sex pored otvorenog prozora

ariela

Aktivan član
Poruka
1.483
moje dvoriste okruzeno je zgradama, i sada za vreme leta skoro svi prozori su otvoreni...Prolazim i cujem prvo jednu zenu, ucini i se da zapomaze...oslusnem...ma zapomaze i on :D ...zamalo da pozovem pomoc, pa se setih...oni samo vode ljubav a zaboravili na prozore...da li namerno ili slucajno...da li vas ta situacija jos vise uzbudjuje...to da vas neko cuje ili mozda vidi... :wink:
 
mene to uznemirava :? ne volim da ih cujem.a ni mene.sem ako su komsije neki turisti,onda me bas briga.posto je moja zgrada u obliku cirilicnog "p" a spavaca soba s unutrasnje strane,ne mogu nikako da otovrim prozor jer gleda na stepeniste.ali proslog leta su bile tolike vrucine da smo otvorili.naravno spavali goli i nepokriveni.i probudm se a komsija stoji pored prozora i gleda nas :shock: i pusi cigaretu,kad je video da ustajem pobegao je tiho.prepala sam se,mogao je neko ladno da nas ubije
 
S_K_V_O:
bundeva:
a otkud je naravno da bude popalno...kad je docimer cepao devojku u domu, ova je skichala kao svinjche...bilo je odvratno za chuti

Hahahaha...a sigurno ste culi i za onu legendu koja jos odavno kruzi studenjakom, kada se iz jedne sobe uz uzdahe culo i:"Yebi me, yebi me...tako mi i treba kad necu da ucim!". :lol: :D

Hahahahahahahahahah !!!

nisam cula za ovo, ali je bas fora.. hahahahaha
 
mammy:
drzare:
u stvari uopste nije vazno da li ce te neko cuti, vec da li ce biti toliko ne vaspitan date prekine?
Licno, ubio bih doticnog :evil:

Pa da si ti toliko nevaspitan da se dreljis i mene ometas bila bi i ja toliko nevaspitana da te prekinem

Ma, lazem, krepala bih od sramote
znam da lazes, jer kad bi i pokusala da me prekines, samo bi dobila poziv da se pridruzis :lol:
 
drzare:
mammy:
drzare:
u stvari uopste nije vazno da li ce te neko cuti, vec da li ce biti toliko ne vaspitan date prekine?
Licno, ubio bih doticnog :evil:

Pa da si ti toliko nevaspitan da se dreljis i mene ometas bila bi i ja toliko nevaspitana da te prekinem

Ma, lazem, krepala bih od sramote
znam da lazes, jer kad bi i pokusala da me prekines, samo bi dobila poziv da se pridruzis :lol:

Ha ha, onda bi ja zovnula svog tatu da te istuce, nevaspitano jedno deriste
 
ariela:
moje dvoriste okruzeno je zgradama, i sada za vreme leta skoro svi prozori su otvoreni...Prolazim i cujem prvo jednu zenu, ucini i se da zapomaze...oslusnem...ma zapomaze i on :D ...zamalo da pozovem pomoc, pa se setih...oni samo vode ljubav a zaboravili na prozore...da li namerno ili slucajno...da li vas ta situacija jos vise uzbudjuje...to da vas neko cuje ili mozda vidi... :wink:

Kratko i jasno: da. ;)
 
hanibal77:
mene to uznemirava :? ne volim da ih cujem.a ni mene.sem ako su komsije neki turisti,onda me bas briga.posto je moja zgrada u obliku cirilicnog "p" a spavaca soba s unutrasnje strane,ne mogu nikako da otovrim prozor jer gleda na stepeniste.ali proslog leta su bile tolike vrucine da smo otvorili.naravno spavali goli i nepokriveni.i probudm se a komsija stoji pored prozora i gleda nas :shock: i pusi cigaretu,kad je video da ustajem pobegao je tiho.prepala sam se,mogao je neko ladno da nas ubije

Daaaa ti si jako vazna licnost...
 
Aleksej_BASO:
hanibal77:
mene to uznemirava :? ne volim da ih cujem.a ni mene.sem ako su komsije neki turisti,onda me bas briga.posto je moja zgrada u obliku cirilicnog "p" a spavaca soba s unutrasnje strane,ne mogu nikako da otovrim prozor jer gleda na stepeniste.ali proslog leta su bile tolike vrucine da smo otvorili.naravno spavali goli i nepokriveni.i probudm se a komsija stoji pored prozora i gleda nas :shock: i pusi cigaretu,kad je video da ustajem pobegao je tiho.prepala sam se,mogao je neko ladno da nas ubije

Daaaa ti si jako vazna licnost...
nemoj da si glup!!!
 
pa,dobro...ko zna kakav je njegov komsiluk!

nego,meni bi bilo neprijatnije da mi manijak i voajer zivi u komsiluku nego neki legija...sta vise:njega bih pozelela za komshiju,mljac...sad ce neko reci da je to lako:napravish njesra i eto te u centralnom,he!
e,lupetam vec k'o ona vesicka :-(
 
hahaha fini!!!moram da otvorim temu o francuzima i da ispisem sve bolesne price koje sam cula!!!da vidite koliko ste normalni bre!!!
pa ima ovde neki pokret fasizma,posto je ovo nemacki deo fr(bio nekad) pa se napalili,skrnave jevrejska groblja i glupiraju se...
 

Back
Top