Zrelo doba
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 74

Tema: Zrelo doba

Veoma poznat
    Učlanjen
    15.06.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    247

Thumbs up Zrelo doba

Često mi zadnje vreme bude veoma smešno, gledajuči svoje prijatelje, pa čak i sebe najviše.

Mi, u zrelo doba, znači posle 50 i više godina starosti, otkud to da imamo toliko veliku potrebu za ljubavlju suprotnog pola, pogotovo što nam potreba za sexom sve više raste?

Šta mislite, da li je to psihološki uticaj okoline, javnost, informacije koje primamo odasvuda, priroda?

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    6152

Podrazumevano Re: Zrelo doba

pa ne nego se opamete da kurcenje u prazno vodi u bedak i onda se okrene kolo, traze nekog da ih vole al avaj nema
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

gost 204907 nije na forumu
    тачно је фртаљ до пуног сата
    Elita
    Učlanjen
    15.11.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Vreme ti je onda da upoznas eminentne vrsnjakinje sa Žena

Zainteresovan član T@NYA (avatar)
    Učlanjen
    15.05.2013.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    28

Citat Original postavio OkrugloPaNaCose Pogledaj poruku
    Često mi zadnje vreme bude veoma smešno, gledajuči svoje prijatelje, pa čak i sebe najviše.

Mi, u zrelo doba, znači posle 50 i više godina starosti, otkud to da imamo toliko veliku potrebu za ljubavlju suprotnog pola, pogotovo što nam potreba za sexom sve više raste?

Šta mislite, da li je to psihološki uticaj okoline, javnost, informacije koje primamo odasvuda, priroda?
    Ah....svi to imaju. Mislila sam da to s godinama opada....

Domaćin Ariodante (avatar)
    Učlanjen
    13.12.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    98

da nije kriza srednjih godina?
    (kako suptilni pandan klimaksu..)

Elita ranjeni Zoro (avatar)
    Učlanjen
    17.02.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    32
    Reputaciona moć
    529

to je neka anomalija i leči se ili čajevima ili nikako

Veoma poznat
    Učlanjen
    15.06.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    247

Citat Original postavio ranjeni Zoro Pogledaj poruku
    to je neka anomalija i leči se ili čajevima ili nikako
    Moguče je da je neka bolest u pitanju... Da nije neki virus?

- - - - - - - - - -

Citat Original postavio mesechewa Pogledaj poruku
    da nije kriza srednjih godina?
    (kako suptilni pandan klimaksu..)
    Neznam, to bijedino mogla da mi objani neka mlađa dama u 3 oka.

- - - - - - - - - -

Citat Original postavio T@NYA Pogledaj poruku
    Ah....svi to imaju. Mislila sam da to s godinama opada....
    Auuuu, dušo moja....

U kakvom ti okruženju živiš?

- - - - - - - - - -

Citat Original postavio RAZVIGOR Pogledaj poruku
    Vreme ti je onda da upoznas eminentne vrsnjakinje sa Žena
    Nisam te baš razumeo.

Veoma poznat
    Učlanjen
    15.06.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    247

Citat Original postavio georgejune Pogledaj poruku
    pa ne nego se opamete da kurcenje u prazno vodi u bedak i onda se okrene kolo, traze nekog da ih vole al avaj nema
    No kapisko.

Veoma poznat asd221 (avatar)
    Učlanjen
    17.08.2011.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    691

Потребу за сексом могу да разумем али за љубављу у тим годинама не, мислим да мушарци после 24,25 престају да буду емотивни.

Aktivan član
    Učlanjen
    11.05.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    35

Veliku potrebu za ljubavlju osecas kad pocnes da gubis snagu samostalnosti.Logicna je u zrelijim godinama.Nisi vise ono sto si bio.Tad ti zaista treba neko.Potreba za seksom,cista priroda.Nema veze sa godinama.

