Dijagnoza

Pa nekakav komentar je normalno da se stavi, jer čemu inače služi forum? Po meni je ta tema - ili reci nešto lepo (pa makar i mongoloidno) ili ćuti, jer fakat je da većina ljudi tamo postavlja slike u svrhu jednog benignog jačanja samopouzdanja. Besmisleno sadistički mi je poklopiti nekog na tako neke jeftine načine, samo zato jer se može.

bravo.zdrav stav
 
ijao, kako smi mi svi sad ovde fini i tolerantni
i pokazujemo kako se moze konstruktivno diskutovati, bez projekcija i vredjanja
i uopste, mislim da se na temi trenutno nalazi esencija forumske mudrosti, korisnici koji su krstu uzdigli na pijedastal!
ko ne misli tako-ima dijagnozu!
pa jesmo.
eto ja sam te malo prozivala u poslednje vreme, jer sam mislila da me dovoljno poznajes da mozes to da podneses bez cimanja, i da ne primish licno.
primila si licno, meni bilo zao, sto nisam bila pazljivija u odabiru reci..jer u sustini nije vazno sta se kaze ,nego ako se kaze
osim ako si dosao sa nemerom da se nekom isresesh na glavu i odvadish neku zivotnu frustraciju..

Umem i ja da podbodem muchki, iza ledja, podmuklo kao stoka...covek je slab i ima dijagnozu, tema je mali analgetik :lol: Al otom potom :lol:
znam. al te volim, pa ti uvek nadjem opravdanje. jbg kad sam *****.:))

pa mozemo...ali posto te znam i znam ti rezon
sklona sam preispitati vlastito vidjenje neceg
i dati sansu necem...nekom, tebe radi...i ne mislim da je to lose
niti pricam samo o nasoj konkretnoj relaciji

hvala ti, bash bash. divno je to sto si rekla.
cak i ako nije samo o nasoj konkretnoj relaciji:)))
 
mozda za nekog i nije
al opet ne vidim kako to remeti tudju...forumsku egzistenciju?

Pa i ne remeti, shvataš?
Ebe se meni dal će ona nastavit da se kači... ako se kači, a tema je javna, ja ću reći svoje cenjeno mišljenje. Ali će me isto tako savršeno zaboleti podno stomaka i da tu temu sada izbrišu, razumeš?
Dakle, to je zamena teza, jer je očigledno da ona meni ne remeti forumsku egzistenciju (o, rogobatnog li izraza! :D), a ispade da moje subjektivno mišljenje, mišljenje jednog nika, eeeej, nika... njoj remeti.
Ko tu ima problem?
 
Pa nekakav komentar je normalno da se stavi, jer čemu inače služi forum? Po meni je ta tema - ili reci nešto lepo (pa makar i mongoloidno) ili ćuti, jer fakat je da većina ljudi tamo postavlja slike u svrhu jednog benignog jačanja samopouzdanja. Besmisleno sadistički mi je poklopiti nekog na tako neke jeftine načine, samo zato jer se može.

Lepo. zivot je ionako qurac. Missim, nekad se moze malo cackati i podbosti al sto se tice vizuelnog, kao najjaceg faktora identiteta i ego kreatora, treba biti doziran. Ja recimo zezam Kockicu, Cicka ili Mindjusicu ali ako bi reagovale katastrofalno to se nikada ne bi ponovilo ;) Koji sam ja qurac da nekome kazem da je debeo ili ruzan kada sam i sam defektas? U tom kontekstu sam razumeo i objede od Dive i nekih forumasica- znaci komentarisi slobodno al se i okaci
 
Zaboga, moš misliti koliko bi se fotošopirale reputacije. :mrgreen:

ne smeta mi ni to, ako nekome znači pohvala neka šminka. :)
ali me nervira ona pakost i ljubomora, samo neka nisi bolji.
s druge strane automatski ako si jedva proosečan dobijaš pohvale jer ne ugrožavaš ničije sise.

Pa nekakav komentar je normalno da se stavi, jer čemu inače služi forum? Po meni je ta tema - ili reci nešto lepo (pa makar i mongoloidno) ili ćuti, jer fakat je da većina ljudi tamo postavlja slike u svrhu jednog benignog jačanja samopouzdanja. Besmisleno sadistički mi je poklopiti nekog na tako neke jeftine načine, samo zato jer se može.

Tema je ''Da vas vidim danas'', a ne ''Dajte slike pa da drkamo i komentarišemo''.

dogovori se. :)

sad, dal je to sadizam ili sado/mazo odnos, nisam sigurna...
ako je neko toliko očajan, dovoljno je da zamoli za pohvalu, daću mu je.

