okorist

Dee Lite

Domaćin
Poruka
4.299
mislio sam da pitam tamo na ženama, al štaga znam kako je nemka raspoložna, a ovo mi klon pa ko reko aj da ne čačkam mečku

pitanje za ženske...jel ste iskoristile nekad nekog mužjaka, al ono samo seksualno...ne misim na ceđenje para i to, znam da se vi time ne bavite
znači jel ste povalile nekog za jedno veče, da ga iskoristite, čisto radi meraka ?
hvala
 
a sta ima lose u tome, em one iskoristile em nama dobro ;)

zao bi mi bilo da nije pokusala jel se ustrucava ili je stidljiva a ovako cutim i uzivam i jutarnju kafu joj jos spremam:)
 
a sta ima lose u tome, em one iskoristile em nama dobro ;)

zao bi mi bilo da nije pokusala jel se ustrucava ili je stidljiva a ovako cutim i uzivam i jutarnju kafu joj jos spremam:)

a ne bojis se da ce ti povrijediti osjecanja ? :hahaha1:

mene iskoristila jedna udata mater joj ***** nikad poslije se nije javila, samo ne znam da l' se ta hvalila
 
a ne bojis se da ce ti povrijediti osjecanja ? :hahaha1:

mene iskoristila jedna udata mater joj ***** nikad poslije se nije javila, samo ne znam da l' se ta hvalila

vidis o tim osecanjima nisam ni razmiljao, i bolje mozda bi se bojio ;)

pa sad iz mog iskustva, hvale se ili bolje receno pricaju o tome sigurno ;)
 
mislio sam da pitam tamo na ženama, al štaga znam kako je nemka raspoložna, a ovo mi klon pa ko reko aj da ne čačkam mečku

pitanje za ženske...jel ste iskoristile nekad nekog mužjaka, al ono samo seksualno...ne misim na ceđenje para i to, znam da se vi time ne bavite
znači jel ste povalile nekog za jedno veče, da ga iskoristite, čisto radi meraka ?
hvala

jok. a jebbala jesam
 
mislio sam da pitam tamo na ženama, al štaga znam kako je nemka raspoložna, a ovo mi klon pa ko reko aj da ne čačkam mečku

pitanje za ženske...jel ste iskoristile nekad nekog mužjaka, al ono samo seksualno...ne misim na ceđenje para i to, znam da se vi time ne bavite
znači jel ste povalile nekog za jedno veče, da ga iskoristite, čisto radi meraka ?
hvala

nisam

al mozhda tu stavku stavim na to- do- listu
 
mislio sam da pitam tamo na ženama, al štaga znam kako je nemka raspoložna, a ovo mi klon pa ko reko aj da ne čačkam mečku

pitanje za ženske...jel ste iskoristile nekad nekog mužjaka, al ono samo seksualno...ne misim na ceđenje para i to, znam da se vi time ne bavite
znači jel ste povalile nekog za jedno veče, da ga iskoristite, čisto radi meraka ?
hvala
jesam:rumenko: zelela sam to da uradim kao muskarac i moram vam priznati da je odlican osecaj:)
 

Back
Top