivot totalno...a sve ti na domak ruke...mislim ljudi i sve...odoh kod bojana nisam bio odavno...on sad ima devojq i ne druzhi se vishe s draganom...ona chuo sam otje da se uda...da ne verujesh...pa kao da se druzhimo...on ima uvek zanimljivih zayebancija...e a ono za infekciju to ti je http://www.ebaumsworld.com/ pa idi na flash...pa na princess...hehe to nam je svima u glavama od kad je bojan nabavio...ludo skroz...its plincess blaaa...ja bi u sushtini sad tebe trebo da pljujem al danas mi i nije dan za to...skroz sam environment friendly...
I'd like to take you down
And show you deep inside my life
My inner working
To smell & lack of inner pride
To touch upon the surface is not for what it seems
I take away my problems
But only in my dreams
{Take so much away from inside you
Makes no sense
You know he can't guide you
He's your fu.ckin shoulder to lean on
Be strong

kittie su lezbijke...al ja sam zaljubljen u gitaru...tj u gitaristkinju...shteta stho nisam vido je uzhivo kad sam imo prilike...
 

Back
Top