Dijagnoza

pa ja nekad kad imam inspiraciju tako
a inace bas me briga
njihova dijagnoza, njihov teret
sve dok je mnogo vise onih koji su dusa jedna, dijgnosticari mi ne smetaju
zalutale dusice..
 
ja to sve popendekam
pen.jpg
 
naisla sam na forum za sociopate i lici mi jako na atmosferu koja ovde vlada u poslednje vreme ali su oni bar zanimljivi i znaju ko su i sta su.
kad vidim da se neko ponasa ko oni tamo... pa, ne sklanjam se sa puta ali nije bas ni da me interesuje da se raspravljam. jedino ako nekog cenim a ne slozimo se oko necega volim da se objasnim.
 
Pa ono, forumi kao anonimne socijalne mreze imaju odredjene prednosti u odnosu na FB, Tweeter i slicna swanja - lakse je istresti frustraciju, mozes bataliti socijalnu inteligenciju (ako je imas :mrgreen:), ispasti fest budala bez stvarnih posledica kakve bi recimo bile osude ili reakcije na javnoj mrezi ili u RL. Ovde su stvarne sociopate oni koji internet sukobe prenose u RL, kada vec Mojra spomenu sociopate. Inace, forum je adekvatna zamena za RL mikrodrustvenu sredinu, jedina razlika je sto je ovde u odnosu na realnost mnogo pametnih pa s toga i stalno tinja :malav:
 
neam pojma
meni ovo najvise slici na recimo neku vecu firmu
gdje se svi medjusobno kao znaju, kao podnose, ebu i ebuckaju...metaforicki i stvarno...
toliko je otprilike sumanto i normalno...
e, sad...pravde i krivde...u principu specijalno me zabole d.upe
osim kod situacija kad vidim recimo da se neko
ili neka...grupacija bas namechila na nekog...kad postane bas bljak obicno ne cutim...
mada mi je sad fitilj znatno duzi nego ranije...
a i manje me zanima sve to skupa
kad sve saberem o forumskim abrovima znam vrlo malo...
mozda je to zbog toga sto sam egocentricna skroz...tj nisam sigurna koliko
me zivoti nepoznatih i nekih poznatih mi ljudi opce zanimaju...

eto, ja sam...takoreci dusa od medvj...ovaj, covjeka :rumenko:
 
Poslednja izmena:
Pravde nema ni u rl pa sto bi je bilo i ovde :aha:

Dakle ne ganjam je nit me zabole patka :lol:

Meni lici na srednju skolu, znate ono popularni, streberi, klike, svi se muvaju i ebu i tako to :lol:
 
Ono, kad ganjate pravdu na forumu, el vam se desava?
Znao sam povremeo pasti u napast, jedva se izlecih. Nekad imam recidiv al je sad mnogo lakse:malav:

nekad je bila moderna dijagnoza projekcija i pronalazenja neprijante istine o sebi u recima ovog nekog
onda su forumasi presli na nehebicu,frustraciju i komplekse,a da i pms
sad je moderno prisivanje menopauze(valjda je prosecni korisnik ostario pa pms vise nije aktuelan) a vidim da je i ljubomora na fizicki izgled pocela polako da se pomalja
svevremena dijagnoza je get a life (ja sam na forumu radi istrazivanja/polomio sam nogu/na poslu mi dosadno a ti jer si luzer)
e sad ja ne znam sta je tema ove teme ali morala sam da prepisem ovo iz svog naucnog rada koji pisem na osnovu istrazivanja radjenog na forumu :malav:
 

Back
Top