Јел волите расправе у вези?

Poruka
7.101
Пошто ми је досадно, свађао бих се са неким и провоцирао неког, а овде не бих могао, модови једва чекају да лупе бан, па се досетих да покренем ову тему.

Јел волите да се расправљате и свађате са партнером у вези? :D Оно може да буде и нешто слатко, али баш право да се свађате и вређате, па после тога и падне нешто жестоко у кревету ако се неко од вас баш не увреди.

Мени то занимљиво, ја волим да се расправљам увек, да показујем своју бескрајну памет у вези и наравно да увек победим, да каже: Ах добро ти си у праву. :mrgreen: Ал неко то не воли, па се љути по месец дана, а мене то прође за пола сата.

Па сад озбиљно, јел волите те расправе некад?
 
Па добро, не мора да падне вређање, ни ја то не радим често, једино ако се баш посвађамо па онда крене. Знао сам пре да се љутим на те увреде, касније навикао.

Лепо је и то ћутање, гледање у очи и слична роматника, али ваља се мало и посвађати :lol:

Да, под тим не подразумевам викање и агресију, али баш викање. Не подносим буку, чим почне неко да виче на мене стварно желим да га ударим, једва се контролишем.

- - - - - - - - - -

ma naravno svaka psihopata ce reci da je rasprava konstruktivna:lol:

Може да буде у неким случајевима.
 
znaci ozbiljan imas problem jer to predje u naviku i posle vam je jedini razgovor takav kroz nadjebavanje i pred drugima

Tacno,to vrlo lako predje u naviku.
Nekoliko puta sam bio u situaciji da mi prosto bude neprijatno kada neki par u mom drustvu krene sa nekom bezveznom raspravom.
Jasno je da to nije nista ozbiljno i da je to njihov nacin konverzacije ali zna bas da bude smor i iritantno.
kao "ma volimo se mi ali me on/ona ponekad izludjuje" :ljutko:
 
...iiii nisam mislila na tisinu kada "pogledi govore vise od reci" u parku na klupi ili na plazi uz sum morskih talasa, nego na cutnju kada nesto nije u redu u vezi, onda je mnogo bolje i raspraviti se od cutanja, trpljenja u sebi...znas onaj osecaj kad ne znas sta ti misli, tj. nemas nikakvu povratnu reakciju....

Е то је већ гадно, сложио бих се са тобом. Знао сам намерно да провоцирам и покренем свађе како бих сазнао шта мисли и на крају бих сазнао кад она пукне :D


Dosta mi je za danas rasprave na poslu,ostavimo to za drugi put,Suti,suti moj decace plavi,nesto se setih Novih fosila,

Како знаш да сам плав? :eek: Ти си видовита :worth:

- - - - - - - - - -

Tacno,to vrlo lako predje u naviku.
Nekoliko puta sam bio u situaciji da mi prosto bude neprijatno kada neki par u mom drustvu krene sa nekom bezveznom raspravom.
Jasno je da to nije nista ozbiljno i da je to njihov nacin konverzacije ali zna bas da bude smor i iritantno.
kao "ma volimo se mi ali me on/ona ponekad izludjuje" :ljutko:

Пред другима јесте ружно, мислим пре свега кад сте сами.
 
Пошто ми је досадно, свађао бих се са неким и провоцирао неког, а овде не бих могао, модови једва чекају да лупе бан, па се досетих да покренем ову тему.

Јел волите да се расправљате и свађате са партнером у вези? :D Оно може да буде и нешто слатко, али баш право да се свађате и вређате, па после тога и падне нешто жестоко у кревету ако се неко од вас баш не увреди.

Мени то занимљиво, ја волим да се расправљам увек, да показујем своју бескрајну памет у вези и наравно да увек победим, да каже: Ах добро ти си у праву. :mrgreen: Ал неко то не воли, па се љути по месец дана, а мене то прође за пола сата.

Па сад озбиљно, јел волите те расправе некад?

Ja ne volim da se raspravljam, ali zato redovno se izdirem na ženu...
 

Back
Top