Ljubomorni ili jednostavno nemaju osecaj...? Pricam ti pricu
Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 85

Tema: Ljubomorni ili jednostavno nemaju osecaj...? Pricam ti pricu

Aleksej_BASO
    Guest

Podrazumevano Ljubomorni ili jednostavno nemaju osecaj...? Pricam ti pricu

Znaci prica ide ovako:

Imam ortaka prilicno smo dobri, ide na more na 10-15 dana, i nije hteo da daa kljuceve od stana ni meni, ni drugom jednom ortaku koji je jos bolji sa njim... On zivi sam u stanu, imao je srecu da su roditelji imali para da mu kupe stancic.

Tom drugom nije frka , ali meni bas jeste, da vam sad ne objasnjavam situaciju, ali uglavnom nemam gde da *****, i jako puno bi mi znacilo da sam dobio stan na 'cuvanje'. Ipak ni moja partnerka nije uvek slobodna tako da bih stan iskoristio 3-4 puta maksimalno...

E sad taj drugar nije video pi.ku par godina, i nece uskoro, mada ima svoj stan i posao-platu i nema drugih obaveza, (on je posebna prica...)

Naravno, odbio nas je uz osmeh...

Nije mi jasno, da li on to radi jer ne moze da nadje devojku, pa kad on ne moze sto bi nama drugima olaksao mada ga nista ne kosta, ili je izgubio osecaj kako je to, kada imas s kom a nemas gde...????

Bas me je razocaro ...

Poznat
    Učlanjen
    08.11.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

u globalu da...
    za tvoju tuznu pricu nemam osecaja..ne drkas ga sigurno u nekom parku..

Poznat VisionOfDisorder (avatar)
    Učlanjen
    06.05.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    143

Podrazumevano

Sad bash, ne znam koliko ste to zaista dobri, ali mogu slobodno da kazem da bih 95% mojih drugova za tako neshto odbio. A za preostalih 5% bih razmislio.

Zato shto, ni ja chesto nisam imao gde da vodim draganu, ali ponovo sam se nekako snashao. Nikad nikoga nisam molio za smeshtaj za neobavezni kres. Yebesh to. Snadji se.
    Da ti je prvi put, ili da vam je neka godishnjica ili neshto od nekog emotivnog znachaja, verovatno bih pristao... ali ovako... Ne.

Ako bih bio potpuno iskren, nije stvar u tome shto bi npr. tipovalio neshto u mom stanu, nego shto bi ga uzurpirao. To je neprihvatljivo.
    Drzim do svoje privatnosti.

Aktivan član Kiss_me (avatar)
    Učlanjen
    25.05.2005.
    Reputaciona moć
    61

Podrazumevano

A da ti nisi malo preterao??? Mozda samo nema poverenje u tebe? I sto bi ti u opste morao dati stan?!

Aleksej_BASO
    Guest

Podrazumevano

Koliko smo dobri? Znamo se oko 8 godina preko druga (to je onaj drugi koga sam spomenuo) koji je sa njim od osnivne...

Kao sto sam rekao nije dao kljuceve ne meni nego ni tom liku sa kojim je od osnovne, a on mu je ipak najbolji drug...

Trece njegov krug prijatelja se svodi na nas 3-4 i ni na koga drugog... Pitam se zasto...

Isti, onaj drugi pomenuti, mi je npr. ucinio nesto slicno vec bez da je i pitao ista, a i ja bih to ucinio obojici.

Moja 'partnerka' je na moru 17 dana i od tada se nismo videli, a mama mi je na godisnjem jos 2 nedelje, znaci...

Naravno da mu ne bih uzurpirao stan, vrlo sam uredan, a i kako sam reako verovatno ga ne bih iskoristio vise od 3-4 puta...

Ja takve stavi kontam kao normalne medju ljudima koji su u odnosima kao mi, bar za mene.

Učlanjen
    25.05.2005.
    Reputaciona moć
    61

Podrazumevano

U svakom slucaju, stan je njegov i nemas prava da se ljutis
    I ako je on ljubomoran na tebe sto imas"ribu" mislim da si ti ljubomoran jer ima "gajbu". Dakle 1:1

Aleksej_BASO
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Kiss_me
    U svakom slucaju, stan je njegov i nemas prava da se ljutis
    I ako je on ljubomoran na tebe sto imas"ribu" mislim da si ti ljubomoran jer ima "gajbu". Dakle 1:1
    Kako ne razumete, nije stvar u MORANJU, a tu sam rec vec video 2 puta ovde.

To je kao kad bih ja rekao da ne moram da se druzim ni sa kim, da ne moram da platim turu u kaficu, da ne moram da nekom ucinim uslugu, da ne moram nista nikome, ali kuda tako...

Stvar je u dobroj volji.

Ja njemu ne mogu da pomognem da nadje ribu, a pokusavao sam ali on nece ni da mrdne prstom, yebi ga, a on meni moze (ali ne mora ha ha) da pomogne sa stanom.

