Najčešće laži muškaraca

pa dobro paun mora malo da se naduva, mislim kontam ja to, al do razumljive granice, ako bi preterao onda ga otpisujem, mislim sta sad treba da izigravam fikus, pa bas tolko zaludna nisam
al clanak je sve nesto kes kolica i ti fazoni, bljak malo zvuci ceo clanak, mislim da se susretnem sa takvim lazima ko u clanku odma bih ga oterala u pm, mislim kolka dzibercina treba da budes da lovis neku na lazi da imas mecku a kotrljas juga, a ovamo kao oces fine devojke ua sponzoruse i te price, pa samo sebe ukopas :lol: kazi lepo vozim juga, ja kazem vazi super blago tebi ja ni juga nemam, i onda sednemo i vozikamo se dok tockovi ne poispadaju, romantika :aha:
de bre kopate ove clanke za zatupljivanje :lol:
 
lazu i muskarci i zene.kakva je laz zavisi od osobe kojoj se laze.neka zena voli pare pa ce joj o tome lagati,a nega voli pametne pa ce joj lagati da je jako nacitan i te fore.laz se lako prepozna,ako to zelis.cim se neko previse hvali necim i to jako potencira nisu mi tu cista posla.pusti brata da sama skontam ko si.cini mi se da ipak najvise lazu o tom kako su opusteni,ne posesivni ,a vecina cim malo ozbiljnije udje u vezu stavila bi zvonce na doope svoje partnerke da prati svaki pokret a dabome i da drugi znaju da je njegova.
 

Back
Top