Buduća legenda Arianna (avatar)
    Učlanjen
    27.10.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    52
    Reputaciona moć
    892

da...........
    ✿ We feel and know that we are eternal ✿

Ističe se FridaKatsoni (avatar)
    Učlanjen
    21.05.2012.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    195

Ja mislim da je s tobom sve u redu, i da su ti potrebe normalne nevezano za godine.

Veoma poznat
    Učlanjen
    15.06.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    247

Citat Original postavio FridaKatsoni Pogledaj poruku
    Ja mislim da je s tobom sve u redu, i da su ti potrebe normalne nevezano za godine.
    Nisam tema JA, več globalno, svi muškarci.

- - - - - - - - - -

Citat Original postavio Zorana Pogledaj poruku
    Потребу за сексом могу да разумем али за љубављу у тим годинама не, мислим да мушарци после 24,25 престају да буду емотивни.
    Lepoto, zar toliko mrziš muškarce?

Koj te dir'o?

Učlanjen
    17.08.2011.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    691

Lepoto, zar toliko mrziš muškarce?

Koj te dir'o?
    Не мрзим ја мушкарце, али тако ми се чини.

Učlanjen
    21.05.2012.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    195

Nisam tema JA, več globalno, svi muškarci.
    Pa dobro, pomenuo si sebe pa sam te uzela kao primer, ali generalno....nista vam, globalno, ne fali

Veoma poznat
    Učlanjen
    15.06.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    247

Citat Original postavio Dekararus83 Pogledaj poruku
    Veliku potrebu za ljubavlju osecas kad pocnes da gubis snagu samostalnosti.Logicna je u zrelijim godinama.Nisi vise ono sto si bio.Tad ti zaista treba neko.Potreba za seksom,cista priroda.Nema veze sa godinama.
    Pa ne bih baš rekao da je tako.

Koliko čovek ima ljubavi u sebi, od dana rođenja, toliko je i pruža/prima. Sa godinama, kod koga je duša više ispunjena ljubalju, sa godinama teže podnosi nedostatak, uskračenost koja se javlja tokom proteklog vremena. Što se manji akumilira ljubavlju od strane suprotnog pola, kao i od bitnih činioca koje čine život, time jača ljubav koju ispoljavaju, tj, dolazi do prezasičenosti....

PS

Da naglasim, sasvim je drugačije kod muškaraca koji su sami, koji nemaju porodicu oko sebe, koji su napušteni i usamljeni na taj način. Nisam mislio na njih.

- - - - - - - - - -

Pa dobro, pomenuo si sebe pa sam te uzela kao primer, ali generalno....nista vam, globalno, ne fali
    Hehe, otkud znaš da nam ništa ne fali, i šta nam fali?
    Poslednji put ažurirao/la gost 270414 : 23.08.2013. u 01:05

Veoma poznat
    Učlanjen
    15.06.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    247

Не мрзим ја мушкарце, али тако ми се чини.
    Šalio sam se, ne zameri.

Ako obratiš pažnju, kod starijih se javlja neka nova ljubav u određeno doba, i koja je mnogo jača no u mladosti. Može se primetiti kod starijih parova.

Često se desi da u preriodu kad dolazi do te "nove mladosti" zaljubljivane bude neizmerno žestoka, Pa čak i opasno. Ali to se desi jednom samo, i nazivaju je ljubav nebeska. Treba se sačuvati, sačuvati razum, što je jako teško.
    Znači, u životu imamo 2x pravo zaljubljvanje gde je ljubav toliko jaka, da nijedne druge ljubavi koje se jave tokom života, nemogu se meriti sa njima.
    Poslednji put ažurirao/la gost 270414 : 23.08.2013. u 01:08

Učlanjen
    17.08.2011.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    691

Šalio sam se, ne zameri.

Ako obratiš pažnju, kod starijih se javlja neka nova ljubav u određeno doba, i koja je mnogo jača no u mladosti. Može se primetiti kod starijih parova.

