Brazilka?

In Love xoxo

Zainteresovan član
Poruka
266
Imam jedno pitanjce - momci, da li volite da nam je intimna zona glatka ili ste više za netaknutu prirodu? :D
Gde je tu sredina?
Devojke, šta vi mislite, da li preterujemo u depilaciji ili je to deo kulture i lične higijene?

Zašto me ovo zanima? Zato što razmišljam o laserskoj epilaciji intimne zone ali me pomisao da će mi taj predeo zauvek izgledati kao kod sedmogodišnje devojčice pomalo plaši.
 
Imam jedno pitanjce - momci, da li volite da nam je intimna zona glatka ili ste više za netaknutu prirodu? :D
Gde je tu sredina?
Devojke, šta vi mislite, da li preterujemo u depilaciji ili je to deo kulture i lične higijene?

Zašto me ovo zanima? Zato što razmišljam o laserskoj epilaciji intimne zone ali me pomisao da će mi taj predeo zauvek izgledati kao kod sedmogodišnje devojčice pomalo plaši.

samo napred
na to cu i ja da idem al za sada secerna pasta resava stvar
i na to gledam vise kao na higijenu nego potrebu muskarca sta mu se i da li mu se svidja
 
Imam jedno pitanjce - momci, da li volite da nam je intimna zona glatka ili ste više za netaknutu prirodu? :D
Gde je tu sredina?
Devojke, šta vi mislite, da li preterujemo u depilaciji ili je to deo kulture i lične higijene?

Zašto me ovo zanima? Zato što razmišljam o laserskoj epilaciji intimne zone ali me pomisao da će mi taj predeo zauvek izgledati kao kod sedmogodišnje devojčice pomalo plaši.
ne brini se, nece, vise ce izgledati ko procelava picqa jer ti laseri jos uvek nisu savrseni i rezultat nije 100% :manikir:
 
Posto je u neku ruku i meni upuceno pitanje..
"Netaknuta priroda" kako ti to nazivas ne dolazi u obzir, frizurice su dobra stvar, ali moze i totalna depilacija.
 
Samo ces se ozraciti, ja bih jos podkresavao vevericu da sam na tvom mestu :)

mada meni ne smeta veverica, isti mi je rac, hole is hole, emotions in sex are important!
 
Није здраво. Новија истражвања кажу да длаке спречавају неке бактерије да улазе у вагину, пре свега то се односи на полне болести.
Боље мало среди, на кеца ошишај :D
 
Šta znam, prva koju sam video je bila dlakava, netaknuta. Komšinica je pomagala skupljati seno, seli smo da se odmorimo u nekoj strančici, ona je zapalila cigaretu, prikupila je kolena uz grudi, ali razmaknutih nogu, nosila je suknju, ja sam bio ispod nje i u jednom trenutku sam video šumicu . Imao sam desetak godina, njoj je bilo vrućina pa je zanemarila onu žensku naviku da niko ne sedi ispod njih i da drži skupljene noge.
Posle sam gledao neke čupuljice u erotskim časopisima koji su stizali iz nekada bratskih republika..i, eto, od malena čovek zavoli, pa mu ostane navika :lol:
Prva koji sam ebo je bila čupava, ali ranije brijana, pa je imala baš grube i guste dlake, ali nije to zaustavilo junaka :lol:
Šta znam, ako ne očekuje oral, onda mi je prilično svejedno, čak bih radije neku čupuljicu, ako će biti orala - onda bolje ćelavica, neće mi golicati nozdrve i neću pljuckati dlake iz usta kad postane lepljiva i počne da mi steže glavu butinama, trzajući i uzdižući kukove.
 
Imam jedno pitanjce - momci, da li volite da nam je intimna zona glatka ili ste više za netaknutu prirodu? :D
Gde je tu sredina?
Devojke, šta vi mislite, da li preterujemo u depilaciji ili je to deo kulture i lične higijene?

