Nikad vise!?

Uzaludna

Obećava
Poruka
80
Prosle su tri godine od mog poslednjeg zaljubljivanja i cesto u poslednje vreme cujem komentare tipa 'to smo prerasli',pa me interesuje da li postoji starosna granica posle koje nestaju leptirici u stomaku...
 
klasična forma ... uvod , razrada , zaključak .

uzaludna 83 : ?

Ana Marija 82 : ne

Iluzionista ? : ne

vd 67 : ne


pa ti vidi šta ti je činiti . :wink:
 
Uzaludna:
Prosle su tri godine od mog poslednjeg zaljubljivanja i cesto u poslednje vreme cujem komentare tipa 'to smo prerasli',pa me interesuje da li postoji starosna granica posle koje nestaju leptirici u stomaku...
To da su prerasli je samo izgovor zbog straha da se ne dozivi neko razocarenje ako se prepustimo osecanjima...inace su ti leptirici nesto najlepse sto se dozivljava i ja taj osecaj ne bi zamenila ni sa cim...mada se desava da se posle leptirica u stomaku osete i neke druge divlje zveri... sve ima svoju cenu... :wink:
 
Kako sazrevamo tako i otkrivamo nove stvari u zivotu. Uvek su nam u pocetku extra interesantne, bitne, dozivljavamo ih nekako neverovatno. Kasnije ti je to sve vec vidjeno i nije tolio jak dozivljaj.

S druge strane "priroda to radi sama", i daje impuls zivotu...kad sazrevamo. Kad smo vec zreli daje slabije impulse, ali jos uvek daje.

I ja ne pamtim kad sam se zaljubio zadnji put...mada je bilo tu "dragih srcu mom"...
 

Back
Top