Ljubomorni ili jednostavno nemaju osecaj...? Pricam ti pricu

  • Začetnik teme Aleksej_BASO
  • Datum pokretanja
A

Aleksej_BASO

Gost
Znaci prica ide ovako:

Imam ortaka prilicno smo dobri, ide na more na 10-15 dana, i nije hteo da daa kljuceve od stana ni meni, ni drugom jednom ortaku koji je jos bolji sa njim... On zivi sam u stanu, imao je srecu da su roditelji imali para da mu kupe stancic.

Tom drugom nije frka , ali meni bas jeste, da vam sad ne objasnjavam situaciju, ali uglavnom nemam gde da *****, i jako puno bi mi znacilo da sam dobio stan na 'cuvanje'. Ipak ni moja partnerka nije uvek slobodna tako da bih stan iskoristio 3-4 puta maksimalno...

E sad taj drugar nije video pi.ku par godina, i nece uskoro, mada ima svoj stan i posao-platu i nema drugih obaveza, (on je posebna prica...)

Naravno, odbio nas je uz osmeh...

Nije mi jasno, da li on to radi jer ne moze da nadje devojku, pa kad on ne moze sto bi nama drugima olaksao mada ga nista ne kosta, ili je izgubio osecaj kako je to, kada imas s kom a nemas gde...????

Bas me je razocaro :( ...
 
Sad bash, ne znam koliko ste to zaista dobri, ali mogu slobodno da kazem da bih 95% mojih drugova za tako neshto odbio. A za preostalih 5% bih razmislio.

Zato shto, ni ja chesto nisam imao gde da vodim draganu, ali ponovo sam se nekako snashao. Nikad nikoga nisam molio za smeshtaj za neobavezni kres. Yebesh to. Snadji se.
Da ti je prvi put, ili da vam je neka godishnjica ili neshto od nekog emotivnog znachaja, verovatno bih pristao... ali ovako... Ne.

Ako bih bio potpuno iskren, nije stvar u tome shto bi npr. tipovalio neshto u mom stanu, nego shto bi ga uzurpirao. To je neprihvatljivo.
Drzim do svoje privatnosti.
 
Koliko smo dobri? Znamo se oko 8 godina preko druga (to je onaj drugi koga sam spomenuo) koji je sa njim od osnivne...

Kao sto sam rekao nije dao kljuceve ne meni nego ni tom liku sa kojim je od osnovne, a on mu je ipak najbolji drug...

Trece njegov krug prijatelja se svodi na nas 3-4 i ni na koga drugog... Pitam se zasto...

Isti, onaj drugi pomenuti, mi je npr. ucinio nesto slicno vec bez da je i pitao ista, a i ja bih to ucinio obojici.

Moja 'partnerka' je na moru 17 dana i od tada se nismo videli, a mama mi je na godisnjem jos 2 nedelje, znaci...

Naravno da mu ne bih uzurpirao stan, vrlo sam uredan, a i kako sam reako verovatno ga ne bih iskoristio vise od 3-4 puta...

Ja takve stavi kontam kao normalne medju ljudima koji su u odnosima kao mi, bar za mene.
 
Kiss_me:
U svakom slucaju, stan je njegov i nemas prava da se ljutis :)
I ako je on ljubomoran na tebe sto imas"ribu" mislim da si ti ljubomoran jer ima "gajbu". Dakle 1:1 ;)

Kako ne razumete, nije stvar u MORANJU, a tu sam rec vec video 2 puta ovde.

To je kao kad bih ja rekao da ne moram da se druzim ni sa kim, da ne moram da platim turu u kaficu, da ne moram da nekom ucinim uslugu, da ne moram nista nikome, ali kuda tako...

Stvar je u dobroj volji.

Ja njemu ne mogu da pomognem da nadje ribu, a pokusavao sam ali on nece ni da mrdne prstom, yebi ga, a on meni moze (ali ne mora ha ha) da pomogne sa stanom.

Bas dobro sto ste se odazvali u ovakvom broju, ovo me je bas mucilo. Razmislicu malo o svemu.

P.S. Pa da vidim ubuduce sta ja moram da radim a sta ne moram, ha, ha..
 
JOJ!

Majke mi i mi smo dugo razmisljali o tome, posto ne pokazuje ni najmanje interesovanje da se potrudi da nadje devojku...

Dugo smo razmisljali (ja i onaj treci iz price, to mi je naj drug!) i nismo skontali bas 100%... Znas taj lik je par puta bio u nemackoj da radi ... ko zna...

Javno nije ali...

Drag mi je i nadam se da nije i zao mi je sto nema ribu, ali ja sam odustao da ga cimam za to vise...
 
