Pretrazivanje foruma

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
126.761
forume ne radi ti pretrazivanje, kad kliknes na korisnika pa "procitaj mu poruke"
bar meni ne radi
evo sta pise

haha sad hoce preko ovog linka : )) ali sam izbrisala link, bila je ona poruka "mozete jedno pretrazivanje za 5 sekundi..."
a kad kliknem na ostavljen link onda izadje

znaci ovako: kliknem na nalog, na "pretrazi poruke" i onda izadje poruka "mozete jedno rpetrazivanje..."
ostavim taj link sa tom porukom ovde
onda kliknem na link i izadje mi trazeno pretrazivanje : )
e izbrisala sam link
 
Poslednja izmena:
I meni se ovo pojavilo. Doduše, još neki dan, ali se nakon pet minuta vratilo sve u normalu. I sve je bilo u redu, do danas.

Danas kada kliknem na "Prikaži skorašnje poruke", stalno izbacuje ovo obaveštenje:


"Obaveštenje Žao nam je! Administrator je odredio da možete izvršiti samo jedno pretraživanje svakih 5 sekundi. Molimo Vas, pokušajte ponovo za 3 sekundi. "

Znači, i posle pet minuta ne diranja ničega, stalno ovo izbacuje. Prođe pet sekundi, prođe tri sekunde, nista se ne događa, opet isto...

Kliknula sam nasumično na neke ljude, ne vidi se ni njima. Nekima opet nasumično kliknuto, vidi se. Znači, nije svima isto.

Počelo je danas u 12: 30, sada je 13: 14 i i dalje se ne vide postovi moji.

Možete vi to otkoniti i u čemu je problem zapravo? Šta se događa?

Objasnite nam.
 
Zamolio bih svakokoga ko ima slicne probleme da se javi na ovoj temi i napise tacno vreme kada mu se ovo obavestenje pojavilo.

Pojavilo mi se prije nekih 20-ak dana,možda i mjesec,maloprije pitam jednu osobu na pp-u da li zna o čemu se radi,čim sam je to pitao automatski sam mogao da uđem u "svoje skorašnje poruke"...
Što znači da vi imate mogućnost da čitate naše privatne poruke:think:
Neobična "slučajnost",ma čitajte,imate i šta,a i zaboli me:hahaha:
 
:strika:

Obaveštenje
Žao nam je! Administrator je odredio da možete izvršiti samo jedno pretraživanje svakih 5 sekundi. Molimo Vas, pokušajte ponovo za 2 sekundi.

- - - - - - - - - -

:manikir:

Obaveštenje
Žao nam je! Administrator je odredio da možete izvršiti samo jedno pretraživanje svakih 5 sekundi. Molimo Vas, pokušajte ponovo za 1 sekundi.
 
Zamolio bih svakokoga ko ima slicne probleme da se javi na ovoj temi i napise tacno vreme kada mu se ovo obavestenje pojavilo.

Evo ja imam danas prvi put te probleme, tacnije malopre. Htela sam da dam reputaciju u pretrazim poruke korisnika, ali nije htelo nista da izbaci, nego je pisalo onako kako je i postavljacica u uvodnom postu navela.
 
Poslednja izmena:
poslednji bezuspešan pokušaj
u 02 h 38'

Obaveštenje
Žao nam je! Administrator je odredio da možete izvršiti samo jedno pretraživanje svakih 5 sekundi. Molimo Vas, pokušajte ponovo za 3 sekundi.

danas nism okrenula stranicu da mi nije izbacio
Obaveštenje :mrgreen:

Možda bi Administrator mogao da reši problem tako što će da ukine pretragu,pa da znamo
na čemu smo ili da ukine ograničenje ,jer ovo počinje da smara toliko da čovek poželi da
se samobanuje :dash:
 
Meni se ovaj problem dešava svakodnevno i u različita vremena, unazad više od 30 dana. Uz dupliranje postova( sa čime sam se povremeno i šalio) koje je također prisutno, sve dijeluje prilično frustrirajuće.

attachment.php
 

Back
Top