- - - - - - - - - -

bravo.zdrav stav

to je jednosmeran stav.
 
meni ne smeta da neko kaze svoje misljenje
daj mi link gde sam takvo nesto napisala
bilo da je to sto je receno pozitivno ili negativno
samo mi smeta, ono bas mi smeta kad neko komentarise licemernim ta neka srca i pohvale u komentarima
eto to mi smta
kao sto ti mozes mozes da napises da ti se nesto ne svidja, neko ima pravo da mu se iz njemu znanih razloga nesto svidja
i ne svidja mi se sto se to sve pokrrenulo sa izmanipulisanom konsatatacijom koja u samom nacinu na koji je postavljena nije tacna

Ovaku količinu licemerja još ne sretoh u ovim forumskim katakombama... jok, eto sve ovo izmislismo, nikada ti nisi rekla da ti nešto smeta... samo smo malopre bili Hitleri, a do toga voajeri. Kakve veze takva etiketiranja imaju sa tim tvojim srcima, m?
Beži, ženo, mršći mi sa piksela... smešna ispadaš sa svakim komentarom, ne znam ni što te pitam išta... čuj, sad ona prdi ljubičice...
Bljuje mi se, malopre rekoh, od tih proseravanja o forumskim žrtvama i Hitlerima... ebote, koliko ti je to bitno, neverovatno...
 
O naslovu teme sam već rekao, ako nije predviđena za komentare, nek se to naglasi, i svaki komentar sankcioniše, ni po babu ni po stričevima, bez izuzetka, bio pozitivan ili negativan. Pa druženje na pepej...
Što je onda ne promene u Hajde da se hvalimo danas, u drugu krajnost? Već postoji tema Pohvalite se, pa što da ne bude još jedna takva za .jpg formate.

Dalje, ne potresam se, ama baš nimalo. Kad me banuju, ni ne virnem ovde, kakvi klonovi i bakrači. Samoinicijativno sam već pravio par puta pauze po pola godine, godinu, jer nisam imao vremena, volje, želje... za ovo. Eto kol'ko je to bitno, barem meni.
Koga sam hteo upoznati, upoznao sam. I sada neke upoznajem, ali većinom ne pridajem važnosti tome.

ovaj drugi pasus su tvoje licne stvari, odluke...tu nema sta ni da ti odobravam, ni da te kudim...

sto se teme tice - jos uvijek ne vidim poentu
tema je definirana u uvodnom postu, postavljena na pdf zene i sluzi za neku...svakodnevnu kominikaciju
savrseno je benigna, sama po sebi, i mislim da sr ljudi na njoj, mahom, ok druze...
zasto to sankcionirati ili onemoguciti ljudima taj vid komunikacije? kad kazem zasto, mislim bukvalno - zasto, kakva je korist od toga?

inace, neki forumi imaju teme ili dielove foruma sa ogranicenim pristupom
ovdje su drustvene grupe ekvivalent toga?
ok je to, kao ideja, u stvarnosti to vrlo brzo postane stvarno...zatvoren sistem
i to povuce neke druge negativne pojave...
a ideja te teme je, ako se dobro sjecam i ako sam dobro razumjela, upravo da se otvorimo
malo vise jedni prema drugima...ne mora to nuzno biti bojno polje...
 
pa mozemo...ali posto te znam i znam ti rezon
sklona sam preispitati vlastito vidjenje neceg
i dati sansu necem...nekom, tebe radi...i ne mislim da je to lose
niti pricam samo o nasoj konkretnoj relaciji

Što ima smisla u svakoj temi, sem na temi gde baš treba da komentarišeš 'ad hominem', odnosno konkretnije fizički izgled... e onda tu isplivaju problemi i kompleksi, jer se u .jpg formatu baš i ne možeš femkati kao u postovima.
Dakle, ova tema je izuzetak koji potvrđuje pravilo, te je ne možeš generalizovati u džak sa ostalim temama.
 
pa jesmo.
eto ja sam te malo prozivala u poslednje vreme, jer sam mislila da me dovoljno poznajes da mozes to da podneses bez cimanja, i da ne primish licno.
primila si licno, meni bilo zao, sto nisam bila pazljivija u odabiru reci..jer u sustini nije vazno sta se kaze ,nego ako se kaze
osim ako si dosao sa nemerom da se nekom isresesh na glavu i odvadish neku zivotnu frustraciju..






h
ok, moja greska sto sam programirana da kad me neko proziva i cima, ja to shvatim (zaboga!) licno :lol:
samo....ja na tvoje prozivanje nisam reagovala dzukacki, zar ne? lepo sam i iskreno pitala sta je problem
lepo sam i iskreno rekla sta mislim
nisam isla kao maca oko misa
 