Bas dobro sto ste se odazvali u ovakvom broju, ovo me je bas mucilo. Razmislicu malo o svemu.

P.S. Pa da vidim ubuduce sta ja moram da radim a sta ne moram, ha, ha..

Učlanjen
    25.05.2005.
    Reputaciona moć
    61

Podrazumevano

Vidi, ok, ne moram reci rec MORANJE, ali ne mozes uvek uzeti nesto sto se "podrazumeva". Nista se ne podrazumeva.
    Ma mozes razumeti i ne moras, al nadji drugu gajbu

Aleksej_BASO
    Guest

Podrazumevano

jbg verovatno si u pravu, isao sam logikom 'sta bih ja ucinio drugom' ali izgleda da to nije bas tako...

Učlanjen
    25.05.2005.
    Reputaciona moć
    61

Podrazumevano

E drago mi je da si shvatio

E da, a da nije taj tvoj drug GAY

Aleksej_BASO
    Guest

Podrazumevano

JOJ!

Majke mi i mi smo dugo razmisljali o tome, posto ne pokazuje ni najmanje interesovanje da se potrudi da nadje devojku...

Dugo smo razmisljali (ja i onaj treci iz price, to mi je naj drug!) i nismo skontali bas 100%... Znas taj lik je par puta bio u nemackoj da radi ... ko zna...

Javno nije ali...

Drag mi je i nadam se da nije i zao mi je sto nema ribu, ali ja sam odustao da ga cimam za to vise...

Poznat storm cloud (avatar)
    Učlanjen
    19.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    138

Podrazumevano

Aleksej, koliko ti imaš godina, 15? Zar ne razmišljaš ni o čemu drugom osim o seksu? Kad ti neko da ključeve od stana i otputuje, prebacio je na tebe ogromnu odgovornost. Zamisli da se nešto desi u stanu - provala, poplava, požar? Ma idi bre, dobro je što nisi dobio ključeve. Sve i da mi neko nudi, ja bih te ključeve prihvatila samo ako me ta osoba baš zamoli da joj čuvam stan i ne bih mogla noću mirno da spavam od straha da se nešto ne desi. :?

Da mi neko pita da se seksa u mom stanu dok ja nisam tu, oterala bih ga u tri lepe. Snađi se, dečko. To se može raditi bilo gde. Baš si neki gotovan.

Elita
    Učlanjen
    10.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    202

Podrazumevano

ljudi su stvarno bezobrazni :?
    ni ja ne bih dala kljuc od stana.
    jednom se jedna prijateljica svalerisala.i druga joj dala kljuc dok je na poslu da ova ode s svalerom posto je udata,ne moze kod sebe.i posle mi kaze bez imalo blama(ova sto se svalerise) "koliko smo se znojili mislim da ce hanelore morati bas da se potrudi oko pranja posteljine"
    ja zabezeknuta!da se vratim kuci i osetim miris tudjih izlucevina uzas!!!

Iskusan S_K_V_O (avatar)
    Učlanjen
    01.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    114

Podrazumevano

Brat i ja zivimo sami i cesto nam je stan slobodan.
    Nikada ne bih davali kljuceve ljudima kako bi koristili stan u nasem odsustvu i nikada mi ne bi palo na pamet da tako nesto trazim.

Moja sestra od strica, sa kojom sam odrastala u istoj kuci, je doduse imala kopiju kljuca jedno vreme, dok sam stanovala sama, za slucaj da ja moj izgubim pa da mogu da se snadjem.Imali su ga privremeno i neki ljudi, kako bi nesto uzeli iz stana ili ostavili u stanu i zakljucali ga ali im nikada nije palo na pamet da borave u njemu dok smo mi odsutni.

Jednostavno, tesko dajem na koriscenje i fotoaparat koji kosta 200 eura, a treba da nekom poverim odgovornost za stan od nekoliko desetina hiljada evra i jos da mislim o tome umesto da se opustim na letovanju? Ne pada mi na pamet... Meni je trenutno poverena kancelarija u kojoj radim posto su mi gazde na odmoru...i to me mnogo opterecuje...a ti bi hteo da ti neko poveri svoj stan?!

Poznat cLick - OR - Die (avatar)
    Učlanjen
    20.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio S_K_V_O
    Meni je trenutno poverena kancelarija u kojoj radim posto su mi gazde na odmoru...i to me mnogo opterecuje...a ti bi hteo da ti neko poveri svoj stan?!
    Ma $ta te opterecuje.. ma nemoj da si luda, ma nemoj da te stid Ima$ fantaziju na kancelarijskom stolu samo za sebe..

I $to bi rekao Homer Simpson
    mmmm.. seeegzi 8)

Poznat cLick - OR - Die (avatar)
    Učlanjen
    20.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Da li su ljudi ljubomorni ili jednostavno nemaju osecaj.

