Najbolja drugarica ili dechko?
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 27

Tema: Najbolja drugarica ili dechko?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    09.07.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano Najbolja drugarica ili dechko?

Ljudi moji shta da radim???...zaljubljena sam i u tajnoj sam vezi sa jednim dechkom...moja najbolja drugarica ne sme da sazna za to jar je to njen bivshi dechko,(ali je i moj bivshi)...vec smo se svadjale oko toga i drugarstvo nam ide ka sve gorem....da li da joj kazem da smo zajedno ili da raskinem i patim bez njega ili da ostanemo u tajnoj vezi koja postaje sve manje izvodljiva???????pomozite zivot mi postaje shpanska serija !!!!

Domaćin TOM@X (avatar)
    Učlanjen
    29.06.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Tinče, drži se ti samo tvoje najbolje drugarice, i čuvajte jedna drugu!
    To ti je moj savet! : )

Da li je to ona simpa devojčica sa slike? : )

Elita Kad_LupimLupim (avatar)
    Učlanjen
    31.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    250

Podrazumevano

'65 godiste, dizajner? Ima tinejdzerske ljubavne zavrzlame? Nesto tu ne vaja...

Domaćin TOM@X (avatar)
    Učlanjen
    29.06.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Njihov zajednički dečko je *65 godište??? 8(
    QQ leleee... 8(

Veoma poznat Tinar (avatar)
    Učlanjen
    24.10.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    151

Podrazumevano

Shta ce uopshte na tinejdzerima?! :shock: To je isto kao kad bi moja mama doshla i kukala...

Elita Kad_LupimLupim (avatar)
    Učlanjen
    31.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    250

Podrazumevano

A da ne pominjemo sto ti je maznula nick da bi ispisala samo 4 poruke od 2003

Veoma poznat Shinoda (avatar)
    Učlanjen
    13.03.2004.
    Pol
    muški
    Pancevo, centar juznog Banata, prestonica piva i brojnih zanata :lol:
    Reputaciona moć
    175

Podrazumevano

nesto nije u redu ovde?? :?

Domaćin TOM@X (avatar)
    Učlanjen
    29.06.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Sad mi to kažeš! ; (
    To je neka druga Tina... a ja mislio...
    joj što sam glupav... : (

Veoma poznat Shinoda (avatar)
    Učlanjen
    13.03.2004.
    Pol
    muški
    Pancevo, centar juznog Banata, prestonica piva i brojnih zanata :lol:
    Reputaciona moć
    175

Podrazumevano

Citat Original postavio TOM@X
    Sad mi to kažeš! ; (
    To je neka druga Tina... a ja mislio...
    joj što sam glupav... : (
    Xexe svakom se desi!... nemoj se sekiras!

Veoma poznat Tinar (avatar)
    Učlanjen
    24.10.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    151

Podrazumevano

Nemam ja tu foru sa menjanjem nickova...

Buduća legenda Keeper (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    344

Podrazumevano

Citat Original postavio Kad_LupimLupim
    '65 godiste, dizajner? Ima tinejdzerske ljubavne zavrzlame? Nesto tu ne vaja...
    budimo realni.
    problem je bash ono na nivou tinejdzera.

Domaćin Sasha85 (avatar)
    Učlanjen
    20.07.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    100

Podrazumevano

Jos ja gledam kakvo '65 godiste,od kad Tina pise ovako...

Neka je neko vreme,da vidimo da li ce u opste da se javi...

Domaćin TOM@X (avatar)
    Učlanjen
    29.06.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Sve poruke autora Tina! : )

Tema: Pomozite mi molim vas!
    Tina

Odgovori: 45
    Pregledano: 386
    Forum: Tinejdžeri Poslato: Sub, 16. jul 2005 16:27 Naslov: Pomozite mi molim vas!
    hey sister moj je vec otisho pa ni suzu ne pustih...nemoj da se sekirash....jel on plache za tobom?ne!...pa onda?ISCOOLIRAJ

Tema: Da li ste imali vezu na daljinu???
    Tina

Odgovori: 76
    Pregledano: 2110
    Forum: Ženski kutak Poslato: Uto, 13. jul 2004 17:16 Naslov: Re: Da li ste imali vezu na daljinu???
    Ima li sanse da to opstane? I pod kojim uslovima

Možda za tebe...Da li si ikad bio/la voljen/na,ne verujem

Tema: ON trazhi nju
    Tina

Odgovori: 14
    Pregledano: 251
    Forum: On traži nju Poslato: Sub, 28. februar 2004 1:02 Naslov: Re: ON trazhi nju preko mene, kao
    ovlastio me da trazhim TI VOLIS PERVERZNE

Datum registrovanja - 9. jul 2003 (???)

