Pitanje u vezi Avire
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Pitanje u vezi Avire

Zainteresovan član
    Učlanjen
    24.02.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    22

Podrazumevano Pitanje u vezi Avire

Pozdrav..imam na racunaru free verziju Avire i ovaj,oko 30 dana nisam palio racunar,updateovao ga i instalirala se neka aktuelna verzija koja se izgledom razlikuje od prosle,nije bitno..imam pitanje,kad otvorim Aviru pise "your computer not secure" kad kliknem sa strane na "fix problem" iskoci prozorcic "to make your computer secure you should consider the following" ispod toga pise "perform update" i cekirano polje...kliknem na "ok"...iskoci novi prozorcic "the following error occurred when trying to start the update: access denied" i samo da kliknem "ok",kliknem "ok" to se makne i ne moze da se updatuje program....da li znate o cemu se radi?

Zainteresovan član veleski (avatar)
    Učlanjen
    13.09.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    44

Podrazumevano Re: Pitanje u vezi Avire

Dozvoli svim procesima Avire da imaju slobodnu konekciju u zaštitnom zidu (firewall)
    Manualno uradi update i restartuj http://www.avira.com/en/support-for-home-knowledgebase-detail/kbid/982
    Ako ništa od toga ne uspe reinstaliraj Aviru ispočetka,najnoviju verziju.
    Ко мисли да је Косово далеко од његовог места, нека зна да ће му Косово сутра доћи на праг!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    24.02.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    22

Unistallirao sam program, opet ga downloadovao, instalirao i opet isti problem nece da se updateuje. U Firewallu u Exceptions sam dodao Aviru na listu programa, nista. Kad otvorim Aviru pise "Your computer is secure, all services working correctly" ali u Windows Security Center pise da je Avira ugasena, kad kliknem "Turn on now" iskoci prozorcic "the following error occurred when trying to start the update: access denied", ista recenica kao kad pokusam da updateujem.

Zainteresovan član veleski (avatar)
    Učlanjen
    13.09.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    44

Citat Original postavio imamo_situaciju Pogledaj poruku
    Unistallirao sam program, opet ga downloadovao, instalirao i opet isti problem nece da se updateuje. U Firewallu u Exceptions sam dodao Aviru na listu programa, nista. Kad otvorim Aviru pise "Your computer is secure, all services working correctly" ali u Windows Security Center pise da je Avira ugasena, kad kliknem "Turn on now" iskoci prozorcic "the following error occurred when trying to start the update: access denied", ista recenica kao kad pokusam da updateujem.
    Mogao bi da nam postaviš sliku da pogledamo.Verovatno nije ništa ,WSC na sedmici često hoće da poblenavi Probaj da skineš eicar test file,ako Avira detektuje i blokira download,znači da je u redu.Isključi potom u WSC na sledeći način.
    Ime:  capture.jpg
Pregleda: 7
Veličina:  52,6 KB
    Poslednji put ažurirao/la veleski : 10.09.2013. u 23:32
    Ко мисли да је Косово далеко од његовог места, нека зна да ће му Косово сутра доћи на праг!

Slične teme

1. Pitanje u vezi nervnog sloma
    Autor Zabrinut u forumu Zdravlje
    Odgovora: 20
    Poslednja poruka: 12.04.2004., 22:02
  2. Pitanje u vezi Linux-a
    Autor u forumu Operativni sistemi
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 05.02.2004., 12:19
  3. pitanje u vezi sa HDD-om
    Autor sjjajj u forumu Softver
    Odgovora: 4