Muvanje preko dating sajtova

Truman

Elita
Poruka
22.709
Jeste li imali uspeha preko ovakvih sajtova? Ako jeste koji pristup smatrate najboljim. Ja sam jedno vreme intenzivno bio na jednom sajtu, poslao gomilu poruka al ništa.:roll::mrgreen: Obično me smao izignorišu. Pritom, nisam slao poruke nepristojne sadržine.
Ne znam da l je to do fotografije ( kapiram da je izgled mnogo bitniji on-line nego kad komuniciraš uživo ) ili naprosto nemam pravi pristup...Ajmo da čujemo ozbiljne komentare ( koliko je to već na lj&s uopšte i moguće :whistling:).
 
Jeste li imali uspeha preko ovakvih sajtova? Ako jeste koji pristup smatrate najboljim. Ja sam jedno vreme intenzivno bio na jednom sajtu, poslao gomilu poruka al ništa.:roll::mrgreen: Obično me smao izignorišu. Pritom, nisam slao poruke nepristojne sadržine.
Ne znam da l je to do fotografije ( kapiram da je izgled mnogo bitniji on-line nego kad komuniciraš uživo ) ili naprosto nemam pravi pristup...Ajmo da čujemo ozbiljne komentare ( koliko je to već na lj&s uopšte i moguće :whistling:).

A koliko si devojaka startovao tamo ukupno?
 
...mislim da me ni ocaj na tako nesto ne bi naterao, pre bi startovala mesare i kasire u samoposluzi...:mrgreen: tako ja...sta da ti kaem...mislim da su ti sajtovi cist qurvarlk, skladiste bolestina, lazi , opasnosti i manipulacija....

pricao jedan poznanik on ima drugara, a covek stvarno dobro izgleda. on se prijavljuje tamo plati neku clanarinu ili svotu i i onda na brzaka upozna nesto.. pita ga on sta ce ti to kad mozes da uhvati koju hoces a on "ma volim kad je platim, to mi je ko kad kupim babane u samoposluzi onda su samo moje" ;))))
a bila i neka reportaza, vecina sto se tamo prijavi, prijavi se da bi nesto pohebo a ne da nadje ozbiljnu vezu.
ok, ima i takvih koji stvarno traze ozbiljne veze.
 
Juuu dilajteru, nisam od tebe ovo ocekivala :lol:

:eek:
šta sam sad loše reko...
mislio sam na viršle, kao mesnati proizvod...da mačka ne ostane gladna...misim ovde dominirate vi s macama
što čuvate mačke

- - - - - - - - - -

pricao jedan poznanik on ima drugara, a covek stvarno dobro izgleda. on se prijavljuje tamo plati neku clanarinu ili svotu i i onda na brzaka upozna nesto.. pita ga on sta ce ti to kad mozes da uhvati koju hoces a on "ma volim kad je platim, to mi je ko kad kupim babane u samoposluzi onda su samo moje" ;))))
a bila i neka reportaza, vecina sto se tamo prijavi, prijavi se da bi nesto pohebo a ne da nadje ozbiljnu vezu.
ok, ima i takvih koji stvarno traze ozbiljne veze.

jedan moj ortak jebbo crnkinju u kupleraju kaže smrde ko tvorovi
 
pricao jedan poznanik on ima drugara, a covek stvarno dobro izgleda. on se prijavljuje tamo plati neku clanarinu ili svotu i i onda na brzaka upozna nesto.. pita ga on sta ce ti to kad mozes da uhvati koju hoces a on "ma volim kad je platim, to mi je ko kad kupim babane u samoposluzi onda su samo moje" ;))))
a bila i neka reportaza, vecina sto se tamo prijavi, prijavi se da bi nesto pohebo a ne da nadje ozbiljnu vezu.
ok, ima i takvih koji stvarno traze ozbiljne veze.

Ma ok, al ima takvih sajtova gde se ne placa nista, ima ih kolko ti dusa iste, al to mi nekako bljak...: ))
 
ne zaebaj...:lol: boldovano treba da bude da bih ja startovala, u tome je pojeeeenta...: ))
...i mesari i maseri i panduri, naravno, sto to je sramota nesto? :)

Ma ne, samo konstatujem, posto se to desava redje nego prolazak Halajeve komete, ali vazno da ima nade!

- - - - - - - - - -

i ti ideš tamo ? :eek:

Mozda se bacila u istrazivanje bila samo. :D
 

Back
Top