Zasto Rusija cuti na krvoplolice u Egiptu

Moje je misljenje je da njih boli ona stvar za sve sem za sebe,znam da ne podrzavaju muslimanku bracu,rekao sam vec


Па и треба да их боли она ствар.

Држава која прогони Копте, у којој жене не смеју да прошетају саме да не би биле силоване и малтретиране, пуна исламских двоножних мајмуна који се ваљају по улицама...

Ту земљу треба у тоталу игнорисати и пустити их да се међусобно порокају у што већем броју.
 
Па и треба да их боли она ствар.

Држава која прогони Копте, у којој жене не смеју да прошетају саме да не би биле силоване и малтретиране, пуна исламских двоножних мајмуна који се ваљају по улицама...

Ту земљу треба у тоталу игнорисати и пустити их да се међусобно порокају у што већем броју.

e sto ti je srpkinja.....:lol:
 
Где год постоји ислам, ту нема ни памети ни мира ни нормалног живота. Збиља их треба оставити самима себи.

Gresis. To je kao da ostavis korov da raste dok ne ugusi sve. Treba to unistiti preventivno na takav nacin da se vise nikada ne povrati ni u mislima
 
Где год постоји ислам, ту нема ни памети ни мира ни нормалног живота. Збиља их треба оставити самима себи.

zavadi pa vladaj su kazali rimljani davno davno......islam jeste bolesna religija.....i ona je samo instrument u rukama onih koji znaju kako mogu da je upotrebe za svoje ciljeve.......

- - - - - - - - - -

Gresis. To je kao da ostavis korov da raste dok ne ugusi sve. Treba to unistiti preventivno na takav nacin da se vise nikada ne povrati ni u mislima

pa sto ratka osudise onda covek teo da ih iskoreni?:lol:
 
После онога што су урадили Гадафију, ја имам само презир према Арапима.

Тунис, Египат, Либија - свеједно ми је да ли ће постојати или не.

Ako ne postoje, postojace Kalifat, zato Amerikanci i rade to sto rade (dobro, Libija je bila velika greska, ali ne americka vec onog Sarkozija, a smena Mubaraka Obamina greska, jer je imao san da uvede demokratiju).
 
Ako ne postoje, postojace Kalifat, zato Amerikanci i rade to sto rade (dobro, Libija je bila velika greska, ali ne americka vec onog Sarkozija, a smena Mubaraka Obamina greska, jer je imao san da uvede demokratiju).


Па Американци су уништили све секуларне режиме у, бар до тада, релативно мирним и напредним земљама и подржали оне што траже "више демократије" са исуканим ножевима.
 
Па Американци су уништили све секуларне режиме у, бар до тада, релативно мирним и напредним земљама и подржали оне што траже "више демократије" са исуканим ножевима.

Sa sekularnim rezimima ne moze doci do rata. Sa islamistima na vlasti eto rata krsta I polumeseca
 
Gresis. USA je finansirala I naciste da bi IH na kraju unistila. To sto nekoga danas podrzavaju, to je nista. Uvece saveznik, ujutro arapsko prolece popodne vec ratno stanje. I nas su naoruzavali kao saveznika protiv staljina


Ти покушаваш да пронађеш неки систем у америчкој спољној политици.

Ја признајем да то не могу, врло брзо ми се замути у глави кад кренем да ређам ту гомилу сулудих потеза.
 
Па Американци су уништили све секуларне режиме у бар до тада релативно мирним и напредним земљама и подржали оне што траже "више демократије" са исуканим ножевима.

To je bila Obamina greska, da, jer je upravo on imao san da uvede demokratiju posto je odmah nakon puca je podrzavao Mursija, bilo je potrebno malo vremena pa podrzi vojnu huntu, sto znaci da puc nije finansirala Obamina administracija, vec drugi, neko iz regiona. saudi Arabija? Izrael? Mozda CIA na svoju ruku? Ne znamo. Arapi mogu da imaju ili kralja/vojnu diktaturu, ili islamsku drzavu. Protiv islamskih drzava su svi, Rusi i Amerikanci zato sto bi to ugrozilo mir, a arapski kraljevi i diktatori zato sto bi im to ugrozilo vlast.
 
Ти покушаваш да пронађеш неки систем у америчкој спољној политици.

Ја признајем да то не могу, врло брзо ми се замути у глави кад кренем да ређам ту гомилу сулудих потеза.

Americka diplomatija pod Obamom nije ni izbliza ono sto je bila, to je istina.
 

Back
Top