Ovaku količinu licemerja još ne sretoh u ovim forumskim katakombama... jok, eto sve ovo izmislismo, nikada ti nisi rekla da ti nešto smeta... samo smo malopre bili Hitleri, a do toga voajeri. Kakve veze takva etiketiranja imaju sa tim tvojim srcima, m?
Beži, ženo, mršći mi sa piksela... smešna ispadaš sa svakim komentarom, ne znam ni što te pitam išta... čuj, sad ona prdi ljubičice...
Bljuje mi se, malopre rekoh, od tih proseravanja o forumskim žrtvama i Hitlerima... ebote, koliko ti je to bitno, neverovatno...

eto o tome ti pricam
ebe se meni za tvoje f :lol:
 
Pa i ne remeti, shvataš?
Ebe se meni dal će ona nastavit da se kači... ako se kači, a tema je javna, ja ću reći svoje cenjeno mišljenje. Ali će me isto tako savršeno zaboleti podno stomaka i da tu temu sada izbrišu, razumeš?
Dakle, to je zamena teza, jer je očigledno da ona meni ne remeti forumsku egzistenciju (o, rogobatnog li izraza! :D), a ispade da moje subjektivno mišljenje, mišljenje jednog nika, eeeej, nika... njoj remeti.
Ko tu ima problem?

sori, ali kako te remeti to sto je osoba x okacila svoju fotku i to na temi koja te, koliko vidim, ne zanima...dakle, ne zanima te ni
osoba x i njena fotka...odakle onda ovo sa - cijenjenim misljenjem? missim, odakle potreba da ga izneses?
ima ovdje zilion tema koje me ne zanimaju
u najboljem slucaju udjem pogledam i odem
najcesce samo naslov procitam i produzim dalje
sto se konkretne teme tice - zanima me kako izgledaju ljudi s kojim se pisem prilicno dugo
i smatrala sam ako vec gledam ili pisem da je ok da i oni mene vide...
missim, to je do mene, naravno, stvar...fer pleja...za mene barem
 
Poslednja izmena:
ne smeta mi ni to, ako nekome znači pohvala neka šminka. :)
ali me nervira ona pakost i ljubomora, samo neka nisi bolji.
s druge strane automatski ako si jedva proosečan dobijaš pohvale jer ne ugrožavaš ničije sise.


pa ne znam dal je jednosmeran stav.



dogovori se. :)

sad, dal je to sadizam ili sado/mazo odnos, nisam sigurna...
ako je neko toliko očajan, dovoljno je da zamoli za pohvalu, daću mu je.

- - - - - - - - - -



to je jednosmeran stav.

kod mene u kuci je postojalko pravilo,a to pokusavam da naucim i decu'ako o nekome ne mozes nista lepo da kazes,bolje cuti
 
ovaj drugi pasus su tvoje licne stvari, odluke...tu nema sta ni da ti odobravam, ni da te kudim...

sto se teme tice - jos uvijek ne vidim poentu
tema je definirana u uvodnom postu, postavljena na pdf zene i sluzi za neku...svakodnevnu kominikaciju
savrseno je benigna, sama po sebi, i mislim da sr ljudi na njoj, mahom, ok druze...
zasto to sankcionirati ili onemoguciti ljudima taj vid komunikacije? kad kazem zasto, mislim bukvalno - zasto, kakva je korist od toga?

inace, neki forumi imaju teme ili dielove foruma sa ogranicenim pristupom
ovdje su drustvene grupe ekvivalent toga?
ok je to, kao ideja, u stvarnosti to vrlo brzo postane stvarno...zatvoren sistem
i to povuce neke druge negativne pojave...
a ideja te teme je, ako se dobro sjecam i ako sam dobro razumjela, upravo da se otvorimo
malo vise jedni prema drugima...ne mora to nuzno biti bojno polje...

Pitala si me koliko mi je bitno, pa sam ti odgovorio.

Za sve ostalo ću te jednostavno pitati, pošto se razvodnjavaš: što me onda nijedna od njih nije stavila na ignore, ako već neće svađu, odgovore, štagod?
Ništa lakše, zar ne?
I kamo odgovor ko ima problem sa mišljenjem jednog nika na javnoj temi?
 
Daleko od toga da ja na forumu imam skrupula kao u stvarnom svetu*. Što nije baš pohvalno, ali jеbiga... stoka sam, priznajem. Treba me razumeti, u moje vreme nije bilo interneta.
Ali radi se o tome da je opljuvavanje nečijeg fizičkog izgleda nivo zabavišta i osnovne škole. Nema niže. Pa hajde da zajebavamo ''debelog'', ''ćoru'' ili brkatu drugaricu... Ionako ne može da nas tuži učiteljici, a eliminisaćemo je iz svog života jednim klikom.


* a super je ta dihotomija na stvarni/nestvarni svet. Kao da ljudi ovde nisu stvarni, već softverski algoritmi kreirani za naše zadovoljstvo.
 

Back
Top