Да ли су амерички властодршци принудили Бредли Менинга на промену пола?

Poruka
60.354
Бредли Менинг војник који је омогућио приступ Викиликсу војним и дипломатским тајнама САД, осуђен на 35 година робије изјавио је да мења пол и да ће се одсада звати Челзи!!!
http://vesti.krstarica.com/vesti-dana/bredli-mening-menja-pol/
Не изгледа ми уверљиво да неко ко је у четвртој деценији живота открије како је у погрешном телу и одлучи се на хормонску терапију и хируршки захват промене пола.
Заправо смрди и то из све снаге да је ово још један вид силовања правде и упозорење евентуалним другим ,,звиждачима" да их осим дуге затворске казне чека и промена пола!
А можда и умре на операционом столу?
 
Бредли Менинг војник који је омогућио приступ Викиликсу војним и дипломатским тајнама САД, осуђен на 35 година робије изјавио је да мења пол и да ће се одсада звати Челзи!!!
http://vesti.krstarica.com/vesti-dana/bredli-mening-menja-pol/
Не изгледа ми уверљиво да неко ко је у четвртој деценији живота открије како је у погрешном телу и одлучи се на хормонску терапију и хируршки захват промене пола.
Заправо смрди и то из све снаге да је ово још један вид силовања правде и упозорење евентуалним другим ,,звиждачима" да их осим дуге затворске казне чека и промена пола!
А можда и умре на операционом столу?

Nije isključeno da mu nešto stvarno varniči u mozgu. On je sada jako dokon, a dokon pop ....
 
Pa i izgleda kao mala zenica , metar i zilet.

bredli-mening-dozivotna-robija-osuden-1375223530-346333.jpg
 
Ne znam da li su primorali Beninga, ali ostaje cinjenica da je engleski novinar koji je Snoudenovu pricu izneo u javnost homoseksualac, koji zivi sa muzem i 15 kucica u Brazilu.

Skoro su tog njegovog Brazilca pretresali po aerodromu i zaplenili mu jos neka Snouden-Vikiliks dokumenta.

Gejevi i transseksualci ruse Novi Svetski Poredak.

Zar vam to sve nije cudno?

Nekako bizarno.
 
''Takođe je pokazana i stara fotografija Meninga na kojoj je on našminkan i nosi plavu periku.''

2065508475216013a454d8117847651_v4%20big.jpg
To se lako može namestiti.

- - - - - - - - - -

lol

LOL

pa, bice jedina zenska u zatvoru. svi znamo sta to znaci za njegovu buducnost
Можда га пребаце у женско одељење?!?
 
Ne znam da li su primorali Beninga, ali ostaje cinjenica da je engleski novinar koji je Snoudenovu pricu izneo u javnost homoseksualac, koji zivi sa muzem i 15 kucica u Brazilu.

Skoro su tog njegovog Brazilca pretresali po aerodromu i zaplenili mu jos neka Snouden-Vikiliks dokumenta.

Gejevi i transseksualci ruse Novi Svetski Poredak.

Zar vam to sve nije cudno?

Nekako bizarno.
Ruse oni svaki poredak..


Inace citao sam jedan tekst iz oblasti psihologije koji govori o tome da ljude vise zanima sam Snowden (ili kako se vec zove) i Mening nego informacije koje su ponudili.
Ova tema potvrdjuje to.....
 
Ruse oni svaki poredak..


Inace citao sam jedan tekst iz oblasti psihologije koji govori o tome da ljude vise zanima sam Snowden (ili kako se vec zove) i Mening nego informacije koje su ponudili.
Ova tema potvrdjuje to.....

pa stani, znaci Novi Svetski Poredak je dobar cim se ti fegeti toliko trude da ga ruse?

Od sad smo ono, pro-kemtrejls?
 
Negde sam procitala da je on u vojsku otisao iz razloga da ocvrsne, jer je i ranije imao imao osećaj da je rođen u pogrešnom telu... Po meni se to iz ove slike i vidi.

Pa i izgleda kao mala zenica , metar i zilet.

bredli-mening-dozivotna-robija-osuden-1375223530-346333.jpg

- - - - - - - - - -

- - - - - - - - - -

Evo slike njega kada se oblacio u žensko... Čini mi se da jeste malo fenimiziran..

http://static.media1.rs/images/media1_news/bredli_mening_kao_zena.jpg
 
Naslov teme je stvarno debilan, i ne odgovara vesti sa linka, kako mozesh nekome nasilno na prominish pol?
Sa ovakvim naslovom moze tema da se prebaci u "Zabavu" medju ostale teorije zavere.
Strpaju te u zatvor po ,,Patriotskom aktu" svaki dan kljukaju hormonima, malko te pendreče da budeš fin kad jednom u dve godine vidiš advokata i na kraju te operišu.
Kapiš, a?
 
pa stani, znaci Novi Svetski Poredak je dobar cim se ti fegeti toliko trude da ga ruse?

Od sad smo ono, pro-kemtrejls?
Ne ruse oni taj poredak (trenutno su deo istog),ruse onaj poredak Mama,Tata i sl. i prave od njega Roditelj 1 i 2.

- - - - - - - - - -

Naslov teme je stvarno debilan, i ne odgovara vesti sa linka, kako mozesh nekome nasilno na prominish pol?
Sa ovakvim naslovom moze tema da se prebaci u "Zabavu" medju ostale teorije zavere.
Ne vidis ti dalje od nosa jel?
 
Ne ruse oni taj poredak (trenutno su deo istog),ruse onaj poredak Mama,Tata i sl. i prave od njega Roditelj 1 i 2.

- - - - - - - - - -


Ne vidis ti dalje od nosa jel?

Pa dobro to su vec izlizane price, nego te ja pitam, kako komentarises to sto su i Mening(verovatno) i Snoudenovi najveci saveznici(definitivno) buljasi?
 
Poslednja izmena:
Pa dobro to su vec izlizane price, nego te ja pitam, kako komentarises to sto su i Mening(verovatno) i Snoudenovi najveci saveznici(definitivno) buljasi?

od kakvog je to znacaja? sve i da su nevidjeni svaleri i imaju po 16 zena i 12 ljubavnica, ili da su gejevi i imaju 8 frajera i dva crnca u ormanu, ili da su biseksualni, ili transseksualci, ma da su i u celibatu, od kakvog je to znacaja za njihova dela kojima su definitivno uticali i promenili svet kakav poznajemo? sta impliciras da to sto su potencijalno gej ima neke veze sa njihovim delima i sistemom vrednosti koji zastupaju?
 
Pa dobro to su vec izlizane price, nego te ja pitam, kako komentarises to sto su i Mening(verovatno) i Snoudenovi najveci saveznici(definitivno) buljasi?

Mogu slobodno da se trpaju u svoja cetri zida, sve dok ne traze paradu u Rusko-srpskoj imperiji i dok postuju zakon o zabrani buljaske propagande pred decom.
 
Naslov teme je stvarno debilan, i ne odgovara vesti sa linka, kako mozesh nekome nasilno na prominish pol?
Sa ovakvim naslovom moze tema da se prebaci u "Zabavu" medju ostale teorije zavere.

Tako ti je to kada poznavaoc gugla po tudjim stvarima, Ociti primer je ovom Meningu onaj Rastko koji se izjasnio kao homosexualac pa na kraju ga slave kao skolskog sveca.
 

Back
Top