Zašto me ovo zanima? Zato što razmišljam o laserskoj epilaciji intimne zone ali me pomisao da će mi taj predeo zauvek izgledati kao kod sedmogodišnje devojčice pomalo plaši.
pa zavisi kako kome stoji, ima zena kojima stoji kad imaju kanackog drvosecu medju nogama.
sredina je izmedju prepona, negde na donjem delu karlichne kosti.
a ovo za tjelavljenje trajno, pa uvek mozes da zalepish lepe brchitje...
bitno je odrzavati higijenu,, a ne kase skines da ti na dlakama vise komadi voska!
 
Imam jedno pitanjce - momci, da li volite da nam je intimna zona glatka ili ste više za netaknutu prirodu? :D
Gde je tu sredina?
Devojke, šta vi mislite, da li preterujemo u depilaciji ili je to deo kulture i lične higijene?

Zašto me ovo zanima? Zato što razmišljam o laserskoj epilaciji intimne zone ali me pomisao da će mi taj predeo zauvek izgledati kao kod sedmogodišnje devojčice pomalo plaši.

Ja volim samo kad je spremna da primi moj genetski materijal, a to je onda cela osoba u pitanju. Kao što reče koleginica hejti - samo i jedino to je pravi seks. Ne zagledam se nešto previše tamo dole, ipak je to samo deo jedne cele osobe, pa neka izgleda onako kako izgleda.
 
to je stvarno stvar ukusa a oni se vremenom menjaju tako ce i tebi, sto ti se danas svidja sutra vise nece. bikini zona da bude izdepilisana je ok i mali irokez al skroz glatko svaki dan bijati, to ne stoji svakoj a i nadrazi se koza.
varijacije su mi najdraze, ponekad duze, ponekad krace a ponekad moze i bez... dlake mi ne smetaju zavisi kad ponekad mi je suma draza ;)
 
Imam jedno pitanjce - momci, da li volite da nam je intimna zona glatka ili ste više za netaknutu prirodu? :D
Gde je tu sredina?
Devojke, šta vi mislite, da li preterujemo u depilaciji ili je to deo kulture i lične higijene?

Zašto me ovo zanima? Zato što razmišljam o laserskoj epilaciji intimne zone ali me pomisao da će mi taj predeo zauvek izgledati kao kod sedmogodišnje devojčice pomalo plaši.

Zasto je uopste bitno misljenje drugih? Tvoje je telo u pitanju i sama treba da odlucis da li ces to uraditi ili ne...

Ako ti vec nesto znaci. Licno volim kada je glatko ili samo mala crtica iznad. Mnogo mi lepse izgleda a i nema dosadnih dlacica u ustima :cool: A i higijena je mnogo laksa bez dlacica. To znam i iz licnog iskustva
 
Zasto je uopste bitno misljenje drugih? Tvoje je telo u pitanju i sama treba da odlucis da li ces to uraditi ili ne...

Ako ti vec nesto znaci. Licno volim kada je glatko ili samo mala crtica iznad. Mnogo mi lepse izgleda a i nema dosadnih dlacica u ustima :cool: A i higijena je mnogo laksa bez dlacica. To znam i iz licnog iskustva

Pa šta joj radiš? Paseš je?
 
Imam jedno pitanjce - momci, da li volite da nam je intimna zona glatka ili ste više za netaknutu prirodu? :D
Gde je tu sredina?
Devojke, šta vi mislite, da li preterujemo u depilaciji ili je to deo kulture i lične higijene?

Zašto me ovo zanima? Zato što razmišljam o laserskoj epilaciji intimne zone ali me pomisao da će mi taj predeo zauvek izgledati kao kod sedmogodišnje devojčice pomalo plaši.
Ne mislim da preterujemo. Ali stvar izbora.
Ja volim skroz glatko i moze njemu/ njima da se dopada ovo ili ono, ne menjam!
Planiram isto. Ali, ti ne moras sve uklanjati, mozes ostaviti po sredini.
 

Back
Top