Ljubomorni ili jednostavno nemaju osecaj...? Pricam ti pricu

  • Začetnik teme Aleksej_BASO
  • Datum pokretanja
peach:
Aleksej,respect 8) za libido ! in other words:samo ti k@raj! :lol:
nego,ipak malo da ti "zvocnem" k'o starija sestra:navlaci,bre,kondom-nije to bas vredno svih bolestina sveta koje mozes pokupiti! :x

Hvala, konacno neko razuman!

Navlacim kondom sa nepoznatima, ali ova varijanta mi je dovoljni pouzdana, pa smem da dopustim sebi taj luksuz.

PS. Bih ja k@r@o samo nemam gde, a zamalo ni sta... yebiga... :( :cry:
 
Izvini Aleks sto sam te zekila - malcice,ali znam kako ti je.Malo je nezgodno to sto nemas prostora za manevrisanje.Sta da ti kazem.Nisi jedini u ovom gradu koji ima taj problem.Takvo je vreme danas.Sta da ti kazem!Ne mogu da ti pomognem,ali obecavam da necu vise da te kritikujem.U stvari ja sam se samo zezala,ali ti to nisi shvatio.Evo,necu vise.Samo jedno bih te zamolila.Postuj malo zene.Nisu sve takve kao sto ti pricas. :wink:
 
esperanca137:
Izvini Aleks sto sam te zekila - malcice,ali znam kako ti je.Malo je nezgodno to sto nemas prostora za manevrisanje.Sta da ti kazem.Nisi jedini u ovom gradu koji ima taj problem.Takvo je vreme danas.Sta da ti kazem!Ne mogu da ti pomognem,ali obecavam da necu vise da te kritikujem.U stvari ja sam se samo zezala,ali ti to nisi shvatio.Evo,necu vise.Samo jedno bih te zamolila.Postuj malo zene.Nisu sve takve kao sto ti pricas. :wink:

Nisi ni ti shvatila i ja sam se zezao, narocito za ono da kleknu i pop... To ja malo zezam V.A. nase interno... I volim malo da budem takav, zanimljivo mi kad se neke zene 'prime' na to sto napisem, haha! Naravno da postujem zene, mnogo vise nego sto to ovde pokazujem, nadam se da nece neko ovo da procita(!) jedino sto to uvek bude na moji stetu pa onda revoltiran ovde kazem koji losu rec.

Da nezgodno je kad nemas gde, a imas s kim, a mozes svaki dan 5 puta... Ili tako nekako... Nije ni to samo problem, da je to ono sto nije ne bi bilo ono sto jeste, nisam ispricao jos neke detalje price, pa bi sve bilo jasnije.. Ali dobro.
 
snoshaj efendija:
Ja imam jednog lika u firmi koja nece da rigne 1500 dinara za sobu u hotelu nego njuska okolo gde ima prazna gajba. Ne priznajem te price 'nemam prostor'. Ko oce da kara, neka obezbedi kintu.Ako je klinac nek ustedi od uzine.

Inace si mi gotivan lik, ...

Zao mi je sto ti nemas ni jednog ortaka koji bi ti pomogao u takvoj situaciji, ali to ocigledno proizilazi iz tvog stava, znas ono kakav si - takvi su i drugi prema tebi. Meni je najbolji ortak ovo ucinio, a i ja bih njemu uvek. Mojom greskom to sam ocekivao i od ovog drugog, ali nema veze. Ja mogu i u zbunju nije prvi put, a on ce 'lako' naci druge prijatelje, i resena stvar.

Blago tebi ako ti dajes svojoj deci 1500 kinti za uzinu!
 
Aleksej_BASO:
snoshaj efendija:
Ja imam jednog lika u firmi koja nece da rigne 1500 dinara za sobu u hotelu nego njuska okolo gde ima prazna gajba. Ne priznajem te price 'nemam prostor'. Ko oce da kara, neka obezbedi kintu.Ako je klinac nek ustedi od uzine.

Inace si mi gotivan lik, ...

Zao mi je sto ti nemas ni jednog ortaka koji bi ti pomogao u takvoj situaciji, ali to ocigledno proizilazi iz tvog stava, znas ono kakav si - takvi su i drugi prema tebi. Meni je najbolji ortak ovo ucinio, a i ja bih njemu uvek. Mojom greskom to sam ocekivao i od ovog drugog, ali nema veze. Ja mogu i u zbunju nije prvi put, a on ce 'lako' naci druge prijatelje, i resena stvar.

Blago tebi ako ti dajes svojoj deci 1500 kinti za uzinu!

Ako tvoj ortak ima posao i platu, verovatno ste slicnih godina da si i ti u sitauaciji da imas platu.Posto imas platu-plati.Ako nemas posao, nadji ga ili karaj u zbunju.
 

Back
Top