Citat Original postavio Aleksej_BASO
    Nije mi jasno, da li on to radi jer ne moze da nadje devojku, pa kad on ne moze sto bi nama drugima olaksao mada ga nista ne kosta, ili je izgubio osecaj kako je to, kada imas s kom a nemas gde...????

Bas me je razocaro ...
    Ne pitaj $ta ortak mozhe da uchini za tebe, vec $ta ti mozhe$ da uchini$ za ortaka

Aleksej_BASO
    Guest

Citat Original postavio cLick - OR - Die
    Citat Original postavio Aleksej_BASO

Bas me je razocaro ...
    Ne pitaj $ta ortak mozhe da uchini za tebe, vec $ta ti mozhe$ da uchini$ za ortaka
    Bas o tome se i radi, ja bih za njega ucinio i ovo sto on ne bi za mene, tj. ucinio bih bilo sta pogotovo ako mi ne predstavlja problem.

@storm cloud: nemaju samo zelju za sexom klinci od 15, za mene je normalno da sa 26 mislim o sexu kad god mogu...

drugo, ovaku mu je jos gore, cak i da se nesto desi u stanu on to nece znati dok se ne vrati sa mora, posto niko ne pazi na stan, ne poznaje ga niko od komsija jer se tek uselio, nova zgrada, a da ne govorim da u stanu ima tehnike u vrednosti oko 2000 evra, i kraj je totalno zabacen niko ne prolazi tuda... To je verovano vise opustajuce za njega nego da misli kako bi mi mogli da 'orgijamo' u stanu...

@hanibal: nisam mislio da mu 'isprskam' ceo stan ili posteljinu, naravno da bih vodio racuna o higijeni. Imam iskustva i znam kako se radi u takvim situacijama.

Domaćin peach (avatar)
    Učlanjen
    15.12.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    85

Citat Original postavio "Aleksej_BASO
    u stanu ima tehnike u vrednosti oko 2000 evra, i kraj je totalno zabacen niko ne prolazi tuda...
    daj malo detaljniji opis lokacije,ja cu ti "otkljucati" stan a ti se s tvojom cicom sexaj do mile volje...al' onhe tehnika :-)

Aleksej_BASO
    Guest

Podrazumevano

hehehee znao sam da ce se neko naloziti

moze, ai ta informacija se placa...

...moze i u naturi 8)

Učlanjen
    25.05.2005.
    Reputaciona moć
    61

Podrazumevano

Aleksej, tebi izgleda nije vazno ni s kim ni gde, vazno da se moze

Aleksej_BASO
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Kiss_me
    Aleksej, tebi izgleda nije vazno ni s kim ni gde, vazno da se moze
    Ne mogu da biram, pogledaj mi sliku u profilu pa ce ti biti jasno... ops: ops: ops:

Učlanjen
    25.05.2005.
    Reputaciona moć
    61

Podrazumevano

Ih da je po slici u profilu, ja ne bih imala ni sa cim hahahahah
    Tamo sam samo stavila jedan smajli, ako nisi video

Zainteresovan član AllPacino (avatar)
    Učlanjen
    17.10.2004.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

bas je taj tvoj drug pichka...pichkica...pichketina...umesto da ti da kljuceve...pa da mu posle pricas kako si je cepo...na stolu gde jede...u krevetu gde spava...u kupatilu...na terasi...u spajizu...u hodniku....na televizoru....ispod televizora...na podu...na regalu...na ves masini...lepo bi se odusevio kad bi se vratio...jos kad bi mu snimio...

Elita bundeva (avatar)
    Učlanjen
    10.07.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    1471

Podrazumevano

ih, bve, kakvi ste to ljudovi...davao sam kljuceve drugarima kad god im je bila frka

Domaćin Pera_Zdera (avatar)
    Učlanjen
    29.12.2003.
    Reputaciona moć
    84

Podrazumevano

Imam i ja neke drugove sto nemaju gajbe. Jedan me non stop zapitkuje da mu ustupim po potrebi...ja kao kazem ok nije frka, al mu i jasno stavim do znanja da me takva neka kombinacija uopste ne privlaci. Pomisao na tudj znoj i ostalo mi je prilicno gadljiva. Sve bi totalno kompletno posle islo na pranje i ciscenje. Sto je prilican posao. Na srecu jos mu nije toliko dogorelo da ne moze negde drugde da se snadje.

S druge strane imam jednog druga koji bas dugo nije imao devojku, a nema ni gde..mada je i on posebna prica. E njemu bi dao odma samo da vec vise ...poljubi nesto...

Inace da mi neko pravi hebarnik od kuce... :wink:

Slične teme

1. Pricam ti pricu.....
    Autor vanjaiks u forumu Zanimljivosti
    Odgovora: 178
    Poslednja poruka: 20.05.2009., 23:32
  2. Da li ste ljubomorni?
    Autor @@GAGA@@ u forumu Muškarci
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 10.05.2008., 19:48
  3. Da li ste ljubomorni?
    Autor La Flaca u forumu Ljubav i seks