Ljubav bez seksa

Vrela Cica

Iskusan
Poruka
5.579
:heart:
Raskinula sam sa deckom sinoc. Uopste se ne osecam dobro. Potpuno sam iscrpljena. Mislim da cu se vratiti da spavam posle ovog izlaganja. Problem se dogodio zbog moje nevinosti. Sinoc smo se malo ljubili i mazili i on je postao prilicno napdan. Rekao je da misli da je on pravi decko za mene i da treba da se udam za njega. Bilo mi je to veoma cudno, posto mi nije poklonio nikakav prsten, a vecera je bila prosecna. Oduvek sam bila skromna i jednostavna, ali sam oduvek zelela da taj trenutak izgleda nekako posebno i svecano, a ne da ja lezim u njegovom stanu u brusu i suknjici, a on u sa raskopcanom kosuljom i nekim sivim pantalonama. Moj svecani trenutak treba da izgleda lepo. DO sada sam se nekoliko puta verila i to su svi muskarci imali stila. Bila bi to romanticna vecera, na nekom romanticnom mestu uz veoma lep prsten. Ja sam morala da ga odbijem, jer nisam videla nikakvu buducnost sa nama. Bili smo na zajednickom letovanju, koje je bilo blaga katastrofa. Vec sam pisala o tome. Ispostavilo se da bas ne mogu da se oslonim na njega kao glavu nase buduce porodice, a kada sam ocekivala podrsku pre neki dan, on je bio zauzet nekim slepim crevom ili nekim zaliskom. Sve mi je to proletelo kroz glavu. Odlucila sam da raskinemo. Cak nije hteo ni da mi plati taksi za povratak kuci. Nedostatak manira mu je jaca strana, ocigledno.
Nekada su muskarci bili djentlmeni i bili su spremni da cekaju svoju dragu do braka, a danas su toliko nestrpljivi. Moze li veza da opstane, ako se vodi na tradicionalan nacin, kao sto ga ja zastupam ili su ljudi danas toliko optereceni tim trendom za brzim seksom? Zasto neko ne moze da shvati da neko moze voleti nekog, iako ne vode ljubav. Da li je ta zivotinjska razmena fluida jedino sto ljudi traze u vezi, a onda se zale kako im brak posle nije uspesan? :heart:
 
Nekada su muskarci bili djentlmeni i bili su spremni da cekaju svoju dragu do braka, a danas su toliko nestrpljivi.
Hvala bogu pa smo se opametili.
Zasto neko ne moze da shvati da neko moze voleti nekog, iako ne vode ljubav.
Zato sto nemaju svi nizak seksualni poriv kao ti.
Da li je ta zivotinjska razmena fluida jedino sto ljudi traze u vezi, a onda se zale kako im brak posle nije uspesan?
Brakovi imaju tendenciju da budu neuspesni upravo zbog loseg kvaliteta razmene fluida.
 
Pa veza moze i bez sexa ali bas brak tesko.. medjutim moras da pobedis te bvarijere i kresnes se jedamput :O ******* hardcore

:heart:
Ja ne mislim da imam brak bez seksa. Zelim da imam puno dece. Ja sam rodjena domacica. Napusticu moju karijeru i posveticu se porodici. Potpuno sam spremna i zrela, ali ne zelim da imam seks pre braka, da moram da objasnjavam muzu i mojim prethodinm vezama ili da se crvenim. :heart:
 

Back
Top