Primećen član MvS (avatar)
    Učlanjen
    30.05.2005.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Pa nista lepo reci drugarici, a ona da ti je neka drugarica ako ga ne voli i to joj je samo bivsi, zasto bi se onda ljutila na tebe? Rascisti to sa njom, lepo porazgovaraj i reci joj da ga volis. Zasto bi izgubila oboje ako ga ona ne voli

Zainteresovan član emy_331 (avatar)
    Učlanjen
    03.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

da sam na tvom mestu,ja bih ga ostavila!Jer,najbolju drugaricu ces vrlo tesko opet steci,trebace ti puno vremena da u neku osobu opet steknes poverenje.A on sutra moze da ode za nekom drugom,da te povredi......i onda sta ces?!Mislim,nemoj ove negativne stvari koje navodim da shvatas kao da ce 100% da se dogode,ali moras imati sve varjante u glavi....uostalom,tipova na svetu ima bezbroj,i svidece ti se jos puno njih,a drugarica pogotovu ako je prava je jedina......

Primećen član MvS (avatar)
    Učlanjen
    30.05.2005.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Citat Original postavio emy_331
    da sam na tvom mestu,ja bih ga ostavila!Jer,najbolju drugaricu ces vrlo tesko opet steci,trebace ti puno vremena da u neku osobu opet steknes poverenje.A on sutra moze da ode za nekom drugom,da te povredi......i onda sta ces?!Mislim,nemoj ove negativne stvari koje navodim da shvatas kao da ce 100% da se dogode,ali moras imati sve varjante u glavi....uostalom,tipova na svetu ima bezbroj,i svidece ti se jos puno njih,a drugarica pogotovu ako je prava je jedina......
    Da naravno to je sve tacno sto kazes, ali ne kapiram...Zasto bi prestala da se druzi sa Tinomzbog njenog bivseg decka ako ga vise ne voli? Ako joj je prava drugarica, znaci da ne bi trebalo da prestaje da se druzi sa njom zbog gluposti. Da ga jos uvek voli ta njena drugarica onda bi zaista trebalo da raskine sa tim deckom, ali ako ga vise ne voli i ako joj je samo bivsi, zasto bi zahtevala od Tine da raskine sa njim?

Primećen član
    Učlanjen
    02.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano Re: Najbolja drugarica ili dechko?

Citat Original postavio Tina
    Ljudi moji shta da radim???...zaljubljena sam i u tajnoj sam vezi sa jednim dechkom...moja najbolja drugarica ne sme da sazna za to jar je to njen bivshi dechko,(ali je i moj bivshi)..
    pa ako je i tvoj bivshi i njen bivshi,znaci da nema veze,jel' ako je njoj (da izvinesh ) "sevala p*zda" za tebe,zashto bi kod tebe bilo suprotno?!ZASHTO BRE?!?!

E da i nije ti ona nikakva drugarica,ti zasluzujesh bolju!i boljeg decka takodje(call me)

Zainteresovan član
    Učlanjen
    09.07.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    59

...ali problem je u tome shto ona ne zna da ja njega volim...ona misli da sam ja sa njim bila samo onako bezveze,a ja nekako ne mogu da joj to kazem...yao

Početnik
    Učlanjen
    22.04.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

da ti je prava drugarica i nece se ljutiti jer je on njen bivshi ... reci joj iskreno i ako se naljuti na tebe to ti samo dokazuje kakva ti je drugarica ... Ali ako je taj dechko nju povredio i ako joj znachi neshto nemoj rizikovati drugarstvo ,po mom mishljenju drugarica je bitnija od svakog dechka ... pa i svakom dechku su bitniji drugari od devojaka

Zainteresovan član
    Učlanjen
    10.06.2004.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

ej bweeeee drugaritza je uvek ali uvek uber alles!!!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    14.07.2005.
    Reputaciona moć
    48

Ljudi moji shta da radim???...zaljubljena sam i u tajnoj sam vezi sa jednim dechkom...moja najbolja drugarica ne sme da sazna za to jar je to njen bivshi dechko,(ali je i moj bivshi)...vec smo se svadjale oko toga i drugarstvo nam ide ka sve gorem....da li da joj kazem da smo zajedno ili da raskinem i patim bez njega ili da ostanemo u tajnoj vezi koja postaje sve manje izvodljiva???????pomozite zivot mi postaje shpanska serija !!!!
    slusaj imala sam potpuno istu situaciju.raskini snjim.znam da si kao zaljubljena ali veruj mi to ti se samo cini.kad prodje neko vreme zajedno cete se smejati tome a ti ces se smejati sebi sto si bila takva glupaca.ja sam prosla kroz sve to prosle godine a sada bi za nju ostavila ne jednog vec 101og decka.a to ces i ti sama shvatiti.iz najbolje namere ti kazem da raskines,neces pogresiti,veruj mi,a ako mozes i da joj kazes kako stvari stoje,ti nju najbolje znas pa sama proceni da li bi to bilo dobro.

