svrha

nije sreća neki uzak pojam ... kao ono tipa da ti neko pivo u ruku i ti piješ do kraja života i srećan si, nikakve te brige ne more :lol:
nekog čini srećnim ovo nekog ono, uglavnom čovjek treba da je takav i da tome teži ... ako neko ne zna šta sreća za njega predstavlja onda eto nek traži te prepreke ...
 
Ali te i to opet cini srecnim, i to je krajnji cilj, svrha. Zato i cinis sve da bi bio srecan.

Sve sam nesto razmisljao da mu kazem da nije sreca, ali stagod da mi je palo na pamet, svodi se na srecu i uzivanje...

Moze covek da bude srecan i u patnji (mazohisti), opet je srecan iako pati...ili ako tera nekoga drugog da pati (sadisti)... ako nije tezice da to obrne i prekrene da bude srecan, obrni okreni, na to mu dodje.
 
Poslednja izmena:
meni je ipak slađe pridobiti nešto što pruža otpor.
veća sreća, jel... :lol:

upravo tako :D logično je da ćeš biti srećnija ako se za nešto izboriš nego da padne s neba ...
i vidiš to je opet sreća, sreća ti predstavlja borbu ... dakle u pravu sam totalno :D
budite srećni koji vam je rušimo vladu, institucije ... pustimo naše pse ljubimce da se slobodno šetaju i oni hoće da budu srećni i teoce male nemojte klati, ni jaganjce, niti držati one piliće tovne :heart:
 
Ali te i to opet cini srecnim, i to je krajnji cilj, svrha. Zato i cinis sve da bi bio srecan.

Sve sam nesto razmisljao da mu kazem da nije sreca, ali stagod da mi je palo na pamet, svodi se na srecu i uzivanje...
Moze covek da bude srecan i u patnji, opet je srecan iako pati...ili neko drugi pati... obrni okreni, na to mu dodje.

ma samo se složi :D
budi srećan cvrle :D i ti si zaslužio :lol:
ako te prozivanje religije čini srećnim samo naprijed :D

- - - - - - - - - -

nekima je svrha da ceo život što više svršavaju..

neka nađe onda nekog kome sreću predstavlja da drugom drka i svi srećni z:D
 
trci.gif
 
upravo tako :D logično je da ćeš biti srećnija ako se za nešto izboriš nego da padne s neba ...
i vidiš to je opet sreća, sreća ti predstavlja borbu ... dakle u pravu sam totalno :D
budite srećni koji vam je rušimo vladu, institucije ... pustimo naše pse ljubimce da se slobodno šetaju i oni hoće da budu srećni i teoce male nemojte klati, ni jaganjce, niti držati one piliće tovne :heart:
Ali još više ako se izboriš da ti padne s neba! :D
 
Zivljenje kao pojavu vec ima, i niko ga nije pitao da li je zeli, a svrha toga, ne znam, ne mogu svesti nikako na prostiji logicni cinioc od srece... To je kao pitati zasto covek zeli da bude srecan. Jednostavno, takva mu je priroda. Nema drugog odgovora, a ni izbora.
 
Poslednja izmena:

Back
Top