Aleksej, koliko ti imaš godina, 15? Zar ne razmišljaš ni o čemu drugom osim o seksu? Kad ti neko da ključeve od stana i otputuje, prebacio je na tebe ogromnu odgovornost. Zamisli da se nešto desi u stanu - provala, poplava, požar? Ma idi bre, dobro je što nisi dobio ključeve. Sve i da mi neko nudi, ja bih te ključeve prihvatila samo ako me ta osoba baš zamoli da joj čuvam stan i ne bih mogla noću mirno da spavam od straha da se nešto ne desi. :?

Da mi neko pita da se seksa u mom stanu dok ja nisam tu, oterala bih ga u tri lepe. Snađi se, dečko. To se može raditi bilo gde. Baš si neki gotovan.
 
ljudi su stvarno bezobrazni :?
ni ja ne bih dala kljuc od stana.
jednom se jedna prijateljica svalerisala.i druga joj dala kljuc dok je na poslu da ova ode s svalerom posto je udata,ne moze kod sebe.i posle mi kaze bez imalo blama(ova sto se svalerise) "koliko smo se znojili mislim da ce hanelore morati bas da se potrudi oko pranja posteljine"
ja zabezeknuta!da se vratim kuci i osetim miris tudjih izlucevina :arrow: uzas!!!
 
Brat i ja zivimo sami i cesto nam je stan slobodan.
Nikada ne bih davali kljuceve ljudima kako bi koristili stan u nasem odsustvu i nikada mi ne bi palo na pamet da tako nesto trazim.

Moja sestra od strica, sa kojom sam odrastala u istoj kuci, je doduse imala kopiju kljuca jedno vreme, dok sam stanovala sama, za slucaj da ja moj izgubim pa da mogu da se snadjem.Imali su ga privremeno i neki ljudi, kako bi nesto uzeli iz stana ili ostavili u stanu i zakljucali ga ali im nikada nije palo na pamet da borave u njemu dok smo mi odsutni.

Jednostavno, tesko dajem na koriscenje i fotoaparat koji kosta 200 eura, a treba da nekom poverim odgovornost za stan od nekoliko desetina hiljada evra i jos da mislim o tome umesto da se opustim na letovanju? Ne pada mi na pamet... Meni je trenutno poverena kancelarija u kojoj radim posto su mi gazde na odmoru...i to me mnogo opterecuje...a ti bi hteo da ti neko poveri svoj stan?!
 
cLick - OR - Die:
Aleksej_BASO:
Nije mi jasno, da li on to radi jer ne moze da nadje devojku, pa kad on ne moze sto bi nama drugima olaksao mada ga nista ne kosta, ili je izgubio osecaj kako je to, kada imas s kom a nemas gde...????

Bas me je razocaro :( ...

Ne pitaj $ta ortak mozhe da uchini za tebe, vec $ta ti mozhe$ da uchini$ za ortaka :lol:

Bas o tome se i radi, ja bih za njega ucinio i ovo sto on ne bi za mene, tj. ucinio bih bilo sta pogotovo ako mi ne predstavlja problem.

@storm cloud: nemaju samo zelju za sexom klinci od 15, za mene je normalno da sa 26 mislim o sexu kad god mogu...

drugo, ovaku mu je jos gore, cak i da se nesto desi u stanu on to nece znati dok se ne vrati sa mora, posto niko ne pazi na stan, ne poznaje ga niko od komsija jer se tek uselio, nova zgrada, a da ne govorim da u stanu ima tehnike u vrednosti oko 2000 evra, i kraj je totalno zabacen niko ne prolazi tuda... To je verovano vise opustajuce za njega nego da misli kako bi mi mogli da 'orgijamo' u stanu...

@hanibal: nisam mislio da mu 'isprskam' ceo stan ili posteljinu, naravno da bih vodio racuna o higijeni. Imam iskustva i znam kako se radi u takvim situacijama.
 
Imam i ja neke drugove sto nemaju gajbe. Jedan me non stop zapitkuje da mu ustupim po potrebi...ja kao kazem ok nije frka, al mu i jasno stavim do znanja da me takva neka kombinacija uopste ne privlaci. Pomisao na tudj znoj i ostalo mi je prilicno gadljiva. Sve bi totalno kompletno posle islo na pranje i ciscenje. Sto je prilican posao. Na srecu jos mu nije toliko dogorelo da ne moze negde drugde da se snadje.

S druge strane imam jednog druga koji bas dugo nije imao devojku, a nema ni gde..mada je i on posebna prica. E njemu bi dao odma samo da vec vise ...poljubi nesto... :lol:

Inace da mi neko pravi hebarnik od kuce... :roll: :lol: :wink:
 

Back
Top