a ako pak hoces da ostanes sa njim i odlucis to da joj kazes oprosti se od nje

a taj decko je jadan,ajde ovako pogledaj malo i razmisli...bio je sa njom pa sa tobom i znao je da se vi svadjate i sad je on u tajnoj vezi sa tobom....njemu je to vise kao igra,imponuje mu to da se dve naj frendice svadjaju oko njega....zasto da mu ucinis tu uslugu,sutra ti se nece ni javljati na ulici i smejace ti se iza ledja,jos sto je najgoe pocece nju opet da muva a ona ako je prava drugarica na to nece pristati,a vi cete ga pokopati onog dana kada vas bude video kako se zAjedno smejete necemu a njega iskulirate maximalno kao da nikada nije ni postojao

pokusavace opet i tebe da muva i nju i onda kada ga timski oterate u pm bice vasa mala pobeda

malo sam se zanela al ja to iz najbolje namere

Primećen član
    Učlanjen
    11.05.2005.
    Reputaciona moć
    0

...ali problem je u tome shto ona ne zna da ja njega volim...ona misli da sam ja sa njim bila samo onako bezveze,a ja nekako ne mogu da joj to kazem...yao
    Sta ces na tinejdzerima ? :?
    Pise ti u profilu da si '65 godiste, a jos uvek imas tinejdzerske probleme. :?
    Smes li da kazes koje si ti u stvari godiste ?

Aktivan član winnetou (avatar)
    Učlanjen
    02.11.2004.
    Reputaciona moć
    59

Citat Original postavio MALO PILE
    ...
    slusaj imala sam potpuno istu situaciju.raskini snjim.znam da si kao zaljubljena ali veruj mi to ti se samo cini.kad prodje neko vreme zajedno cete se smejati tome a ti ces se smejati sebi sto si bila takva glupaca.ja sam prosla kroz sve to prosle godine a sada bi za nju ostavila ne jednog vec 101og decka.a to ces i ti sama shvatiti.iz najbolje namere ti kazem da raskines,neces pogresiti,veruj mi,a ako mozes i da joj kazes kako stvari stoje,ti nju najbolje znas pa sama proceni da li bi to bilo dobro.

a ako pak hoces da ostanes sa njim i odlucis to da joj kazes oprosti se od nje

a taj decko je jadan,ajde ovako pogledaj malo i razmisli...bio je sa njom pa sa tobom i znao je da se vi svadjate i sad je on u tajnoj vezi sa tobom....njemu je to vise kao igra,imponuje mu to da se dve naj frendice svadjaju oko njega....zasto da mu ucinis tu uslugu,sutra ti se nece ni javljati na ulici i smejace ti se iza ledja,jos sto je najgoe pocece nju opet da muva a ona ako je prava drugarica na to nece pristati,a vi cete ga pokopati onog dana kada vas bude video kako se zAjedno smejete necemu a njega iskulirate maximalno kao da nikada nije ni postojao

pokusavace opet i tebe da muva i nju i onda kada ga timski oterate u pm bice vasa mala pobeda

malo sam se zanela al ja to iz najbolje namere
    e, aj ne seri ti.. mislim, devojka ga voli, koliko sam ja skapirala i trebalo bi da kaze to svojoj drugarici, pa ako ona ne skapira da ne bi trebalo da se svadjaju, onda treba da oteras drugaricu u pm. decko nije nista kriv. pa sta ako su mu se svidele dve devojke (u razlicito vreme!), koje su slucajno drugarice. nije on nista kriv. bar po onome sto je tina rekla do sada.. ko zna da li je tvoja situacija bila ista.. ocigledno je taj tvoj bio neki shaban.. a ko zna da li je ovaj, i da li je to ljubav njenog zivota (dobro, sad preterujem, ali opet)..
    u stvari, ko smo mi da uopste dajemo savete na osnovu nekoliko recenica koje nam je tina rekla.. ne znamo nista.. uglavnom, mislim da bi trebalo da pricas sve drugarici kao sto si i do sada, jer razgovor uvek pomaze.. to bih ja uradila, ali ti si ti...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    09.07.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    59

hoce li neko da mi kaze kako da izmenim profil koji inache ja nisam pisala????? o Boze ljudi misle da sam '65-o godishte

Zainteresovan član
    Učlanjen
    14.07.2005.
    Reputaciona moć
    48

hoce li neko da mi kaze kako da izmenim profil koji inache ja nisam pisala????? o Boze ljudi misle da sam '65-o godishte
    a koje si

Slične teme

1. Najbolja drugarica
    Autor Brajan Koen u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 39
    Poslednja poruka: 15.09.2008., 20:50
  2. Najbolja drugarica mi je u patnji . . .
    Autor sONE_SR u forumu Romantika
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 09.01.2007., 03:17
  3. najbolja=najgora drugarica?
    Autor Skyler u forumu Tinejdžeri
    Odgovora: 105
    Poslednja poruka: 24.03.2005., 01:21
  4. Najbolja drugarica
    Autor NSgirl u forumu Žene
    Odgovora: 48
    Poslednja poruka: 17.03.2005., 13:13
  5. JA, MOJA NAJBOLJA DRUGARICA I MOJ DECKO