Često se desi da u preriodu kad dolazi do te "nove mladosti" zaljubljivane bude neizmerno žestoko, Pa čak i opasno. Ali to se desi jednom samo, i nazivaju je ljubav nebeska. Treba se sačuvati, sačuvati razum, što je jako teško.
    znači, u životu imamo 2x pravo zaljubljvanje gde je ljubav toliko jaka, da nijedne druge ljubavi koje se jave tokom života, nemogu se meriti sa njima.
    Не замерам

А јел се то онда заљубљује опет у истог партнера, или у другу особу, вероватно млађу?

Učlanjen
    21.05.2012.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    195

Pa ne bih baš rekao da je tako.

Koliko čovek ima ljubavi u sebi, od dana rođenja, toliko je i pruža/prima. Sa godinama, kod koga je duša više ispunjena ljubalju, sa godinama teže podnosi nedostatak, uskračenost koja se javlja tokom proteklog vremena. Što se manji akumilira ljubavlju od strane suprotnog pola, kao i od bitnih činioca koje čine život, time jača ljubav koju ispoljavaju, tj, dolazi do prezasičenosti....

- - - - - - - - - -

Hehe, otkud znaš da nam ništa ne fali, i šta nam fali?
    Ajoj....aj ovako

Mislim da nema niceg cudnog u tome sto ljudi u pedestim i preko imaju potrebu za ljubavlju i seksom, stavise te potrebe su vrlo normalne nevezano za godine. Pa i da ih imaju u sedamdesetim...svako zeli da bude voljen, a ako nije nekom bolescu sprecen, imace i potrebu za seksom sto je takodje vrlo normalno. E sad, da li u pedesetim potreba za seksom raste ili ne, ne mogu jos uvek reci iz svog primera, ali pretpostavljam da je to individualna stvar. A otkud to da imate tako veliku potrebu....pa, zivi ste ljudi, otud.

Veoma poznat
    Učlanjen
    15.06.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    247

Ajoj....aj ovako

Mislim da nema niceg cudnog u tome sto ljudi u pedestim i preko imaju potrebu za ljubavlju i seksom, stavise te potrebe su vrlo normalne nevezano za godine. Pa i da ih imaju u sedamdesetim...svako zeli da bude voljen, a ako nije nekom bolescu sprecen, imace i potrebu za seksom sto je takodje vrlo normalno. E sad, da li u pedesetim potreba za seksom raste ili ne, ne mogu jos uvek reci iz svog primera, ali pretpostavljam da je to individualna stvar. A otkud to da imate tako veliku potrebu....pa, zivi ste ljudi, otud.

Tako je, tako nekako.

Ali fale komantari zrelijih Gospođa i Gospođica, koje su prošle taj period.

Iskusan
    Učlanjen
    10.10.2012.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Šalio sam se, ne zameri.

Često se desi da u preriodu kad dolazi do te "nove mladosti" zaljubljivane bude neizmerno žestoka, Pa čak i opasno. Ali to se desi jednom samo, i nazivaju je ljubav nebeska. Treba se sačuvati, sačuvati razum, što je jako teško.
    Znači, u životu imamo 2x pravo zaljubljvanje gde je ljubav toliko jaka, da nijedne druge ljubavi koje se jave tokom života, nemogu se meriti sa njima.

Svaka ljubav, potreba za njom, toplinom, bliskoscu, intimnoscu je lepa ukoliko je primerena i nije za osudu.

Ipak u tim godinama bas zbog toga sto muskarac mnogo gubi (kako zivot odmice), moze da bude fatalna - najcesce u tim godinama prikrivene sponzoruse i ostale se "prikace" na muskarca koji je postigao nesto u zivotu da bi ga kasnije odbacile kao staru iskoriscenu krpu.

Dakle, oprez sa izborom partnera u smislu njegovih (njenih) godina....a za ostalo - uzivaj.

