Rusi osnovali centar za borbu protiv ekstremnog zapadnog ateaizma

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

lacabec

Domaćin
Banovan
Poruka
3.683
vandals-cut-memory-cross.op.jpg

Krst posvecen secanju na zrtve politicke represije ateizma u Arkhangelsk ,
polomljen i srusen od strane ateistickih vandala.


Grupa aktivista iz Moskve uz podrsku vlasti I Ruske pravoslavne crkve osnovala je centar za borbu protiv militantnog ateizma koji je uglavnom promovisan I finansiran sa zapada sa namerom podrivanja stabilnost Ruskog drustva.
Cilj novog pokreta je sacuvanje zdravih tradicija ruskog drustva I odbrana ruske nacije od nemoralnih I agresivnih zapadnih ateistickih ideja.

“Ekstremni ateizam trenutno ponovo podize svoju glavu sponsorisan od strane razlicitih fondova
i NVO sa korenima koji leze van ruskih granica”, Istaknuto je u prvom saopstenju novog pokreta.

http://rt.com/politics/atheist-extremism-russia-fight-789/
 
Poslednja izmena:
de ti vidiš srbe?

- - - - - - - - - -

ne, ti zaguljeni ateisti stvarno su počeli previše da smaraju, a i glupi su i napadni. evo recimo i krsta ih je puna, sve bilmez do bilmeza.

Stvarno je tesko da nadjes jednog normalnog ateistickog vernika. Ili su ******, ili vole neprijatelje srbae, ili su za EU koja nas non stop zajebava, stvarno nema logike u njihovom samoubilackom ponasanju.
 
Pa ja sam već jednom rekao na temi o ateizmu, da ga ne treba poistovećivati sa antiverom ili averom, ili ko zna kako već, nego treba lepo jasno i glasno reći da je to pokret. Kao komunizam, kapitalizam, vandalizam, terorizam i tako to. Nešto iza čega stoji pojedinac, ili grupa (najčešće sa zlim namerama) i gomila sledbenika, koji su samoubeđeni u svoju ispravnost, nadmoć, koji su poprilično zaularena krda, koja neke svoje stavove, ubeđenja i mišljenja podređuju pokretu, a ukoliko ih nemaju, tamo ih stiču. Dakle, kao i svaki pokret sa nekim zadnjim namerama - neki naopaki pojedinac, ili grupa ih vodi, a stoka za njima...
 
Pa ja sam već jednom rekao na temi o ateizmu, da ga ne treba poistovećivati sa antiverom ili averom, ili ko zna kako već, nego treba lepo jasno i glasno reći da je to pokret. Kao komunizam, kapitalizam, vandalizam, terorizam i tako to. Nešto iza čega stoji pojedinac, ili grupa (najčešće sa zlim namerama) i gomila sledbenika, koji su samoubeđeni u svoju ispravnost, nadmoć, koji su poprilično zaularena krda, koja neke svoje stavove, ubeđenja i mišljenja podređuju pokretu, a ukoliko ih nemaju, tamo ih stiču. Dakle, kao i svaki pokret sa nekim zadnjim namerama - neki naopaki pojedinac, ili grupa ih vodi, a stoka za njima...

Pa sta je ako nije vera. Oni ne mogu da dokazu da nema boga mogu samo da veruju u to kao sto i vernici veruju da ga ima.

Ateizam je religija koja veruje u ne postojanje boga..
Ali to nije problem. problem je u tome sto oni u svojoj aroganciji nemecu drugima ne prirodne i ne ljudske stvari kao sto je pederluk, izdaja zemlje i naroda, nemoral itd.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top