Veoma poznat
    Učlanjen
    15.06.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    247

Не замерам

А јел се то онда заљубљује опет у истог партнера, или у другу особу, вероватно млађу?
    Zaljubljuje se u nepoznatu osobu koja je srodne duše, e sad, pitanje je da li ima mogučnosti da je upozna i dođe do spoja, ili ostane na distanci, ali sa jakim osečajima ljubavi koje osečaju oboje jedno prema drugom. Jedna vrlo izvanredna prijatna pojava koja se oseti samo jednom u životu.

Mada, desi se da neko i ne doživi to. Neznam, ali prepoznajem osobe koje nisu tako nešto doživele, prepoznaju su po tome zato što stalno tragaju...
    Poslednji put ažurirao/la gost 270414 : 23.08.2013. u 01:28

Učlanjen
    17.08.2011.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    691

Zaljubljuje se u nepoznatu osobu koja je srodne duše, e sad, pitanje je da li ima mogučnosti da je upozna i dođe do spoja, ili ostane na distanci, al isa jakim osečajima ljubavi koje osečaju oboje jedno prema drugom. Jedna vrlo izvanredna prijatna pojava koja se oseti samo jednom u životu.

Mada, desi se da neko i ne doživi to. Neznam, ali prepoznajem osobe koje nisu tako nešto doživele, prepoznaju su po tome zato što stalno tragaju...
    То ми звучи некако филмски, али опет можда стварно и постоји, само онда је штета ако све остане на нивоу платонске љубави

Veoma poznat
    Učlanjen
    15.06.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    247

Citat Original postavio Platonida Pogledaj poruku
    Svaka ljubav, potreba za njom, toplinom, bliskoscu, intimnoscu je lepa ukoliko je primerena i nije za osudu.

Ipak u tim godinama bas zbog toga sto muskarac mnogo gubi (kako zivot odmice), moze da bude fatalna - najcesce u tim godinama prikrivene sponzoruse i ostale se "prikace" na muskarca koji je postigao nesto u zivotu da bi ga kasnije odbacile kao staru iskoriscenu krpu.

Dakle, oprez sa izborom partnera u smislu njegovih (njenih) godina....a za ostalo - uzivaj.

Tako je dušo.

Ali ja govorim o razumnim ljudima, koji sebi ne dopuštaju da padnu na niske grane, koji ne dopuštaju taj luksuz da od sebe prave ku.vu.

Kao što rekoh, uzvišena ljubav se desi, nenadano, prosto se šokiraš, okameniš u momntu tim osečanjem, gde se često desi da osetiš srodnu dušu na nekom javnom mestu, među svetom.

Straobalno!

Veoma poznat
    Učlanjen
    15.06.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    247

То ми звучи некако филмски, али опет можда стварно и постоји, само онда је штета ако све остане на нивоу платонске љубави
    Pazi lepoto, objasniču ti.

Kada se javi takva ljubav, ona se nikad negasi. ONA I DALJE ŽIVI, bez obzira da li je muškarac imao spoj sa dotičnom ili ne. Ona je prisutna uvek i svagda u svakom trenutku. Daa se videti prosto očima, u mnogim trenucima. Jednostavno znaš šta osoba radi, gde se nalazi u pojedinim trenucima, kad je radosna, kad je tužna... Osečaš je celim svojim bičem, svojom dušom.
    Dolazi do duhovnog spoja, koji traje za života.

Možda tebi ovo liči filmski, alii to je istina, život. Daće Bog da češ i ti to doživeti, ali se nemoj uplašiti. Obično se žene uplaše takve situacije. Bitno je sačuvati razum.

Slične teme

1. Koje je vase doba, dan ili noc?
    Autor Sturmgeist u forumu Arhiva
    Odgovora: 272
    Poslednja poruka: 16.11.2008., 12:05
  2. U koje doba dana ste najcesce na Forumu?
    Autor Shinoda u forumu Tinejdžeri
    Odgovora: 101
    Poslednja poruka: 29.06.2008., 22:07
  3. omiljeno doba dana za...
    Autor nevesela u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 10.04.2004., 14:59

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku